Müşteri Hizmetleri

Elogo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Elogo çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Elogo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Elogo yakınma hattına erişebilirsiniz. Elogo müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Elogo Çağrı Merkezi Numarası

Elogo, bir malın ya da belgenin değişik adrese gönderilmesini dijitalleştirir. İnsanların iş hayatında yaşamış olduğu karmaşaları daha kolaylaştırmak için oluşturulan bu şirket dijitali tercih edilir kılıyor. E-irsaliye kanalıyla çalışan bu site kağıt ile yazılan belgeleri dijitalden göndererek daha kolay uygular. Dijital ortamın kolaylığı yardımıyla hem ergonomik hem de güvenli ortam elde eden E irsaliye her çalışanın ilk tercihidir. Ülkenin dört bir yanına da hizmet verebilmektedir. Tüm satmaca sistemlerine uyum sağlayabilen bu şirket yazılımlara çözüm olmaktadır.

E satmaca, e irsaliye, e defter ve e arşiv satmaca benzer biçimde belgeleri kolay bir halde tek tık ile halledilmektedir. Temassız ödeme ile hem itimat sağlarken hem de pratiklik sağlar. Firmayı tercih edebilmek için yükümlü olmaya bile gerek kalmamaktadır. İş hayatından bireysel hayata kadar uzanan faturaların dijital hali bu sitede mevcuttur. Hem bireysel işlemleri hem de kurumsal işlemleri kolay bir halde çözümlenmektedir. Şirket hakkında daha çok data alabilmek için 0 262 679 80 00 numarası üstünde çağrı yapılabilir.

Elogo çağrı merkezi numarası 0850 281 61 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Elogo Müşteri Hizmetleri Numarası

Dönemin getirmiş olduğu hizmetler ve istekler üstüne her şey web üstünden gerçekleştirilmektedir. Bireysel ve kurumsal faturaların işlemlerini ergonomik bir halde gerçekleştirildiği bu şirket her yaştan insanoğlunun kolay bir halde anlayabileceği bir sitedir. Bu sistem tam olarak sanatkârlara ve esnaflara yönelik kurulmuştur. Yoğun iş yaşamı olan insanların işini aksatmaması bu site yardımıyla daha kolaylaşır.

Şirket hizmet vermiş olduğu tüm müşterilerinin merak etmiş olduğu her soruya yanıt verebilmek adına her yolu sunmuştur. İnsanlar bu şirket hakkında sual sorması ve araştırması en organik haklarıdır. Firmanın toplumsal medya hesaplarına göz atarak data sahibi olunabilir ya da iletişime geçilebilir. destek@elogo.com.tr mail adresi ile de daha detaylı açıklamaya ulaşılabilir. Oluşan şikâyetleri ya da herhangi bir isteği süratli bir halde dile getirmek için 0 262 679 80 00 numarasına çağrı yapmak kafi olacaktır.

Elogo müşteri hizmetleri numarası 0850 281 61 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Elogo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bir iş fikri oluşturulduğunda ilk akla takılan sorun evraklar ya da faturalardır. İş kurma hayallerinin yoğunluğu içinde tek tek bu faturalara zaman ayırmak oldukça yorucudur. Bu şirket yardımıyla satmaca ve evrakları dijital ekranda ergonomik bir halde çözmek mümkündür. Müşteri memnuniyetinde oldukça kırılgan ve dikkatli davranan çağrı merkezi temsilcileri her seferinde kendilerini daha iyi geliştirmektedir. Müşterilerde oluşan herhangi bir şikayeti özenle dinler ve çözüm yolları bulmaya çalışır. Bu sayede her geçen gün müşteri ve site sayısı artmaktadır. Şirket hakkında akılda kalan her probleminin yanıtını çağrı merkezi numarası ile çözmek mümkün.

Elogo müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 281 61 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Elogo Yakınma Hattı

Tüm yazılım sistemlerine karşı entegre olabilen bu sistem ile satmaca ve evrak işleri artık daha kolay. Ödenmiş faturalar güvenlik ve garanti açısından her iki tarafın rahat etmesi için mail ya da sms yolu ile bildiri olarak gelir. Aksi takdirde oluşan her hatada ya da noksan işlemde şikâyet hattı ile iletişim kurulabilir. Şirket baskı, kağıt, arşivleme ve dağıtım maliyetlerini sıfıra indirmektedir ek olarak zamanda da tutum sağlamaktadır. Kayıtlar güvenle saklanmaktadır ve oluşabilecek herhangi bir problemde müşterinin güvenliğini en iyi şekilde garantide tutmaktadır. Kağıtların kullanımını azalttığı için on binlerce ağacında kurtarılmasına vesile olmuştur. Evvel ödenen evrak ya da vergiler arşivde saklandığı için kolaylıkla yine ulaşılabilir. Değişmiş olan mevzuatların sorumluğu bir tek firmanın üstündedir. Müşterilerin yükümlü olmasına bile gerek kalmadan işlemlerini gerçekleştirebilir.

Elogo yakınma hattı 0850 281 61 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Elogo müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Elogo yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Elogo Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0850 281 61 21

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Elogo çağrı merkezi numarasına 0850 281 61 21 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : Logo Yazılım Endüstri ve Tecim A.Ş.
Adres : Aydınevler Mah. Siteler yolu Sok, No: 1 A / 2 Kat:4, Küçükyalı/Maltepe/İstanbul
E-Posta : destek@elogo.com.tr
Telefon : 0850 281 61 21

Arama Terimleri: Elogo iletişim detayları, Elogo telefon no, Elogo bağlantı tel, Elogo canlı destek, Elogo müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir