Müşteri Hizmetleri

Creavit Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Creavit çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Creavit müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Creavit yakınma hattına erişebilirsiniz. Creavit müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Creavit Çağrı Merkezi Numarası

Creavit, 1960 yılından bu yana hizmet veren ve banyo mobilyaları satışı meydana getiren bir markadır. Bu marka 62 senedir adını duyurmaya devam etmekte ve çıkmış olduğu ilk zamandan beri kalitesi ile de banyo mobilyaları denince akla gelen ilk markalardan biri olmaktadır. Bu şeklinde markaların kalıcılık sağlaması, müşteri memnuniyetine verdikleri ehemmiyet ve bu amaç ile yapmış oldukları emekler yardımıyla olmaktadır. Bundan dolayı de müşterilerin marka, personeller ve almış oldukları hizmeti değerlendirmeleri, markanın kendini geliştirmesi aşamasında firmaya destek olmaktadır. Bu değerlendirmeler hem müşteri hizmetleri aracılığı ile hem de web siteesi üstünde yer edinen iletişi kanalları üstünden kolaylıkla yapılabilmektedir.

Markanın merkez üretim tesislerine ulaşmak için 0372 535 51 30 numarasını kullanarak her türlü sorunuzu iletebilirsiniz. Markanın Türkiye’nin pek fazlaca değişik bölgesinde şubesi bulunmaktadır. Bundan dolayı şirket ile irtibata geçerken size en yakın bölgenin telefon numarasına ulaşmanız hem sizin hem de firmanın açısından daha rahat olacaktır. Firmanın haiz olduğu şubelere ilişkin çeşitli yerlerde bölge müdürlükleri bulunmaktadır ve bu bölge müdürlükleri kendi bölgelerini kapsayan şubeler ile ilgili her türlü sorundan mesuldür. Müşteriler bu müdürlüklere her türlü yardım ve yakınma için giderek şirket ile iletişime geçebilir.

Creavit çağrı merkezi numarası 0372 535 51 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Creavit Müşteri Hizmetleri Numarası

0372 535 51 30 telefon numarası üstünden şirket ile alakalı her türlü görüşünüzü kolaylıkla ifade edebilirsiniz. Ek olarak aklınıza takılan soruları da bu yolla müşteri hizmetlerine sorarak kısa süre içinde sorularınıza cevap alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri, emek verme saatleri içinde bulunan yoğunluğa da bağlı olarak aramalarınıza en kısa süre içinde yanıt vererek sormak istediğiniz sorulara yanıt vermekte, şirket ya da personeller ile ilgili her türlü sorununuzu da çözüme kavuşturmaktadır. Burada belirtilmiş olan numara haricinde web sitesi üstünden de bölgenize ve taleplerinize nazaran kullanabileceğiniz iletişim numaralarına erişmeniz mümkündür.

Creavit müşteri hizmetleri numarası 0372 535 51 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Creavit Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Şirket çalışanlarına sormak istediğiniz soruları çağrı merkezi numarası üstünden direkt olarak ilgili birimlere sorarak mevzu hakkında detaylı data alabilirsiniz. Ek olarak vermiş olduğunuz siparişler ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda da gene web sitesi üstünde yer edinen iletişim detayları üstünden şirket çalışanları ile bağlantı kurabilirsiniz. Her biri kendi alanında tecrübeli çalışanlar, sizlere güler yüzleri ve kafi donanımları ile hizmet vermektedir. Siz de banyo mobilyaları satın almak için, almış olduğunuz hizmet hakkında görüş bildirmek için, vermiş olduğunuz sipariş hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için ya da fiyat bilgisi için web sitesini ziyaret edebilir, buradan sizin için lüzumlu olan birimlere ilişkin iletişim bilgilerini kullanarak yetkili personellerden emek verme saatleri içinde destek alabilirsiniz.

Creavit müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0372 535 51 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Creavit Yakınma Hattı

Müşterilerin almış oldukları hizmeti değerlendirmesi, hem müşterinin memnuniyeti ve şikayetlerini dile getirebilmesi açısından hem de firmanın tamamlanmamış ya da hatalı olduğu konuların farkına varığ kendini geliştirirken bu hususlara daha fazlaca dikkat etmesi açısından fazlaca önemlidir. Müşteriler, almış oldukları hizmeti firmanın kendine ilişkin bulunan web sitesi üstünden değerlendirmesi mümkündür. Bunun için creavit.com.tr sitesine girerek üst bölümde yer edinen seçenekler arasından iletişim kısmının tıklanması gerekmektedir. Sonrasında önünüze çıkan sayfa üstünde sol bölümde pek fazlaca iletişim kanalı ve bunlara ilişkin detaylı data bulunmaktadır. Almış olduğunuz hizmeti değerlendirmeniz için bu seçenekler içinde en alt bölümde yer edinen müşteri memnuniyeti anketine tıklayarak karşınıza gelen anketi eksiksiz bir halde doldurabilirsiniz. Bu anket fazlaca kapsamlı bir anket olup her türlü görüşünüzü belirtmenize olanak verilmektedir. Bunun haricinde müşteri hizmetleri numarası üstünden de her türlü görüş, tavsiye ve şikayetinizi ilgili birimlere iletmeniz mümkündür.

Creavit yakınma hattı 0372 535 51 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Creavit müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Creavit yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Creavit Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0372 535 51 30

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Creavit çağrı merkezi numarasına 0372 535 51 30 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : Çanakcılar Seramik Endüstri ve Tecim A.Ş.
Adres : Gökçebey, 67670, ZONGULDAK
E-Posta : info@creavit.com.tr
Telefon : 0372 535 51 30

Arama Terimleri: Creavit iletişim detayları, Creavit telefon no, Creavit bağlantı tel, Creavit canlı destek, Creavit müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir