Müşteri Hizmetleri

Feridun Kunak Ürünleri Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Feridun Kunak Ürünleri çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Feridun Kunak Ürünleri müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Feridun Kunak Ürünleri yakınma hattına erişebilirsiniz. Feridun Kunak Ürünleri müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Feridun Kunak Ürünleri Çağrı Merkezi Numarası

Feridun Kunak Ürünleri markası vatanımızda merakla takip edilen marka ve ürünleri içinde yer verilmiştir. Markaya ilişkin pek fazlaca değişik ürün bulunmaktadır. Ürünlerin aslolan amacı, daha sıhhatli bir yaşam sürmek ilkesine dayanmaktadır. Bu kapsamda satılan ürünlerden ilki detoks çayıdır. Detoks çayı bununla beraber markaya ilişkin en popüler ürünler içinde bulunmaktadır. Bunun yanı sıra yaşa bağlı olarak azalan kolajen eksikliğini gidermek için de bazı ürün paketleri hazırlanmaktadır. İçerisinde kıymetli vitaminlerin yer almış olduğu bu paketler müşteriler tarafınca büyük ilgi ile karşılanmaktadır. Markaya ilişkin ürünlerin büyük bir ilgi ile takip ediliyor olmasının en mühim sebebi, marka bünyesinde satılan tüm ürünlerin bizzat Opr. Dr. Feridun Kunak tarafınca hazırlanıyor olmasıdır. Tamamı göz önünde bulundurulduğunda marka ve müşterileri içinde bir iletişim ağı olması koşul hale gelmiştir. Ürünlerden faydalanan yada ürünler hakkında data almak isteyen tüm müşterilerin kullanabilecekleri bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Müşteriler mesai gün ve saatleri içinde 0312 432 13 70 numarası üstünden marka yetkilileri ile görüşme gerçekleştirebilmektedirler.

Feridun Kunak Ürünleri çağrı merkezi numarası 0531 992 49 04 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Feridun Kunak Ürünleri Müşteri Hizmetleri Numarası

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri ile tertipli olarak iletişime geçilmesinin pek fazlaca değişik sebebi bulunabilmektedir. Bu sebeplerden ilki, müşterilerin ürünü alması sonucunda ürünü iyi mi kullanmaları gerektiklerini bilmemesidir. Dolayısıyla bu alanda data sahibi olabilmek için direkt çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarasını arayabilmektedirler. Bunun yanı sıra, ürün tutarları ve ürün yığın durumu benzer biçimde mevzularda da müşterilerin talepleri doğrultusunda müşterilere tertipli olarak data akışı sağlanmaktadır. Markaya ilişkin bir öteki telefon numarası da 0312 432 27 08 şeklindedir. Marka yetkililerinin yoğun olmaları durumunda müşteriler bu numara üstünden de ilgili kişilerle görüşme gerçekleştirebilmektedir. Telefon numarasının yanı sıra, markaya ilişkin resmi internet sayfası üstünde de güncel fiyat bilgisi ve yığın bilgisi bulunmaktadır. Markaya ilişkin resmi internet sayfası üstünden data almak isteyen müşterilerin https://drferidunkunak.com/ adresine tıklaması kafi olacaktır. Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üstünden data almak isteyen müşterilerin kullanabilecekleri bir başla iletişim kanalı daha bulunmaktadır. Bu da markaya ilişkin faks numarasıdır. Müşteriler, mesai gün ve saatleri içinde 0312 433 30 71 numaralı faks adresi üstünden iletişime geçebilmektedirler.

Feridun Kunak Ürünleri müşteri hizmetleri numarası 0531 992 49 04 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Feridun Kunak Ürünleri Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Markaya ilişkin müşteri hizmetleriyle görüşme gerçekleştirmek isteyen müşteriler, direkt bağlanma olanağı ile iletişime geçmek isterlerse bunun için yapmaları ihtiyaç duyulan birkaç değişik işlem bulunmaktadır. Bunlardan ilki arama esnasında müşterilerden talep edilen belli kişisel bilgilerin eksiksiz ve doğru şekilde ilgili alana iletiyor olması gerektiğidir. Bilgilerin iletilmesinden kısa süre sonrasında görüşülmek istenen mevzu doğrultusunda yetkili kişiye aktarılacaktır. Ek olarak müşteri temsilcisine bağlanmadan ilkin görüşülmek istenen mevzu hakkında tuşlama yapılması isteniyor ise ilgili mevzuyla bağlantı olan tuşlama işleminin de yapılması gerekmektedir. Bu sayede kısa süre içinde, meydana getirilen yönlendirmeler yardımıyla müşteri temsilcisine direkt bağlanma fırsatı yakalanmış olacaktır.

Feridun Kunak Ürünleri müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0531 992 49 04 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Feridun Kunak Ürünleri Yakınma Hattı

Markadan alınan herhangi bir ürün bağlamında bir mesele yaşanması durumunda müşteriler direkt yakınma hattına bu durumu bildirebilmektedirler. Bunun için tek yapılması ihtiyaç duyulan çağrı merkezi numarasını aramak olacaktır. Markaya ilişkin ayrı bir yakınma hattı numarası bulunmamaktadır. Dolayısıyla müşteriler çağrı merkezini numarasını aradıkları esnada, görüşmek istedikleri mevzunun yakınma bulunduğunu bildirmelidir. Bu sayede müşteri temsilcisiyle yakınma temalı bir görüşme gerçekleştirilmektedir. Marka yetkilileri, müşteriler tarafınca iletilmiş olan şikayetleri değerlendirerek kısa süre içinde müşteri odaklı bir çözüme kavuşturacaklardır. Marka bünyesinde satın alınmış olan ürün yada hizmetler hakkında yakınma bildirmek isteyen müşterilerin 0312 432 13 70 numarasını araması yeterlidir.

Feridun Kunak Ürünleri yakınma hattı 0531 992 49 04 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Feridun Kunak Ürünleri müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Feridun Kunak Ürünleri yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Feridun Kunak Ürünleri Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0531 992 49 04

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Feridun Kunak Ürünleri çağrı merkezi numarasına 0531 992 49 04 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : İstanbul/AVCILAR
E-Posta : info@drferidunkunak.com
Telefon : 0531 992 49 04

Arama Terimleri: Feridun Kunak Ürünleri iletişim detayları, Feridun Kunak Ürünleri telefon no, Feridun Kunak Ürünleri bağlantı tel, Feridun Kunak Ürünleri canlı destek, Feridun Kunak Ürünleri müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir