Evkur Müşteri Hizmetleri
Alışveriş

Evkur Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Evkur Müşteri Hizmetleri ilk olarak 1972 yılında Murat Halı Mağazaları ismi altında hizmet vermeye başlamıştır. 1987 yılı ile beraber perakende mağazacılığına başlayarak vizyonunda bir değişikliğe gitmiştir. İsmini ise; 1994 yılı ile beraber Evkur olarak değiştirmiştir. Günümüzde Türkiye’de 42 şehirde 87 mağazası bulunmaktadır. Bu mağazaların 23’ü ise İstanbul’dadır. Hizmet vermeye başladığı dönemde sadece halı satışı yapıyor olsa da günümüzde 68.000 çeşit ürünün satışını yapan bir mağaza zinciridir. Beyaz eşya, elektronik cihaz, ev tekstili, mobilya, kozmetik, iç giyim gibi farklı kategorilerde ürünleri satmaktadır. Evkur müşteri hizmetleri aracılığı ile Evkur’un ödeme koşulları ve hizmet politikası hakkında bilgi alabilirsiniz. Büyüyen mağaza zinciri ile ilgili taleplerinizi çağrı merkezi aracılığı ile iletebilirsiniz.

Evkur Müşteri Hizmetleri
Evkur Müşteri Hizmetleri

Evkur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Evkur müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden Evkur müşterileri ile kolaylıkla iletişim kurulmaktadır. Oluşturulan bu Evkur müşteri hizmetleri platformundan hizmet alan Evkur müşterileri dilediği gibi dilek, şikâyet ve isteklerini ilgili yerlere ulaştırabilmektedirler.

 • Evkur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0212 473 46 46

Evkur Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri?

Evkur müşteri hizmetleri haftanın 7 günü boyunca Evkur müşterilerine hizmet vermektedir. Müşteriler, Hafta içi 08:00-19:00 – Hafta sonu 09:00-19:00 mesai saatleri arasında dilek, şikâyet ve sorunlarını dilediği gibi ilgili Evkur müşteri temsilcisi ile paylaşabilmektedirler.

 • Evkur Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: Hafta içi 08:00-19:00 – Hafta sonu 09:00-19:00

Evkur Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Evkur çağrı merkezi aracılığıyla müşteri temsilcisi ile ilgili konu hakkında görüşme yapılabilmektedir. Evkur çağrı merkezi 444 0 808 telefon numarası üzerinden Evkur müşterilerine hizmet vermektedir.

Evkur Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Evkur müşteri hizmetlerine gönderilmek istenen evraklar için kargo şirketi ile göndermek istemeyen müşteriler Evkur faks numarası üzerinden göndermek istedikleri belgeleri şirkete ulaştırabilmektedir.

 • Evkur Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 698 54 21

Evkur Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Evkur genel müdürlüğü İstanbul şehrinde hizmet vermektedir.

 • Evkur Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 473 46 46
 • Evkur Genel Müdürlük Adresi: Halkalı Merkez Mahallesi Basın Ekspres Yolu Evkur Plaza No:33 K:9 Halkalı/Küçükçekmece/İSTANBUL

Evkur İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Evkur insan kaynakları ile, şirket içinde oluşan veya oluşacak açık iş pozisyonlara ulaşım sağlamanız mümkündür. Evkur şirketinin çalışan kadrosunun belirlenmesinde önemli rol oynayan Evkur insan kaynakları birimi, şirket içinde önemli bir role sahiptir.

 • Evkur İnsan Kaynaklar Mail Adresi: 0212 473 46 46

Evkur İletişim Bilgileri Nedir?

Evkur “Bize Ulaşın” sayfası üzerinden iletişim formuna erişim sağlanmaktadır. Evkur iletişim formu üzerinde yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra, ‘’Gönder’’ butonu kullanarak dilek ve şikayetler ilgili Evkur Müşteri Temsilcisine iletilmektedir.

 • Evkur Müşteri Hizmetleri İletişim Formu: Link

Evkur Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Evkur ürünleri ve hizmetlerine ilişkin bütün şikayetler Evkur şikâyet hattı üzerinden gerçekleştirilmektedir.

 • Evkur Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0850 808 81 23

Evkur Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Evkur sosyal medya hesapları üzerinden güncel duyuru ve kampanyalar Evkur müşterileri ile paylaşılmaktadır. Aynı zamanda sosyal medya üzerinden Evkur ile iletişim kurmak mümkündür.

 • Evkur Resmi Facebook Sayfası: Link
 • Evkur Resmi Twitter Sayfası: Link
 • Evkur Resmi Instagram Sayfası: Link

Not: Evkur Müşteri Hizmetleri hakkında görüş ve önerilerinizi aşağıdaki yorum kısmında belirtebilirsiniz. Evkur markası hakkında yaşadığınız sorunları şikâyet etmek ve çözüm bulmak, diğer müşterilerin yorumlarını okuyarak alışveriş yapmak istiyorsanız telnobul.com sizler için hizmet vermektedir.

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir