Müşteri Hizmetleri

Darıca Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Darıca Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Darıca Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Darıca Belediyesi yakınma hattına erişebilirsiniz. Darıca Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Darıca Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Darıca adını bir burcu günümüze kadar ayakta kalmış olan, sahilden iki yüz metre kuzeyde bulunan Darıca Kalesi’nden almıştır. Tarihteki en eski adı Tararion olarak malum kale dışarıdan gelebilecek taarruzlara karşı Bizanslılar döneminde bir nezaret yeri olarak kullanılmıştır. Bizans döneminden kalma bir zamanı yapı olan Darıca Kalesi’nin etrafı organik güzellikler ile çevrilidir. Kartacalı Komutan Anibal’ın Mezarı, Darıca Zamanı Deniz Feneri ve günümüze kadar sağlam kalmayı başarmış zamanı Rum evleri ile kale içli dışlıdır. Ek olarak Boğaziçi Hayvanat Bahçesi olarak da malum meşhur Darıca Hayvanat Bahçesi, her insanın büyük takdirini toplamıştır.

Darıca’nın genel özelliklerine gelinirse, Darıca bir yayla görünümünde olan geniş bir arazi üstüne kurulmuştur. Yayla görünümündeki arazide Üçburun Yarımadası, Kocaeli dağlarının batıya doğru uzanan kollarının Marmara denizinde meydana getirmiş olduğu geniş bir yarımada, sırtlarını kaplayan makiler, vadiler ve yamaçlar yer almıştır. Belediye ile iletişime geçmek, şikâyet ve talep var ise bildirmek için 444 74 41 nolu numarası aranır ve her mevzuda destek alınabilir. Bunun yanı sıra fax olarak 0262 745 29 00 numarasını belediye hizmete sunmuştur. İstenilirse WhatsApp olarak verilen 0532 308 41 41 numara ile de belediye iletişimi sağlanmaktadır.  Darıca Belediyesi şikâyet ve yorumlara kısa vakit içinde dönüş sağlamaktadır. Belediye iletişimi için 444 74 41 numaralı telefon arandıktan sonrasında probleminin giderilmesi için yetkili kurumlara kişiler yönlendirilir.

Darıca Belediyesi çağrı merkezi numarası 444 74 41 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Darıca Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Zamanı geçmişi Bizans dönemine kadar dayanan bir tek burcu sağlam kalmış yapı Darıca Kalesi’nin eski adı Tararion’dur. Bizanslılar döneminde bir nezaret yeri olarak kullanılmıştır. Zamanı Rum evleri geçmişten günümüze gelen zamanı eserlerdir. Her insanın büyük beğenisini kazanan bir öteki meşhur yapı ise Darıca Hayvanat Bahçesi’dir. Darıca, yayla görünümünde olan bir arazinin üstüne kurulmuştur. Arazinin sırtları makilerle kaplıdır. Vadileri ve yamaçları ile organik bir güzelliği haiz olan Darıca Belediyesi birçok hizmeti ile vatandaşına konforlu bir yaşam sunmayı hedeflemiştir. Belediyenin toplumsal medya platformlarının yanı sıra, şikâyet ve taleplerin iletilebileceği iletişim numaralarını halkın hizmetine sunmuştur. Bu belediye ile iletişime geçmek isteyenler için telefon numarası 444 74 41 dir. Ek olarak belediyenin 0262 745 29 00 fax numarası bulunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra belediyeye ilişik 0532 308 41 41 WhatsApp hattı bulunmaktadır.

Darıca Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 444 74 41 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Darıca Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Teknoloji bakımından oldukça gelişmiş olan Belediye, yol, su hizmetlerini aksama olmaksızın görevini devam ettirmektedir. Belediye “ Alo Belediye” adı altında vatandaşın kolaylıkla bağlanarak şikâyet ve taleplerini iletebileceği bir numara oluşturmuştur. Belediye’ye ulaşıp şikâyet ve talepleri iletmek için 444 74 41 telefon numarası aranabilir. Buradan meydana getirilen tüm aramalar kesinlikle yanıtlanır. Alınan şikâyetler yetkili kurumlara iletilerek en kısa zamanda çözüme ulaşır. Belediye şikâyetlerin iletilebileceği pek oldukça yol sunmuştur halkına. Belediye’nin 0262 745 29 00 Fax numarası bulunmaktadır.

Darıca Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 74 41 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Darıca Belediyesi Yakınma Hattı

Darıca geçmişten bu yana zamanı ve kültürü miraslara ev sahipliği icra eden bir yerleşim yeridir. Zamanı Darıca Kalesi’nde Bizans yıllarında dışarıdan gelebilecek taarruzlara karşı gözlem yapılmıştır. Kalenin burçları onca yıla rağmen bugünümüze sağlam kalmayı başarmıştır. Makiler, yamaçlar, vadiler Darıca’ya ayrı bir hava vermektedir. Darıca Belediyesi bir taraftan kültür miraslarına haiz çıkarken, bir taraftan da son teknoloji ile halka hizmet sunmaktadır. Halkın arzu ve şikâyetlerini bildireceği numara 444 74 41 dir. Buradan alınan şikâyetler anında yetkili kurumlara ulaştırılır ve mutlak bir çözüme bağlanır.

Darıca Belediyesi yakınma hattı 444 74 41 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Darıca Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Darıca Belediyesi yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Darıca Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

444 74 41

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Darıca Belediyesi çağrı merkezi numarasına 444 74 41 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Bağlarbaşı Mah. İstasyon Cad. No: 176 Darıca/KOCAELİ
Telefon : 444 74 41

Arama Terimleri: Darıca Belediyesi iletişim detayları, Darıca Belediyesi telefon no, Darıca Belediyesi bağlantı tel, Darıca Belediyesi canlı destek, Darıca Belediyesi müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir