Müşteri Hizmetleri

Gazzella Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gazzella çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gazzella müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Gazzella yakınma hattına erişebilirsiniz. Gazzella müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gazzella Çağrı Merkezi Numarası

Şirket, Mehmet Baranok tarafınca 1968 senesinde kurulan Konyalı giyim tekstil ticari unvanı ile bu sektöre ilk adımını atmıştır. Bu işe etek üretimi ile başlamış olup öteki sektörlere oranla ‘’etek’’ denince ilk akla gelen en iyi şirket adı olmuştur. Türkiye’nin moda trend merkezi olan Osmanbey’de 1995 yılından itibaren üretim halletmeye devam eden Konyalı giyim tekstil, tesettür giyim alanında üreterek devam etti ve hanım giyim kıyafetlerinin gözdesi oldu. Giyim sektöründe hızla yerini almaya süregelen şirket 2000 senesinde Francesca Gazzella unvanını aldı ve o günden bu yana markasına bu adı verdi. Hazır giyim alanında en köklü firmalar içinde yerini korumuş olan marka, trend ürünler tasarlayan moda ekibiyle beraber her sürem farklılıklar yaratan koleksiyonlarını hazırlıyor ve firmaların beğenisine sunuyor.

Fazlaca geniş kesime hitap eden bu marka 2021 yılı itibariyle online satışa başlamış olup, web üstünden ulaşım kolaylığını artırmıştır. Online internet sayfası üstünden marka ile iletişim kurabilirsiniz. Mağazanın web adresinden sipariş oluşturabilir ve online işlem yapabilirsiniz. Şikâyet, istek, değişiklik, iade ve istekleriniz için 0212 296 49 82/83 no.lu hattı arayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Isterseniz info@gazzella.com.tr e-posta adresine ileti gönderebilir, müşteri temsilcilerinden anında yanıt alabilirsiniz. Şık, çağdaş yaşam tarzını takip eden bayanlar tarafınca büyük beğeni toplayan bu marka, her yaştan ve her bedenden bayanların tarzına uygun giyim kolaylığı sağlıyor.

Gazzella çağrı merkezi numarası 0212 296 49 82 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gazzella Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri memnuniyetini ilke edinerek yola çıkan şirket, kullananların mesele, tavsiye ve yakınma taleplerine de yanıt vermektedir. Bunun için müşterilerine birden fazla seçenek ile iletişim hizmeti sağlamaktadır. Online mağaza alışverişi sonrası 0212 296 49 82/83 no.lu müşteri hizmetleri numarasını arayarak yaşadığınız mesele ve şikâyetleri çözüme kavuşturabilirsiniz. Ürünlerle ilgili değişiklik, iade vb. talepleriniz için info@gazzella.com.tr e-posta adresine ileti göndermeniz kafi olacaktır. Müşteri hizmetleri size en kısa sürede cevap verecektir. Hanım giyimde ilk sıralarda yer edinen marka olmayı başarıyor, değişik ürün kategorisi ve onlarca tasarımı ile birçok hanıma hitap ediyor.

Çağıl, şık, alımlı giyim koleksiyonu ile bir kadının dolabında gerekseme işitebileceği tüm giysileri tek çatı altında birleştiriyor. Bunun yanı sıra tasarladığı koleksiyonda, birbirinden şık, kaliteli kumaş, desen, değişik renk seçenekleri ve modelleri ile bayanların gönlünü fethetmeyi başarıyor. Koleksiyonunda günlük kıyafetlerden, elbiselere, hususi günlerde giyebileceğiniz abiye ürünlerine kadar pek oldukça kategori bulunuyor. Elbise, tunik, gömlek, etek, pantolon, ferace, ceket, pardösü, abiye vb. geniş ürün yelpazesi ile giyim kombinleri yapmak mümkün oluyor.

Gazzella müşteri hizmetleri numarası 0212 296 49 82 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gazzella Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmanın web sayfasında yer edinen müşteri hizmetleri hattını arayarak ya da e-posta yöntemiyle ileti yazarak direkt iletişim kurabilmeniz mümkün. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek, mesele ve şikâyetlerinize çözüm bulabilmek adına disiplinli bir emek harcama yürütmektedir. Müşterilerinin memnun olması, ürün ihtiyacını onları mutlu edecek şekilde tasarlamak firmanın öncelik verdiği mevzular arasındadır. Çağıl ve şık tasarımları bayanlar tarafınca yakın takip ediliyor ve çokça rağbet görüyor. Rahat ve kaliteli kumaşlar kullanılarak oluşturulan koleksiyonlar müşterilerine kendilerini değişik hissetme ayrıcalığı da sunuyor.

Gazzella müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 296 49 82 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gazzella Yakınma Hattı

Şirket tesettür giyime dair hususi ürünleri bünyesinde geliştiriyor ve her yaştan, değişik zevklere haiz müşterilerine geniş ürün kategorisi ile online alışveriş yapma ayrıcalığı tanıyor. Kendisini yeğleyen müşterilerine, ürünleri günümüz trendleri doğrultusunda kombinleyerek güzel ve şık giyinme fırsatı sunuyor. Müşterilerden gelen şikâyet ve talepler doğrultusunda çağdaş ve şık koleksiyonlar oluşturarak müşterilerini mutlu etmeyi hedefliyor. Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile daha da büyümeye devam ediyor.

Gazzella yakınma hattı 0212 296 49 82 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Gazzella müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Gazzella yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Gazzella Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0212 296 49 82

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Gazzella çağrı merkezi numarasına 0212 296 49 82 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : KONYALI GİYİM TEKSTİL İTHALAT VE İHRACAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Adres : Meşrutiyet Mah. Kodaman Sk. Çıkmazı No: 116/B OSMANBEY, 34363 Şişli
E-Posta : info@gazzella.com.tr
Telefon : 0212 296 49 82

Arama Terimleri: Gazzella iletişim detayları, Gazzella telefon no, Gazzella bağlantı tel, Gazzella canlı destek, Gazzella müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir