Müşteri Hizmetleri

Estethica Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Estethica çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Estethica müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Estethica yakınma hattına erişebilirsiniz. Estethica müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Estethica Çağrı Merkezi Numarası

Estethica, dünyadaki tüm bilimsel ve teknolojik gelişimleri takip ederek müşterilerine hizmet sunuyor. Hasta sağlığı ve güzelliğine yönelik ileri teknolojide yöntemler geliştirmiştir. Şirket her daim mutlu müşteriler hedeflemektedir. Kuruluşundan bu yana şubeleriyle hem Türkiye hem de dünyada emekler yapıyor. İleri görüşlü hizmetleriyle öne çıkan şirket adından her daim söz ettiriyor. Firmanın sıhhatli yaşam klinikleri, doğru hizmet anlayışıyla Türkiye’nin dört bir köşesinde ve dünyada çoğalıyor.

Şirket müşterilerine sunmuş olduğu hizmetle hem yurtdışında hem de yurtiçinde internasyonal sertifika ve ödüller alıyor. Tıbbi hizmetlerini almış olduğu ödüllerle belgelemiştir. Dünyanın önde gelen sıhhat kurumları içinde yer almanın haklı gururunu yaşıyor. Kurumla iletişime geçmek için 0850 222 38 45 numarasını arayabilirsiniz. Ek olarak info@estethica.com.tr adresi üstünden de iletişime geçebilirsiniz. Estethica Hastaneleri, Murat Akdoğan tarafınca kurulmuştur. 13 yaşlarındayken kendine bir vakıf kurduğunu hayal eden Murat Akdoğan seneler sonrasında hayalini gerçekleştirmiş oldu. Babası öğretmen olan Akdoğan ailesiyle yetiştirme yurtlarında yaşamıştır. Onun ailesi olmasına karşın çevresindeki kişilerin ailesinin olmaması onu oldukça etkiledi. Bundan dolayı da o yıllarda vakıf kurma sonucu aldı. Bu vakıf yetiştirme yurdundan çıktıktan sonrasında kişilere iş bulma imkânı sağlayacaktı. Akdoğan seneler sonrasında hayalini gerçekleştirmiş oldu. Sıhhat alanına yönelen Murat Akdoğan hemen sonra sigorta ve inşaat sektörlerine yönelmiştir. İlk Estethica Hastanesi Bakırköy İncirlide kurulmuştur. Ondan sonra Türkiye’nin pek oldukça yerinde kurulmuştur.

Estethica çağrı merkezi numarası 0850 222 38 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Estethica Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirket hizmet verdiği sektörde köklü hale gelmiştir. Bundan dolayı müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Şirket yetkilileri müşterilerinin tüm problemlerine yanıt veriyor. Toplumsal medya hesaplarından ya da çağrı merkezi numaralarından direkt firmayla iletişime geçebilirsiniz. estethica.com.tr adresinden firmayla iletişim kurabilirsiniz. Bunun yanında 0549 791 99 01 WhatsApp hattı üstünden de iletişim kurmanız mümkündür.

Murat Akdoğan ilk Bakırköy İncirlideki hastaneyi 2007 senesinde kurmuştur. Şirket güzel duyu üstüne hizmet veriyor benzer biçimde düşünülüyor. Fakat bazı yerlerde genel hizmetler veren hastanelerde mevcut. Kuruluşundan sonrasında oldukça kısa sürede sağlıkta öncü bir şirket haline gelmiştir. Kurum hasta güvenliğiyle sağlığını ön planda tutmaktadır. 7/24 kuruma istediğiniz zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Kurum hizmetlerinde şeffaflıkla ön plana çıkıyor. Hastanın hastaneye gelmesinin peşinden uzman doktorlar her yönüyle taburcu olana kadar hastayla ilgileniyor.

Estethica müşteri hizmetleri numarası 0850 222 38 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Estethica Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kurumun müşteri hizmetleri numarasını arayıp kolayca irtibata geçebilirsiniz. Firmanın müşteri hizmetleri mensupları; anlayışlı, kibar tavırlarıyla dikkat çekiyor. Çekinmeden arzu ettiğiniz tüm aklınıza takılan soruları personellere iletebilirsiniz. Şikâyet olduğu durumlarda müşterilerini mağdur etmemek için uğraşan bir kurumdur.

Kurum 15 senedir sektörde verdiği hizmetlerle öne çıkıyor.  Bunun en mühim göstergesi; şube sayısı ve müşteri sayısındaki artıştır. Günümüzde en dikkat çeken sıhhat kurumlarının başlangıcında yer aldığını söyleyebiliriz. Aklınıza herhangi sual takılırsa ya da problemlerle karşılaşırsanız kurumla iletişime geçerek sınırsınız hizmet alabilirsiniz.

Estethica müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 222 38 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Estethica Yakınma Hattı

Kurum son teknolojik cihazlarla hizmet veriyor. Güzel duyu operasyonlarda ve öteki hastalıkların tedavisinde çağdaş teknikler kullanılıyor. Kati sonuca ulaştıracak tekniklerle işlemler yapılıyor. İlkeli, akılcı, ileri görüşlü, yenilikçi ve görevli yaklaşımlara dayalı tedavi şekilleri benimsenmiştir.

Kurum hizmete “sıhhatli güzellik” mottosuyla adım atmıştır. Güzellik ve sıhhat alanında öncü olmayı başarmıştır. Bilimsel araştırmalara dayalı tekniklerle güzel duyu ve hastalıkların tedavisini yapıyor. Mükemmeliyetçi bakış açısıyla müşterilerini kurumda ağırlıyor. Şubelerine çağrı merkezinden kolayca ulaşabilirsiniz. Sıhhat alanında tüm güncel gelişimleri takip ederek o doğrultuda hizmetlerini geliştiriyor. Cemiyet sağlığına yönelik mühim emekler yapmaktadır. Hastaların tedavisinin yanında onların yakınlarına da doğru informasyon vermeyi ve ilgili davranmayı ilke edinmiştir.

Estethica yakınma hattı 0850 222 38 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Estethica müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Estethica yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Estethica Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0850 222 38 45

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Estethica çağrı merkezi numarasına 0850 222 38 45 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : MYC İNŞAAT TAAHHÜT SAĞLIK HİZMETLERİ TURİZM SAN.VE TİC.A.Ş
E-Posta : info@estethica.com.tr
Telefon : 0850 222 38 45

Arama Terimleri: Estethica iletişim detayları, Estethica telefon no, Estethica bağlantı tel, Estethica canlı destek, Estethica müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir