Müşteri Hizmetleri

Elazığ Murat Gezim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Elazığ Murat Gezim çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Elazığ Murat Gezim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Elazığ Murat Gezim yakınma hattına erişebilirsiniz. Elazığ Murat Gezim müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Elazığ Murat Gezim Çağrı Merkezi Numarası

Elazığ Murat Gezim, 3 Mayıs 1974 senesinde Elazığ merkezli olmak suretiyle Yüksel Yüce tarafınca kurulmuştur. Şirket, Türkiye’nin 91 değişik şehrine ulaşım hizmeti vermektedir. Firmanın en sık gezi düzenlemiş olduğu yerlerin başlangıcında ise Denizli, Düzce, Çanakkale, Bolu, Bursa, Burdur, Antalya, Aydın, Ankara, Aksaray, İstanbul, İzmit, Eskişehir benzer biçimde şehirler gelmektedir. Şirket kurulduğundan itibaren birçok şehrin ilçesine de yolcu taşıma hizmeti vermektedir. Sunulan kaliteli hizmet yardımıyla yolcuların tercih etmiş olduğu bir marka olmuştur. Mutlu müşteriler hedefleyen şirket kurulduğu ilk günden beri bu doğrultuda kesintisiz bir halde hizmet vermeye devam etmektedir.

Şirket ile iletişime geçmek, şikayetiniz var ise bunu paylaşmak için 444 00 23 çağrı merkezi numarasını arayabilir ve destek alabilirsiniz. Firmanın birçok iletişim kanalı mevcut. İletişim kanallarından herhangi biriyle 7 gün ve 24 saat süresince firmayla iletişime geçmek mümkün. Isterseniz firmaya ilişkin olan web sitesi www.elazigmuratturizm.com.tr üstünden iletişim formunu doldurarak dileklerinizi ve şikayetlerinizi kolaylıkla dile getirebilirsiniz. Firmaya elektronik posta atmak isterseniz info@elazigmuratturizm.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

Elazığ Murat Gezim çağrı merkezi numarası 444 00 23 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Elazığ Murat Gezim Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirket, müşterilerini mutlu etmek ve sorularına cevap vermek için birçok iletişim kanalı sunmaktadır. Firmaya ilişkin web adresi üstünden firmaya ulaşabilirsiniz. Gene aynı şekilde info@elazigmuratturizm.com.tr elektronik posta adresinden de ulaşabilirsiniz. Rezervasyon yaptırmak isterseniz web üstünden online rezervasyon yaptırmak mümkün. Ek olarak 444 00 23 müşteri hizmetleri numarasını arayarak da rezervasyon yaptırmanız mümkün. İsterseniz direkt bulunduğunuz şehrin otogar şubesini arayarak da rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şirket Elazığ merkezli bir marka olsa da, bugün Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vermektedir. Firmanın 30 tane son model otobüsü bulunmaktadır. 250’nin üstüne ülkenin her bir yanında bilet satış noktası ve 750 kişilik çalışan ekibiyle yalnız şehirler arası değil 30 tane de kent içi servisi ile hizmet vermektedir. Firmanın oldukca tercih edilmesinin sebebi sunmuş olduğu hizmetten meydana gelmektedir. Çalışanları daima güler yüzlü, diksiyona ehemmiyet veren, müşteriyi düşünen kişilerden oluşmaktadır. Otobüslerde bulunan priz girişleri uzun yolculuklarda telefon şarjınızın bitmemesini elde edecektir. Tertipli aralıklarla meydana getirilen yiyecek ve içecek servisinin aksamaması için itina gösterirler.

Elazığ Murat Gezim müşteri hizmetleri numarası 444 00 23 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Elazığ Murat Gezim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yurt içi pek oldukca noktaya gezi eden şirket büyük bir kitle tarafınca, bilhassa Elazığ bölgesi ve çevresi tarafınca tercih edilmektedir. Güler yüzlü kaptan ekibi ve kabin görevlileriyle çalışmaya itina gösteren bu şirket müşterilerinin konforlu bir seyahat yaşaması için çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmanın müşteri hizmetleri numarasını ararsanız sıra beklemenize gerek kalmaz. Kibar ve yardımsever müşteri hizmeti temsilcileriyle görüşmeniz mümkündür. Şirket müşteri memnuniyetine oldukça ehemmiyet verdiği için bu mevzuda devamlı olarak kendini geliştirme çabası içine girmiştir. Müşterilerinin mutsuz ayrılmaması için büyük ehemmiyet gösterir. Herhangi bir yakınma durumunda firmaya ulaşmak için birçok iletişim kanalı sunar. Şube sayısı ve müşteri artışı yardımıyla görebiliriz ki bu şirket müşterilerine oldukça ilgi gösteriyor. Ülkemizin en mühim firmalarından biri haline gelmiş bulunmaktadır. Bir dilekte bulunmak isterseniz yada bir yakınma belirtmek isterseniz 7 gün 24 saat süresince ulaşılabilir olan iletişim kanallarından birini kullanarak firmaya ulaşarak sınırsız bir halde destek almanız mümkün.

Elazığ Murat Gezim müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 00 23 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Elazığ Murat Gezim Yakınma Hattı

Şirket yurt içi pek oldukca şehre seyahatler düzenlemesiyle popülerlik kazanmıştır. Müşterileri ile kurduğu hususi ilişkiler yardımıyla gelecek yıllarda da firmanın büyümeye devam etmesi umut ediliyor. Firmaya ilişkin mail adresinden, müşteri hizmetleri numarasından yada firmaya ilişkin web sitesindeki formu doldurarak şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. Ek olarak www.sikayetvar.com üstünden de firmaya dair fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Elazığ Murat Gezim yakınma hattı 444 00 23 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Elazığ Murat Gezim müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Elazığ Murat Gezim yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Elazığ Murat Gezim Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

444 00 23

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Elazığ Murat Gezim çağrı merkezi numarasına 444 00 23 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : Elazığ Murat Gezim Tic. Ltd. Şti.
Adres : Elazığ Terminali
E-Posta : info@muratturizm.com.tr
Telefon : 444 00 23

Arama Terimleri: Elazığ Murat Gezim iletişim detayları, Elazığ Murat Gezim telefon no, Elazığ Murat Gezim bağlantı tel, Elazığ Murat Gezim canlı destek, Elazığ Murat Gezim müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir