Müşteri Hizmetleri

GASKİ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

GASKİ çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde GASKİ müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden GASKİ yakınma hattına erişebilirsiniz. GASKİ müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

GASKİ Çağrı Merkezi Numarası

Su insan yaşamının olmazsa olmaz unsurlarından birisidir. Su yardımıyla insanoğlu hem hayata tutunur, hem temizlenir, hem hayvanlarını hem de toprak mahsullerini yetiştirir. Suyun bu denli mühim olduğu bir hayatta suya ulaşım da o aşama önemlidir. Yirmi birinci yüzyılda artık su büyük firmalar yardımıyla hayatımızın her anına ulaşabilmektedir. Suyun borular ve musluklar vasıtasıyla girmediği ev yada iş yeri neredeyse kalmamıştır. Gaziantepliler için de fazlaca mühim olan su Gaski ( Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi ) yardımıyla adı geçen ilin her bölgesine rahatça ulaşmaktadır. Sadece Gaziantepli su kullanıcıları herhangi bir problemle karşılaştıklarında yada firmaya bir sual sormak istediğinde hangi numara ile bu firmaya ulaşabilirler büyük bir merak söz  mevzusudur. Bu kuruma ilişik bir kullanıcı iseniz ve herhangi bir nedenle firmaya ulaşmak istiyorsanız, 0 (342) 211 13 00 numaralı hattı arayarak çağrı merkezine ulaşabilir ve probleminize çözüm arayabilirsiniz. Eğer probleminizin çözüldüğünü düşünmüyorsanız yazının devamını okuyarak başka yollar vasıtasıyla şirket ile iletişime geçebilirsiniz.

GASKİ çağrı merkezi numarası 0342 211 13 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

GASKİ Müşteri Hizmetleri Numarası

Gaziantep’te su dağıtımı elde eden bu firmaya ulaşmak oldukça kolaydır. Ilk olarak firmanın 0 (342) 211 13 00 numaralı hattı aranmalıdır. Eğer bu hattan firmaya ulaşamıyorsanız daha değişik yollarla ulaşabilirsiniz. Sözgelişi 0(342) 230 34 36 numaralı hatta fax çekebilirsiniz. Böylece şirket ile direkt iletişime geçip sorunlarınızı çözebilirsiniz. Ek olarak bu verilen numaralar vasıtasıyla yalnız sorun çözmenize gerek kalmamıştır. Merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını yetkili ağızlardan öğrenebilirsiniz. Marka müşteri hizmetlerine oldukça büyük bir ehemmiyet vermektedir. Bu sebeple müşteriler su kesintilerinde korku yaşamakta ve yetkili  bir kişiye anında kavuşmak istemektedirler. Şüphesiz ki su insan yaşamının en mühim unsurlarından birisidir. Bu yüzden Gaziantep’te yaşayan kullanıcılar bu firmanın su dağıtım hizmetine üye olmuşlardır. İlerleyen zamanlarda yaşayacakları problemleri çözmek içinde firmanın çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri numarasını merak etmektedirler. Yukarıda bahsedilen numaralar yardımıyla markaya ulaşabilir ve sorunlarınızı anında çözebilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını bu numaralar vasıtasıyla çözebilirsiniz. Yetkili isimlere ulaşıp problemlere direkt çözüm arayabilirsiniz.

GASKİ müşteri hizmetleri numarası 0342 211 13 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

GASKİ Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Gaziantep’te yaşayan ve adı geçen şirket ile su dağıtımı sağlanan kullanıcılar bu şirket ile iyi mi bir iletişime geçebileceklerini merak etmektedirler. Kullanıcılar ilk olarak firmanın yukarıda bahsedilen numarasını aramalıdırlar. Eğer çağrı merkezini aramak ve faks yollamak problemlerinize çözüm olmadıysa başka yollar deneyebilirsiniz. Sözgelişi firmanın sitesine girerek forum doldurursunuz. Bu forumda ad-soyad, mail ve numaranız istenecektir. Ondan sonra şirket bu forumu alacak ve size en kısa sürede ulaşacaktır. Bir başka firmaya erişme yolu ise gaski@gaski.gov.tr adlı şirket mail adresine sorunlarınızı yazmaktadır. Bunun için kendi mail adresine giriş sağlamalısınız hemen sonra mail yolla seçeneğine basarak gaski@gaski.gov.tr adresini gönderilen tarafa yazmalısınız. Alttaki büyük bildiri yollama kısmına sorunlarınızı yada sorularınızı yazmalısınız şirket size en kısa sürede geri dönüş elde edecektir.

GASKİ müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0342 211 13 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

GASKİ Yakınma Hattı

Eğer  adın geçen şirket vasıtasıyla su dağıtım hizmeti alıyorsanız ve şikayetleriniz mevcutsa markaya ulaşmanın birkaç yolu vardır. Sözgelişi yukarıda da bahsedilen  0 (342) 211 13 00 numaralı çağrı merkezi hattını arayarak şikayetinizi dile getirebilirsiniz. Ek olarak firmanın gaski@gaski.gov.tr adlı mail adresine şikayetinizi yazabilirsiniz. Eğer tüm bu anlatılanlara karşın probleminizi çözemiyorsanız firmanın faks numarasına faks çekebilirsiniz. Faks vasıtasıyla da dönüş alamazsanız firmanın Instagram, Twitter, Youtube yada Feysbuk toplumsal medya hesaplarına yazabilirsiniz. Şirket en kısa sürede size geri dönüş elde edecektir.

GASKİ yakınma hattı 0342 211 13 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen GASKİ müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri GASKİ yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

GASKİ Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. GASKİ çağrı merkezi numarasına 0342 211 13 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : İncilipınar Mah. Kıbrıs Cd. No: 1/A Şehitkamil / GAZİANTEP
E-Posta : gaski@gaski.gov.tr
Telefon : 0342 211 13 00

Arama Terimleri: GASKİ iletişim detayları, GASKİ telefon no, GASKİ bağlantı tel, GASKİ canlı destek, GASKİ müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir