Müşteri Hizmetleri

Fırat Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fırat Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Fırat Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Fırat Üniversitesi Hastanesi yakınma hattına erişebilirsiniz. Fırat Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Fırat Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Fırat Üniversitesi Hastanesi, üniversite kampüsünde hizmet vermekte olan bir hastanedir. Elazığ’da sıhhat hizmeti sunan hastane 962 yatak kapasitesine haizdir. Hastane içinde toplam 55 birim poliklinik hizmeti vermektedir. Bu birimlerden 40 adeti ise yataklı tedavi hizmetini vatandaşlara sunmaktadır. Hastane içinde ek olarak onkoloji tedavi merkezi, kan alma ünitesi, eczane ve örnek alma üniteleri ile de hizmet verilmektedir. 12 tane ameliyathane ile hastalarına kesintisiz sıhhat hizmeti sunmaktadır. Seneler içinde DNA laboratuvarı, tüp bebek merkezi ve akupunktur uygulama tedavi laboratuvarı halkın hizmetine sunulmuştur. Tıbbi gelişimleri yakından takip eden hastane devamlı gelişim göstermekte ve hızla gelişen teknolojinin getirmiş olduğu yenilikleri tedavi sürecinde kullanmaktadır. Hastane ile iletişime geçmek için (0424) 233 35 55 numaralı çağrı merkezi numarası aranabilir. Bu çağrı merkezi numarasında vazife alan personel sizi en doğru şekilde bilgilendirecektir. Güler yüzlü ve deneyimli bir ekibe haiz olan çağrı merkezi tüm hasta ve hasta yakınlarına kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Fırat Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası 0424 606 0 112 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fırat Üniversitesi Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Hastane sıhhat sektöründe yer edinen tüm gelişimleri yakından takip ederek bu gelişimleri verdiği hizmete entegre etmektedir. 25 senelik tecrübesi ve deneyimli ekibiyle beraber yöre halkına kusursuz bir hizmet sunmaktadır. İnsanın en temel haklarından önde gelen sıhhat hakkını en iyi ve rahat bir halde elde etmeleri için kurulduğu günden itibaren büyük bir çaba sarf etmektedir. Emek ve yoğun bir informasyon birikimi gerektiren sıhhat sektöründe hastane çalışanlarının özverisi ve deneyimi oldukça mühim bir yer edinmiştir. Her hasta için itina ve ilgi en üst seviyededir. Öncelik daima hastaların sağlığı ve memnuniyeti olmuştur. Bundan dolayı kurum bir müşteri hizmetleri hattı oluşturmuştur. Hastanenin haiz olduğu müşteri hizmetleri servisi hastaların hizmetine sunularak lüzumlu bilgilendirmeler yapılmaktadır. (0424) 233 35 55 müşteri hizmetleri numarası ile çağrı merkezi personeline tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Personel hastaneyle ilgili tüm detaylara hakim olup sizlere lüzumlu açıklamalarda bulunacaktır.

Fırat Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0424 606 0 112 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fırat Üniversitesi Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hastane kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışını benimsemiştir. Oluşturduğu emek harcama ekibi araştırmacı, yenilikçi ve ekip ruhuna haiz bireylerdir. Hastalara karşı daima güler yüzlü, şefkatli ve saygılı davranılmaktadır. Kendilerini güvende ve kendi evlerinde hissetmeleri için özenle çalışılmaktadır. Teknoloji yakından takip edilerek yaşanmış olan gelişmeler hastane hizmetlerine yansıtılmaktadır. Hastalarının memnuniyeti hasta yönetimi için oldukça ehemmiyet verdiği bir mevzudur. Bundan dolayı çağrı merkezi çalışanı vasıtasıyla hastaların merak ettikleri tüm bilgilere ulaşılması sağlanmaktadır. Yukarda belirtilen müşteri hizmetleri numarasına direkt bağlanarak personelin size destek olmasını sağlayabilirsiniz.

Fırat Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0424 606 0 112 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fırat Üniversitesi Hastanesi Yakınma Hattı

Hastanenin temel amacı hastalarına doğru teşhisler koyarak hastalıkların en kısa sürede tedavi edilmesini sağlamaktır. Bundan dolayı hastalarının hastaneye ve personeline itimat duyması gerekir. Bu itimat hastanenin faaliyete geçmiş olduğu günden itibaren ilke edinmiş olduğu kaliteli hizmet anlayışı ile seneler içinde sağlanmıştır. İnsana, topluma ve çevreye olan saygısı sebebiyle hastaların tedavi olmakta tereddüt etmedikleri bir kuruluştur. Güler yüzlü ve ilgili çalışanı kurumun ilkelerine uygun davranışlar sergileyerek hasta memnuniyetini arttırmaktadır. Vatandaşın layık olduğu ilgi ve alakayı fazlasıyla hissettiren bu hastane hasta görüşlerinin de önemini benimseyen girişimlerde bulunmaktadır. Bundan dolayı bir yakınma hattı oluşturmuştur. Yazımızın üst kısmında belirtilen çağrı merkezi numarası ile şikâyetlerinizi ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Personel anında çözülebilecek problemler için telefonda size destek olacaktır. Bunun haricinde belirli bir süreç gerektiren problemler en kısa sürede çözülmek suretiyle kayda alınacaktır. Çözüm süreci sonlandığında tarafınıza informasyon verilmek suretiyle yetkili personel tarafınca dönüş sağlanacaktır.

Fırat Üniversitesi Hastanesi yakınma hattı 0424 606 0 112 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Fırat Üniversitesi Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Fırat Üniversitesi Hastanesi yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Fırat Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0424 606 0 112

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Fırat Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0424 606 0 112 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Üniversite Mahallesi Yahya Kemal Caddesi No:25 MERKEZ/ELAZIĞ
E-Posta : hastane@firat.edu.tr
Telefon : 0424 606 0 112

Arama Terimleri: Fırat Üniversitesi Hastanesi iletişim detayları, Fırat Üniversitesi Hastanesi telefon no, Fırat Üniversitesi Hastanesi bağlantı tel, Fırat Üniversitesi Hastanesi canlı destek, Fırat Üniversitesi Hastanesi müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir