Müşteri Hizmetleri

Ekva Group Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ekva Group çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ekva Group müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Ekva Group yakınma hattına erişebilirsiniz. Ekva Group müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ekva Group  Çağrı Merkezi Numarası

Şirket müşterilerinin her tür sual ve taleplerine kısa bir vakit içinde cevap vermektedir. Firmaya toplumsal medya hesaplarından ulaşılabileceği şeklinde tüm sual ve talepler için 212 935 30 20 numaraları telefon hattı aranabilir. Dört gözle beklenen danışmak istenilen her türlü mevzuda kolay bir halde şirket ile iletişime geçilebilir.

Bir danışmanlık şirketi olan Ekva Group eğitim ve yazılım destekli kurumsal bir şirkettir. Hem de bireysel kişiler için e tecim alt yapısı bulunmaktadır. Kurulduğu günden bugüne dek devamlı kendisini yenileyen şirket e ticarete adım atmak isteyenlerin tercih etmiş olduğu bir satış platformudur.

Son zamanlarda gövde gücü kullanmadan bir gelir sağlama yolları oldukça gelişmiş durumdadır. Teknolojik gelişmeler yardımıyla para kazanmak artık oldukça kolay hale gelmiştir. İnternet üstünden sermayesiz kazanç için şirket son aşama güvenilirdir. Her gün mesai yapmayı bir kenara koyarak e tecim üstünden kazanç sağlanabilmekte.

Onlarca değişik çeşit artı binlerce ürün içinden satmak istenilen ürünün anında yüklemesi yapılabilmektedir. Siteye yüklenen ürünlerden ne kadar kar etmek istendiğini müşteri gene kendisi belirler. Site formatı için başlık, logo, izahat, yerleşim ve renk şeklinde ayarlar müşterinin isteği doğrultusunda değiştirilebilir. Firmanın bünyesinde bulunan uzman çalışanlar tarafınca hazırlanan eğitim videoları ile ürünlerin değişik platformlarda iyi mi satış yapılacağı mevzusunda ihtiyaç duyulan eğitimler verilmektedir.

Ekva Group çağrı merkezi numarası 0850 840 20 56 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ekva Group Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirket ile iletişime geçmek ya da şikâyet bildirmek için 212 935 30 20 numaralı telefon aranabilir. Müşteri hizmetlerinden her türlü destek alınabilir. Şirket talep doğrultusunda müşterilerin her türlü sorununa kısa süre içinde cevap vermektedir.

Şirket yardımıyla sermayesiz e tecim yapmak mümkün. Online satış yapmak için artık sıfır ana para kafi. Birçok firmada kurulan satış siteleri alanı ve hosting için belli bir miktar para ödenmesi gerekmektedir.

Her geçen gün dünyada, bilhassa Türkiye’de revaçta olan online girişimciliğine ilgi artmaktadır. İçinde yer alınan dijital çağ sebebiyle insanoğlu artık gövde gücü harcamadan kazanç sağlamak istemekte. Bu sahada oldukça başarıya ulaşmış olan şirket ile bolca kazançlar elde eden bir girişimci olmak mümkün.

Ekva Group müşteri hizmetleri numarası 0850 840 20 56 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ekva Group Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmanın temel amacı e ticarette başarıya ulaşmış olmak ve dijital dünyada yer edinmektir. Bir tür online eğitim platformu olan şirket, müşterilerine devamlı yakın ve istenildiği vakit destek verecek bir potansiyeldedir. Firmanın sunmuş olduğu eğitim yalnızca data aktarımından ibaret olarak değerlendirilmemelidir. Firmanın en büyük amacı müşterilerine esin kaynağı olarak hedefe birlikte yürümektir. Şirket her adımda müşterinin yanında olarak her mevzuda destek vermektedir.

Firmanın teknik uzman ekibi ve gelişmiş ticari altyapısı yardımıyla şirket her geçen gün kıymet kazanmaktadır. Müşteriye yol boyu eşlik ederek büyük başarılar elde etmesini sağlamaktadır. Ekva kelime olarak kuvvet anlamına gelmektedir. Şirket sağlamış olduğu güçlü destek ile müşteri online satış sektöründe daha sağlam bir yer edinir. Firmanın gücünden yararlanmak ve birlikte yürümek için şirket ile iletişime geçilebilir.  

Ekva Group müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 840 20 56 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ekva  Group Yakınma Hattı

Tüm şikâyet ve talep bildirimleri için firmanın toplumsal medya platformlarına ulaşılabilir. Şirket en kısa zamanda geri dönüş yapmaktadır. Firmaya ulaşmak isteyenler için bir öteki telefon numarası ise  212 935 30 20  dur. Şirket tüm yakınma ve talepleri değerlendirir, kısa bir süre içinde geri dönüş sağlar.

Firmada sıfırdan yeni bir iş sahası oluşturmanın yanı sıra ürün ekleme, sanal pos, entegrasyon, derdi ile uğraşmadan direkt satış halletmeye başlanabilir. İstenildiği vakit, istenilen alanda hazır teslim edilen e tecim siteleri mevcuttur.

Ekva Group yakınma hattı 0850 840 20 56 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ekva Group müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ekva Group yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ekva Group Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0850 840 20 56

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ekva Group çağrı merkezi numarasına 0850 840 20 56 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : Ekva Group Yazılım Ltd. Şti.
Adres : Yeni Mah. Mustafa Kemal Atatürk Caddesi No:7 D:16 Silahçı İşhanı İzmir / Tire
E-Posta : iletisim@ekvagroupegitim.com
Telefon : 0850 840 20 56

Arama Terimleri: Ekva Group iletişim detayları, Ekva Group telefon no, Ekva Group bağlantı tel, Ekva Group canlı destek, Ekva Group müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir