Müşteri Hizmetleri

Exxen Müşteri Hizmetleri | Müşteri Hizmetleri Rehberleri

Exxen Müşteri Hizmetleri ve Exxen yazışma numaraları şeklinde bilgilere ihtiyacınız var ise, yazının devamında aradığınız tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Exxen Müşteri Hizmetleri ile istediğiniz her mevzuda görüşebilirsiniz.

Exxen Müşteri Hizmetleri telefon numarası genel anlamda yeni üyelik talebi için araştırılır. Platforma kayıt olmak isteyenler Müşteri Hizmetleri aracılığı ile informasyon sahibi olarak ödeme işlemlerini kolayca gerçekleştirir. Bununla beraber platformdan ayrılmak isteyenler de lüzumlu informasyon için Exxen Müşteri Hizmetleri ile görüşmeyi tercih eder.

Exxen Müşteri Hizmetleri telefon numarasına ulaştıktan sonrasında çarı merkezi çalışanları ile görüşebilirsiniz. Exxen Müşteri Hizmetleri ara hizmeti hem üye olanlar hem de üye olmayanlara hizmet vermektedir.

Exxen Müşteri Hizmetleri Numarası

Exxen Müşteri Hizmetleri telefon numarası 0850 241 81 48’dir. Her türlü mevzu için yazışma numaraları üstünden Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Exxen platformunda gösterilen güncel gösterim içeriklerinden bazıları şu şekildedir;

 • Onur Bey
 • Büyülü Annem
 • Konuşulanlar
 • TolgShow
 • Kirli Çamaşırlar
 • Enis Arıkan
 • Şeklinde

Platformda buna ek olarak daha birçok değişik yayım yer alır. Üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonrasında derhal yayınları izlemeye başlayabilirsiniz.

Exxen E-Mail Adresi

Exxen e-mail adresi [email protected] şeklindedir. Tüm destek taleplerinizi ve şikayetlerinizi yazılı olarak yetkililere ulaştırmak için mail adresini kullanabilirsiniz.

Exxen Müşteri Hizmetleri emek harcama saatleri şu şekildedir;

 • Pazartesi: 00.00 – 23.59
 • Salı: 00.00 – 23.59
 • Çarşamba: 00.00 – 23.59
 • Perşembe: 00.00 – 23.59
 • Cuma: 00.00 – 23.59
 • Cumartesi: 00.00 – 23.59
 • Pazar: 00.00 – 23.59

Exxen Müşteri Hizmetleri 7/24 açıktır. Istediğiniz zaman yazışma numarasını çevirerek platforma dair her türlü informasyon alışverişinde bulunabilir ve sorunlarınızı giderebilirsiniz.

Exxen Toplumsal Medya İletişim

Exxen dijital içerik platformunu toplumsal medya adresleri aşağıdaki gibidir;

Exxen Hakkında

Exxen, gösterim hayatına yeni katılan dijital gösterim platformları içinde yer alır. 1 Ocak 2021 tarihinde gösterim hayatına başlamış olan dijital platformda sayısız film ve yapım ürünleri yer alır. İnternet üstünden kullanıcılara film ve dizi seyretme tadı sunan platform, ücretli bir dijital içerik platformu olarak tanımlanabilir. Exxen dijital platformun günümüzde 1 milyondan daha çok etken üyesi bulunur.

Exxen platformuna ilişkin ticari bilgiler aşağıdaki gibidir;

 • Ticari Unvanı: EXXEN DİJİTAL YAYINCILIK A.Ş.
 • Merkez Adresi: Levent Mahallesi Yaşam Sokak No:4 Beşiktaş/İstanbul
 • Vergi Numarası: Beşiktaş Vergi Dairesi / 6450371077
 • Mersis Numarası: 0645037107700001

Exxen Kimin?

Exxen Acun Ilıcalı’ya aittir. Acun Medya’nın kurucusu olan Acun Ilıcalı 1.500 şahıs ile ortak bir emek harcama yürüterek 2021 senesinde Exxen platformunu kurmuştur. Exxen içinde iki değişik gösterim seçeneği bulunur. Reklamlı ve reklamsız olarak sunulan iki seçenek arasından kullanıcılar diledikleri şeklinde tercih yapabilir.

Exxen hakkında daha çok soruya cevap bulmak için Sık Sorulan Sorular bölümünü inceleyebilirsiniz.

S.S.S.

Exxen Tv Üyelik Tutarı Ne Kadar?

Exxen TV tutarı 2022 senesinde 19,90 TL olarak açıklanmıştır. Acun Ilıcalı’nın dijital platformu olan Exxen’de her yıl fiyatların güncellenmesi hakkı şirket sahibine aittir. Yeni yıl itibari ile talep edilecek satmaca fiyatlarında değişim gözlemlenebilir. Gerekil değişim duyurusu gene resmi kanallar aracılığı ile kullanıcılara iletilir.

Exxen Satmaca Ödeme Iyi mi Yapılır?

Exxen tarafınca tüketicilere sunulan hizmetler kapsamında, satmaca ödemeleri kullanım sürelerinin dolması ile gerçekleşir. Kullanıcılar aylık olarak tanımladıkları Exxen paketlerini gene aylık olarak güceler. Bu doğrultuda ödemelerin aylık olarak gerçekleşmesi gerekir. Ödemeler tüketicilerin bağlı bulundukları mobil ödeme hizmetleri aracılığı ile gerçekleşir.

Exxen Aynı Anda Kaç Şahıs İzler?

Exxen platformuna aynı anda bir tek 1 cihazdan giriş yapılabilir. İkinci bir cihazdan giriş yapılmak istendiğinde, mevcut cihazda açık bulunan oturum otomatikman düşer. Tüketicilerden yeniden kullanıcı bilgilerini girerek platforma bağlanmaları istenir. Eğer aynı anda birden daha çok giriş yapılmak isteniyorsa, bu durumda tüketicilerin Exxenspor ticari paketini satın almaları gerekir.

Exxen 7 Gün Parasız İzleme Iyi mi Yapılır?

Exxen platformu, tecrübe etme amacı ile bir defaya mahsus olmak suretiyle 7 gün ücretsiz bir şekilde izlenebilir. Tecrübe etme paketi adı altında geçen bu hizmetten yararlanmak için kullananların www.exxen.com.tr adresine girmeleri gerekir. Buradan “7 Gün Parasız” butonuna tıklayarak parasız kullanım başlatılabilir.

Exxen’de Taahhüt Var Mı?

Exxen İçerik Hizmetlerinin kullanılması için tüketicilerden herhangi bir süre ile satmaca taahhüdü istenmez. Buna karşılık, platform sağlayıcıları, sistemsel altyapının tam anlamı ile kullanıma uygun bulunduğunu kullanıcılarına taahhüt eder.

Exxen Üyelik İptali Var Mı?

Tüketiciler, diledikleri süre platform üyelik iptalini gerçekleştirebilir. Bunun için www.exxen.com.tr adresine girilmesi yeterlidir. Kullanıcı detayları ile giriş yapıldıktan sonrasında sağ üst alanda ye alan Profil ve Hesap alanına giriş yapılarak buradan üyelik iptali sayfasına geçilmelidir. Arkasından iptal adımları izlenerek üyelik iptal edilebilir.

Exxen Müşteri Hizmetleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyarız. daha çok bu biçim yazı için https://telnobul.com/ sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir