Müşteri Hizmetleri

Filmbox Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Filmbox çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Filmbox müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Filmbox yakınma hattına erişebilirsiniz. Filmbox müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Filmbox Çağrı Merkezi Numarası

Yorucu bir günün arkasından rahatlamak ve keyif yapmak her insanın hayalidir. Bunu yapabilmenin ise en iyi yolu en sevilen dizilerin ya da filmlerin oldukça güvenilir yolla izlenmesidir. Filmbox ise sizlere bu deneyimi yaşatabiliyor. Varlıklı dizi ve film seçeneklerinin yanı sıra web erişimi olan tüm cihazlardan en sevilen dizileri ve filmleri sizlere sunmakta.

Şirket; 1993 yılından itibaren tv programcısı kimliği ile internasyonal pazarda adını büyük başarılarla duyuran bununla beraber 42 tv kanalı ve dijital servisleriyle etkinlik gösteren Hollanda merkezli SPI International’ın başarı göstermiş projelerinden biridir. 69 ülkede 90 milyon izleyiciyi 14.000 içerikle buluşturan bu platform büyük başarılara imza atmaya devam ediyor.

Sizlere varlıklı dizi ve film içinde ne olduğu sunarken bununla beraber da ek ücret almadan akıllı telefonlarınızdan, tabletlerinizden bununla beraber da laptoplarınızdan oturum açmanıza olanak sağlıyor. Tek bir çevrimiçi üyelikle binlerce içeriğe istediğiniz süre istediğiniz yerde kolayca ulaşabilir, bununla beraber da canlı kanalları seyredebilirsiniz. İhtiyacınız olan şey bir tek platforma üye olmak ve web bağlantısıdır.

Filmbox çağrı merkezi numarası 444 0 502 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Filmbox Müşteri Hizmetleri Numarası

Hollywood filmlerin, popüler dizilerin, senelerce süre geçmesine karşın modasının geçmediği eski dizilerin, her izlendiğinde aynı tadı veren filmleri en kaliteli şekilde seyretmek ayda bir tek 12,99 TL ile mümkündür. Üstelik 7 gün parasız tecrübe etme olanağına sahipsiniz. Bu tecrübe etme sürecinde platformun tüm özelliklerinden yararlanabilir, sınırsız içeriklerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Arzu ettiğiniz zaman parasız tecrübe etme sürecini iptal edebilirsiniz.

Platforma üye olmak oldukça güvenlidir. Ödemeyi ya resmi siteden ya da uygulama üstünden yapabilirsiniz. Web üstünden meydana getirilen ödemelerde tüm dünyada yaygın olarak kullanılan Stripe üstünden, mobil uygulamalarda ise Google Play Store ya da iTunes üstünden güvenli şekilde ödeme sağlayabilirsiniz. Üyeliğinizi iptal etmek de aktive etmek kadar basittir. Arzu ettiğiniz zaman kolayca üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Filmbox müşteri hizmetleri numarası 444 0 502 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Filmbox Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Arkadaşlarınız ile toplanıp meydana getirecek bir etkinlik bulamadığınız süre kesinlikle dizi ya da film seyretmek en iyi yöntemdir. Patlamış mısırınızı ve içeceklerinizi yanınıza alıp platformumuzdan reklamsız ve sınırsız bir halde en popüler dizi ve filmlerin keyfini saatlerce çıkarabilirsiniz. Çocuk dizilerinden olan Şirinler’den tutun günümüz gençlerin en oldukça izlediği dizi olan Euphoria’ya kadar binlerce diziye reklamsız ve istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Herhangi bir karşılaşacağınız sorunda ya da bir tek herhangi bir düşünce belirtmek istediğinizde direkt olarak 444 0 502 numaralı müşteri destek hattına hafta içi her gün saat 09.00 ile 18.00 arası ulaşabilirsiniz. Ek olarak support@filmbox.com adresine istediğiniz zaman e-posta atarak iletişime girebilirsiniz. Sizlere en kısa sürede yanıt geleceğinden güvenli olabilirsiniz.

Filmbox müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 0 502 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Filmbox Yakınma Hattı

Platformda kendi listenizi oluşturarak en sevdiğiniz dizileri ve filmleri bir arada görebilirsiniz. İzlemek istediğiniz dizilerle bir sıralama oluşturabilir ve hali hazırda izlediğiniz dizi bitince yeni bir takım arayışına girmezsiniz. Dizileri ya da filmlerinizi bitirdikten sonrasında izlenecekler listesinden çıkartabilirsiniz. Ek olarak o an izlediğiniz diziyi bölmek zorunda kaldığınızda, kapatıp bir yere gitmeniz durumunda, geri geldiğiniz süre dizinize bıraktığınız yerden devam edebilirsiniz.

Dizi ya da film seyretmek herkesi mutlu eden ve rahatlatan bir vakadır. Oldukça yoğun tempolu bir günün arkasından ya da boş bir vaktinizi dolu dolu geçirmek istediğiniz süre platformu ziyaret edebilirsiniz. Kederli bir olayın arkasından güldürü dizileri seyredip gülerek vakaları atlatabilir ve sırtınızdaki yükü azaltabilirsiniz. Popüler diziler kısmından gündemdeki dizi ve filmleri takip edebilir, yeni eklenenler kısmından ise siteye eklenen dizi ve filmleri takip edebilirsiniz.

Filmbox yakınma hattı 444 0 502 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Filmbox müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Filmbox yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Filmbox Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

444 0 502

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Filmbox çağrı merkezi numarasına 444 0 502 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : Filmbox
E-Posta : support@filmbox.com
Telefon : 444 0 502

Arama Terimleri: Filmbox iletişim detayları, Filmbox telefon no, Filmbox bağlantı tel, Filmbox canlı destek, Filmbox müşteri temsilcisi, Filmbox yakınma hattı, Filmbox müşteri hizmetleri numarası, Filmbox çağrı merkezi numarası, Filmbox iletişim numarası, Filmbox çağrı merkezi, Filmbox müşteri hizmetleri direk bağlanma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir