Müşteri Hizmetleri

Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) yakınma hattına erişebilirsiniz. Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) Çağrı Merkezi Numarası

Ezgi Aktaş (jewelry takı), Türkiye’nin her köşesine birbirinden kaliteli ve şık tasarımlara haiz aksesuarlar sunuyor. Marka daima müşteri memnuniyetini benimsiyor. Kurulduğu ilk andan itibaren her insanın zevkine uygun takı tasarımlarına imza atıyor. Türkiye’nin yanında yurt dışına da takılar gönderiyor. Birbirinden şık ve güzel jewelry takıları online olarak internet adresinden temin edebilirsiniz. Şık ve zarif minimal kalp yüzüklerden tutunda çelik kalp gold bilekliklere kadar her çeşit tasarımlar mevcuttur.

Firmanın zarif ve şık tasarımlarını Instagram ya da Shopier üstünden sipariş verebilirsiniz. Firmanın çağrı merkezi numarası bulunmuyor. Bu yüzden sipariş vermek için Instagram ile Shopier’den birisini tercih edebilirsiniz. İki iletişim kanalından da kolayca sipariş oluşturabilirsiniz. Şirket iade ve değişiklik kabul etmiyor. Sipariş oluşturulduktan sonrasında teslim süreleri 5 ile 7 iş günüdür. Kampanyalı ürünler için seçilen hediyelerin sisteme eklenmesi yığın durumuyla alakalıdır. Hediyeler eğer fiyat aralığı üzerindeyse random şeklinde eklenmiş olur.

Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) çağrı merkezi numarası 0850 840 15 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) Müşteri Hizmetleri Numarası

İşletme müşterilerinin tüm sorularını yanıtlamak amacıyla oldukça fazla seçenek sunuyor. Instagram üstünden işletmeye direkt bildiri gönderebilirsiniz. Buradan aklınıza takılan tüm soruları sorup cevap alabilirsiniz. Ek olarak shopier.com üstünden de firmaya ulaşmanız mümkündür. Marka insan vücudunda alerji yapmayan takılar üretiyor. Sıhhatli ve organik malzemelerden üretilen takıları uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Firmanın takılarıyla zamansız şıklık yakalayabilirsiniz. Eşi olmayan tasarımlarıyla günün yıldızı siz olabilirsiniz. Bir kombinin ortaya çıkarılması için takı mühim rol oynar. Küpe, kolye, bilezik, saat, bilezik şeklinde birçok takı çeşidiyle kombinlerinizi patlatabilirsiniz.

Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) müşteri hizmetleri numarası 0850 840 15 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İşletmenin müşteri hizmetleri numarası yoktur. O nedenle shopier.com üstündeki mağazasından yetkililerle iletişime geçebilirsiniz. Ek olarak Instagram hesabına da direkt bildiri atarak data almanız mümkündür. Buradan tüm merak ettiğiniz mevzulara cevap alabilirsiniz. Görevli dostlar kibar ve nazik tavırlarla tüm sorularınızı yanıtlıyor. Görevliler anlayışlı tavır sergiledikleri için markanın adı takı sektöründe ön plana çıkıyor.

İşletme müşteri ilişkilerine oldukça ehemmiyet veriyor. Müşteri ilişkileriyle ilgili sürekli kendini geliştiriyor. En küçük bir şikâyette dahi harekete geçerek müşterilerin mağdur olmaması için çalışanlar elinden geleni yapıyor. Müşterilerin işletmeyle ilgili negatif düşünmesi yetkililer tarafınca istenmeyen bir durumdur. Müşterilerin herhangi bir şikayetinde yetkililer derhal devreye girerek problemi çözmeye çalışıyor. Kısa sürede müşterilerin sorununa hızlıca çözüm bulunmuş oluyor. İşletme ve onun ürünleriyle ilgili aklınıza takılan tüm sorular için Instagram yada shopier.com üstünden iletişim kurabilirsiniz.

Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 840 15 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) Yakınma Hattı

İşletme kendisine ilişkin orijinal tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Hususi tasarım ürünler farklılığıyla biçim olmayı sevenler tarafınca tercih ediliyor. Mesela; çelik el kelepçe şeklinde modeller markanın en dikkat çeken aksesuarlarıdır. Çelik el kelepçeye benzer birçok çeşitte tasarım bulunuyor. İşletme müşterilerine sunmuş olduğu takılarla sektörde adını duyurmaya adım atmıştır.

Takıların tasarımlarının yanında kararmaz özellikte olmaları da dikkat çekicidir. 1. kalite malzemelerden üretilmektedirler. Paslanmaz çelikten üretilen takılar uzun süre kullanabilirsiniz. Instagram ya da shopier.com’dan sipariş oluşturduktan sonrasında süratli şekilde kargoya verilir. Bahsettiğimiz noktalardan tüketiciler diledikleri ürünleri seçebilirler. Ürünlerle ilgili herhangi bir sınırlama yoktur. Şahıs istediği sayıda dilediği takıyı satın alabilir. Değişik beğeni ve zevklere hitap eden takılarla ortamlarda şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Hepimiz tarzına uygun takıyı kesinlikle bulur. Takıların ışıltılarıyla stilinizi ön plana çıkartabilirsiniz. Takı modelleri, işlevsel tasarımlarıyla göze hitap ediyor. El işçiliğiyle dikkat çeken takı modelleri hususi üretimlerdir. Rahat ve ergonomik kullanımından dolayı markanın takılarını her yerde takabilirsiniz.

Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) yakınma hattı 0850 840 15 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0850 840 15 10 (shopier üstünden sipariş verdiyseniz)

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) çağrı merkezi numarasına 0850 840 15 10 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) iletişim detayları, Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) telefon no, Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) bağlantı tel, Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) canlı destek, Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir