Müşteri Hizmetleri

Düzce Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Düzce Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Düzce Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Düzce Belediyesi yakınma hattına erişebilirsiniz. Düzce Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Düzce Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Düzce Belediyesi, yurttaş memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve halkın  sorunlarını ve sorularını  rahatça belediyeye bildirebilmesi için oldukça mühim adımlar atmıştır. Belediye, halkın il içinde yaşayabileceği her probleminin çözümünü sağlayabilmek adına iletişim hizmetlerini mümkün olan en iyi seviyeye çekmek için elinden geleni ardına koymuyor.

Belediyeye ulaşmanın pek fazlaca yöntemi olduğu şeklinde bu hizmetten yararlanmak da oldukça kolay. Birçok alternatif iletişim adresine haiz belediye bu sayede vatandaşların işini oldukça kolaylaştırıyor. Belediye ile ilgili bir sorunuzu, şikayetinizi rahatça sorabilir ya da belediyenin sunmuş olduğu hizmetler hakkında informasyon isteyebilirsiniz. Bu kolay ve rahat sistemi yardımıyla vatandaşları iletişim sürecinde oldukça memnun etmeyi başaran belediye, bu iletişim yayınlarını daha da rahat ve kolay hale getirme noktasında elinden geleni yapıyor.

Halkın belediye ile rahatça konuşabilmesinin ve dertlerini paylaşabilmesinin iyi belediyeciliğin en mühim hususlarından biri olduğuna inanan belediye bu alanda yapmış olduğu yatırımlar yardımıyla tüm vatandaşların sorununu dinleyebilmek için uygun altyapıyı ve iletişim sistemlerini kurmuşa benziyor. Vatandaşlar bizzat belediyeyi ziyaret edebilecekleri şeklinde hem de asla evlerinden kalkmadan belediyeye yetişebilmek için bir fazlaca yönteme haiz. Belediyenin haiz olduğu numara üstünden ya da aynı şekilde belediyenin haiz olduğu faks adresinden vatandaşlar tüm sorunlarını belediye ile paylaşabiliyor. Bunun yanında belediyeye ulaşabileceğiniz bir mail adresi ve Kep adresi de bulunuyor. Ek olarak Feysbuk , Instagram ve Twitter üstünde de hesaplara haiz olan belediyeye vatandaşlar buralardan da ulaşabiliyor.

Düzce Belediyesi çağrı merkezi numarası 0380 524 58 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Düzce Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Belediye, sağlamış olduğu üstün iletişim hizmetleri yardımıyla vatandaşların takdirini kazanmaya devam ediyor. Belediyeye ulaşabileceğiniz bir fazlaca değişik yöntem var. Bunlardan birisi 0 380 524 5821 adlı numaradan belediyeye ulaşmanızı elde eden telefon iletişim hizmeti. Bunun yanı sıra 0 380 524 5825 numarası üstünden belediyeye faks da çekebilirsiniz. Ek olarak belediyenin mail servisleri üstünden ulaşabilmeniz için info@duzce.bel.tr adlı bir e-posta adresi de bulunmakta. Son olarak KEP servisi üstünden de duzcebelediyesi@hs01.kep.tr adresi ile belediyeye ulaşabilirsiniz. Tüm bu hizmetler ile belediyeye ulaşabilir ve sual, talep ve görüşlerinizi belediye ile paylaşma şansına haiz olabilirsiniz.

Düzce Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 0380 524 58 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Düzce Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Belediye, iletişim hizmetlerinin çeşitliliği ve rahatlığı ile vatandaşlar tarafınca takdir toplamaya devam ediyor. Belediyeye ulaşmanın en kolay yollarından birisi de 0 380 524 5821 numarası ile belediyeyi aramak. Bunun yanında Instagram, Twitter ve Feysbuk şeklinde popüler toplumsal mecralarda da hesabı bulunan belediyeye buralardan da ulaşmak mümkün. Feysbuk üstünde arama kısmına belediyenin adını yazmanız belediyenin hesabına ulaşmanızı elde edecektir. Instagram üstünde belediyenin hesabına ulaşmak içinse arama kısmına duzcebld yazılması kafi olacaktır. Twitter’da da aynı şekilde duzcebld kullanıcı adıyla bulunan belediyeye ulaşmak oldukça kolay. Vatandaşlar için her türlü platformdan bir iletişim aracı yaratmaya çalışan belediye hangi platform olduğu fark etmeksizin vatandaşın istek, talep, yakınma ve tavsiye şeklinde tüm bildirimlerini ciddiye alıyor ve en kısa zamanda bunlara dönüt hayata geçirmeye çalışıyor. İletişimin dönemin en mühim alanlarından birisi bulunduğunun bilincinde olan belediye bu alanda mevcut vizyonu ve misyonu doğrultusunda adımlar atmaya devam ediyor ve atmaya da devam edecek şeklinde görünüyor.

Düzce Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0380 524 58 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Düzce Belediyesi Yakınma Hattı

Verdiği hizmet ve servisler mevzusunda yurttaş dönütlerinin iyi mi bulunduğunu oldukça merak eden ve önemseyen belediye, bu yolda vatandaşların görüşlerini paylaşmasını kolaylaştırmak adına birçok hizmet sunuyor. 153 ‘ü arayarak vatandaşlar Beyaz Masa birimine ulaşabilir, görüşlerini paylaşabilirler. Ek olarak  0 380 524 5821 numarası da belediyeyi arayarak ulaşmak isteyen vatandaşlar için değişik bir alternatif.

Düzce Belediyesi yakınma hattı 0380 524 58 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Düzce Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Düzce Belediyesi yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Düzce Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0380 524 58 21

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Düzce Belediyesi çağrı merkezi numarasına 0380 524 58 21 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Cedidiye Mahallesi İstanbul Caddesi, Merkez – Düzce
E-Posta : info@duzce.bel.tr
Telefon : 0380 524 58 21

Arama Terimleri: Düzce Belediyesi iletişim detayları, Düzce Belediyesi telefon no, Düzce Belediyesi bağlantı tel, Düzce Belediyesi canlı destek, Düzce Belediyesi müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir