Müşteri Hizmetleri

Despec Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Despec Bilgisayar çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Despec Bilgisayar müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Despec Bilgisayar yakınma hattına erişebilirsiniz. Despec Bilgisayar müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Despec Bilgisayar Çağrı Merkezi Numarası

Ortalama 24 senedir sektörde başarıyla varlığını devam ettiren Despec Bilgisayar, Türkiye’nin en önde gelen kuvvetli ve öncü  teknoloji distribütörlerindendir. Bünyesinde oldukca sayıda ürün bulunduran şirket, 1998 yılından itibaren her gün yukarıya yönelen bir gelişme ivmesiyle ilerlemesini, devamlı olarak yeniledikleri ürün yelpazelerine ve sektörün en iyileriyle çalışmalarına borçludur. HP, Samsung, IBM, Realme, Canon, Lexmark, Steelseries, Philips, Targus, Trust, Jabra ve Hikvision şeklinde dünyaca meşhur markalara distribütörlük meydana getiren marka, yeni global markalarla beraber büyümeye ve güçlenme kaygısı içinde bulunduğunu da her fırsatta dile getirmekte. Durum böyleyken markanın yükselişini sürdüreceğini söylemek de bir sürpriz olmaz. 8000’den fazla iş ortağı, 3.500’den fazla ürün ve 30’u aşkın uzman çalışanı ile piyasanın en önde gelen ve elit markalarından birisi olan marka, vizyon olarak bilişim teknolojileri kulvarında gereksinim duyulabilecek her türlü ürünü müşterilerine ve iş ortaklarına sunmayı, sunabilmeyi kabul etmiştir.

Despec Bilgisayar çağrı merkezi numarası 0850 200 2 888 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Despec Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Numarası

Bilişim ürünlerinin, her iş ortağına ve müşterisine ulaşmasını hedefleyen, kendisini devamlı son olarak teknoloji ile yenileyen şirket, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmaktadır. Müşterilerinin her daim en iyiye ulaşmasını isteyen şirket yatırımlarını da hep bu yönde yapmıştır. Son olarak teknolojileri en uygun fiyata müşterilerine sunma gayesi güden şirket bu aşamada pek oldukca insanoğlunun sevgi ve saygısını da kazanmıştır.

Müşterileri ile gerek satın alma sürecinin öncesinde gerek satın alma sürecinde gerekse satın alma sürecinden sonrasında her daim iletişim halinde kalan şirket, müşterilerinin bu süreç içinde her sorusuna yanıt vermek, her kaygısını gidermek ve her sorununu çözmek adına oldukca kuvvetli bir iletişim ağına haizdir. Haiz olduğu iletişim ağını her geçen gün daha da ileriye taşıyan ve çeşitlendiren şirket, bu politikasında ısrar eden da olacak şeklinde gözüküyor. Müşteriler ise firmanın bu üstün müşteri memnuniyeti anlayışından memnun olacak ki firmayı 24 senedir zirvede tutmaya devam ediyorlar. Saygınlığı ile sağlamış olduğu itimat ortamına sıkı sıkı tutunan şirket, bu güzel atmosferi bozmamak adına iletişim için yapmış olduğu yatırımları daha da ileri bir seviyeye taşıyacağa benziyor.

Despec Bilgisayar müşteri hizmetleri numarası 0850 200 2 888 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Despec Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmaya ulaşmanın birçok yolu var. Bunlardan ilki doğal olarak ki de Ayazağa Mahallesi, Mimar Sinan Sokak No:21 Seba Office Boulevard, D Blok Kat: 1 Bölüm No: 9 Sarıyer, 34485 İstanbul adlı adrese gidip firmanın merkez şubesini ziyaret etmek. Bu şubeye yapacağınız ziyaret yardımıyla her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Gene aynı merkez şubenin ulaşabileceğiniz bir telefon numarası ve faks numarası da mevcut. Firmaya 0850 200 2 888 adlı numaradan telefonla, 0 (212) 289 13 91 adlı numaradan ise faksla ulaşabilirsiniz. Firmanın lojistik merkezine ulaşmak için Cumhuriyet Mahallesi Yahyakaptan Caddesi No:10A D:2 Çayırova / Kocaeli adresine gidebilir ya da 0850 200 2 888 numarası üstünden arama gerçekleştirebilirsiniz.

Despec Bilgisayar müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 200 2 888 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Despec Bilgisayar Yakınma Hattı

Firmanın Ankara şubesine ulaşmak isterseniz, Çetin Emeç Bulvarı, Kabil Caddesi No: 4/9 Dikmen, 06460 Ankara adresini ziyaret edebilirsiniz. Bizzat şubeyi ziyaret ederek her türlü işleminizi gerçekleştirebilir ve her türlü sorunuza yanıt bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra gene Ankara şubesine ilişik olan 0850 200 2 888 adlı numarayı arayabilir ya da 0 (212) 289 13 91 numarası üstünden firmaya faks çekebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra firmanın her şube için geçerli ortak bir mail adresi de mevcut. Isterseniz info@despec.com.tr adlı mail adresine mail atabilirsiniz. Bunun yanı sıra firmanın web sitesi üstünde bir iletişim formu da mevcut.

Despec Bilgisayar yakınma hattı 0850 200 2 888 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Despec Bilgisayar müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Despec Bilgisayar yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Despec Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0850 200 2 888

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Despec Bilgisayar çağrı merkezi numarasına 0850 200 2 888 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : Despec Bilgisayar
Adres : Ayazağa Mahallesi, Mimar Sinan Sokak No:21 Seba Office Boulevard, D Blok Kat: 1 Bölüm No: 9 Sarıyer, 34485 İstanbul
E-Posta : info@despec.com.tr
Telefon : 0850 200 2 888
Telefon numarası : 0 (212) 331 24 24
Faks Numarası : 0 (212) 289 13 91

Arama Terimleri: Despec Bilgisayar iletişim detayları, Despec Bilgisayar telefon no, Despec Bilgisayar bağlantı tel, Despec Bilgisayar canlı destek, Despec Bilgisayar müşteri temsilcisi, Despec Bilgisayar yakınma hattı, Despec Bilgisayar müşteri hizmetleri numarası, Despec Bilgisayar çağrı merkezi numarası, Despec Bilgisayar iletişim numarası, Despec Bilgisayar çağrı merkezi, Despec Bilgisayar müşteri hizmetleri direk bağlanma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir