Müşteri Hizmetleri

Gallery Crystal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gallery Crystal çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gallery Crystal müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Gallery Crystal yakınma hattına erişebilirsiniz. Gallery Crystal müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gallery Crystal Çağrı Merkezi Numarası

Gallery Crystal 1955 senesinde kurulan ve Türkiye’de oldukça geniş bir müşteri kitlesi bulunan züccaciye sektörün toptan ve perakende ev gereçleri markası olarak bilinmektedir. Alanında oldukça nitelikli olan bu firmaya ilişik ürünler yoğun bir müşteri talebi içerisindedir. Turan Kilit tarafınca kurulan bu marka gelecek yıllarda ‘Kilit’ kardeşlerinin ortaklığına geçmiştir. Bulunmuş olduğu sektör içinde en oldukça ürün çeşitliliği bulunan bu markanın 50.000 rakamından fazla ürün çeşidi olduğu bilinmektedir.

1993 yılı itibariyle kendisine bir alt dal daha ekleyen bu marka, kimya sektörüne de girmiştir. Burada aslolan amaç buklet malzemeleri üretimi yapmaktır. Bulunmuş olduğu sektör içinde gelişmenin oldukça mühim bulunduğunu vurgulayan marka, kendi içinde devamlı olarak gelişim sağlamaya itina göstermiştir. 1996 yılından itibaren de mutfak endüstrisi alanına giren şirket Türkiye’de oldukça geniş müşteri kitlesine ulaşmıştır.

Markanın geniş kitlelere ulaşmasıyla beraber müşterileriyle iletişim kurabilmek adına kendisine bir çağrı merkezi numarası edinmesi koşul olmuştur. Markaya ilişik çağrı merkezi numarası 444 10 10 şeklinde olup Türkiye’nin her ilinden aynı numara üstünden markayla iletişime geçmek mümkündür.

Gallery Crystal çağrı merkezi numarası 444 10 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gallery Crystal Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirkete ilişik Mutfak sanayi markası olan Ar Yıldız ile adından sıkça söz ettiren şirket, Ar Yıldız markasıyla adeta zirve noktasını görmüştür. Mutfak endüstrisi alanında oldukça mühim görülen bu markanın bu denli adından söz ettirmesinin en mühim sebebi ise, kaliteli mutfak çelik ürünleri üretiyor olmasıdır.

2017 yılınca zincir mağazalarıyla Türkiye’nin dört bir yanına mağazalar açan firmanın şu anki güncel mağaza sayısı 25 olup toplam 11 ilde hizmet vermektedir. Bu güzel başarının ileriki dönemlerde 50 rakamını aşan mağaza sayısı ile hedeflerine erişmesi planlanıyor.

Marka müşterilerinin çağrı merkezi müşteri hizmetleri ile görüşme yapmadan ilkin bilmesi ihtiyaç duyulan birkaç husus bulunmaktadır. Şirkete ilişik çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üstünden iletişim oluşturmak isteyen müşterilerin, mesai gün ve saatleri içinde olup olunmadığına dikkat etmesi gerekmektedir.

Alanında oldukça uzman ve deneyimli olan müşteri temsilcileri daima müşteri odaklı etkili iletişim ile çalışmalarını sürdürmektedir. Markaya ilişik çağrı merkezi müşteri hizmetleri telefon numarasının yanı sıra iletişim için mail adresi de bulunmaktadır. Markaya ilişik resmi mail adresi onlinedestek@gallerycrystal.com.tr şeklindedir. Müşteriler günün her saati bu adrese elektronik e-posta atabilirler.

Gallery Crystal müşteri hizmetleri numarası 444 10 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gallery Crystal Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Markaya ilişik çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üstünden görüşme yaparken direkt bağlanmak isteyen müşterilerin dikkat etmesi ihtiyaç duyulan birkaç husus bulunur. Bu hususlardan ilki arama esnasına ulaşmadan önce kişinin görüşmek istediği mevzunun ne oldu hakkında açık ve net ifadeler edinmesi gerektiğidir.

İkinci husus ise arama esnasında karşısına çıkan ilgili yönlendirmeleri eksiksiz ve doğru şekilde yapması gerektiğidir. Görüşme esnasında müşteriden tuşlama yapması isteniyorsa, müşteri görüşmek istediği mevzuya en uygun olan tuş seçeneğini tercih etmelidir. Bu sayede oldukça kısa süre içinde müşteri temsilcisine bağlanabilecektir.

Gallery Crystal müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 10 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gallery Crystal Yakınma Hattı

Ev ve mutfak ürünleri endüstrisi kapsamında hizmet veren bu markanın müşteri kitlesi yoğun olduğundan dolayı müşteri temsilcileri de yoğun olarak iş koşturmacasındadır. Alışveriş esnasında marka bünyesinde yaşanmış olan ve herhangi bir üründen meydana gelen problemler, direkt çağrı merkezi müşteri hizmetleri yetkilisine bildirilebilmektedir.

Çözüm odaklı emek harcama prensibiyle ilerleyen müşteri hizmetler, gelen problem her ne olursa olsun kısa süre içinde çözüme kavuşturacaktır. Müşteri memnuniyeti oldukça mühim olan bu firmaya ilişik müşterilerin geri dönüşleri oldukça pozitif olmaktadır. Şikâyet bildirmek isteyen müşterilerin 444 10 10 yada onlinedestek@gallerycrystal.com.tr adresine lüzumlu şekilde erişmesi kafi olacaktır.

Gallery Crystal yakınma hattı 444 10 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Gallery Crystal müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Gallery Crystal yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Gallery Crystal Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

444 10 10

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Gallery Crystal çağrı merkezi numarasına 444 10 10 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : PSL İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş.
Adres : Mahmutbey Mh. 2414. Sok. No:5/32
E-Posta : onlinedestek@gallerycrystal.com.tr
Telefon : 444 10 10

Arama Terimleri: Gallery Crystal iletişim detayları, Gallery Crystal telefon no, Gallery Crystal bağlantı tel, Gallery Crystal canlı destek, Gallery Crystal müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir