Müşteri Hizmetleri

Confident AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Confident AVM çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Confident AVM müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Confident AVM yakınma hattına erişebilirsiniz. Confident AVM müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Confident AVM Çağrı Merkezi Numarası

Evinizin gereksinim duyan birçok ürünü aynı yerden alıyor olmak sizin için büyük kolaylıktır. Evlerde gereksinim duyulan birçok ürün bulunur. Bunlar değişik amaçlarda değişik odalarda kullanılır. Beyaz eşyadan tutun da zücaciye ürünlerine kadar oldukça sayıda eşya zaruri gereksinimler arasındadır. Bilhassa evinizi yeniliyorsanız ya da evlenerek yeni bir ev hazırlığı içine girdiyseniz her şeyi almak maddi olarak sizi zorlayacaktır. Fakat taksitle alırsanız yükünüz hafifleyecektir.  Confident AVM 12 ay taksit imkanını kişilere sunmaktadır. Firmanın İstanbul’da birçok mağazası bulunur. Mağazaların adreslerini öğrenmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Evinizin ya da iş yerinizin gereksinimlerini toptan almak ve taksitle ödemek mümkündür. Bütçenize uygun olan ödeme kolaylıkları şirket tarafınca sunulur. Satış öncesi ve sonrası hizmet tüm müşterilere verilir. Daha da büyüyerek bir marka haline gelmeyi hedefleyen şirket, hedef pazarda yerini sağlamlaştırmaya iş koşturmacasındadır. Çağrı merkezlerini arayarak daha detaylı data alabilirsiniz.

Confident AVM çağrı merkezi numarası 0533 158 19 19 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Confident AVM Müşteri Hizmetleri Numarası

Confident AVM ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Beyaz eşyalar içinde değişik markalardan oluşan fırın-ocak, buzdolabı, ankastre set, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, set üstü takımlar şeklinde gerekseme olan birçok ürün bulunur. Ev yaşam ürünlerinde; köşe takımları, yiyecek odası ekibi, oturma odası, duvar üniteleri, yatak, baza, geç odası, bebek odası, koltuk takımları şeklinde mobilya ürünleri vardır. Bahçe ve balkon gereçleri içinde; masalar, salıncaklar, sehpalar, bahçe sandalyeleri şeklinde eşyalara rastlayabilirsiniz. Elektronik ihtiyacı olanlar ses sistemi, bilgisayar, tablet, cep telefonu, tv şeklinde ürünleri değişik markalarda bulabilmek mümkündür. Minik ev aletleri içinde ütüler, süpürgeler, mutfak robotları, ısıtıcılar ve tost makinesi şeklinde ürünler bulunmaktadır. Eviniz ya da iş yeriniz için aklınıza gelen ne var ise firmada bulunur. Şubelerin hizmet verme zamanı10.00/ 20.00 saatleri arasındadır. Size yakın olan şubeye giderek doyasıya alışveriş yapmak mümkündür. İstek, arzu ve tavsiyeler müşteri hizmetlerini arayarak dile getirilebilir.

Confident AVM müşteri hizmetleri numarası 0533 158 19 19 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Confident AVM Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Evlerde gereksinim duyulan ürünler içinde zücaciye ürünleri de bulunur. Bilhassa mutfaklarınızda bu ürünlere ihtiyacınız çok çok fazla olacaktır. Kendiniz ya da sevdikleriniz için yemekler yapmak ya da güzel sunumlarda bulunmak için gereksinim duyduğunuz her şey değişik markalarda ve en iyi kalitede size sunulmaktadır. Çeyiz hazırlığı içinde olanlar değişik birçok modelde olan yiyecek takımlarını Confident AVM de bulabilir. Tencere setleri çelik, granit, teflon olarak en iyi markada sizlere sunulmaktadır. Çatal bıçak ekibi ihtiyacı olanlar kaliteli ürünlere ulaşabilir. Kahvaltı setleri içinde dilediğinizi seçebilirsiniz. Kahve makinesi, çay makinesi, tost makinesi şeklinde ufak ev aletleri de kişilere sunulmaktadır. Çaydanlık ve kahve fincanlarını kendiniz ya da sevdikleriniz için alabilirsiniz. Kişisel bakım ürünlerinde saç sakal şekillendirici, sıhhat ve kişisel bakım, epilasyon aleti şeklinde cihazlar değişik markalardadır. Görüldüğü suretiyle firmada birçok ürün bulunmakta, hepsi birden alınmakta ve taksitle ödenmektedir. Şirket ile direkt bağlantı oluşturmak isteyenler şubelerin telefon numaralarını öğrenmek için web sitesine giriş yapabilir.

Confident AVM müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0533 158 19 19 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Confident AVM Yakınma Hattı

Confident AVM alışverişleri şubeye gitmeden web üstünden de yapılmaktadır. Kişiler evlerinden alışveriş yapmak isterse https://www.confident.com.tr/ adresine giriş yaparak online alışveriş yapabilir. Kredi kartı ile ödeme yapmak ve taksitlendirmek de mümkündür. İndirimlerden haberdar olmak isteyenler firmaya E posta gönderebilir. Ürünlerle ya da şubelerle ilgili problemi olanlar toplumsal medya hesapları üstünden şikayetlerini dile getirebilir. 0 533 158 19 19 numaralı whatsaap üstünden yakınma oluşturabilmeniz de mümkündür. Ek olarak feysbuk, youtube, pinterest uygulamaları üstünden de firmayı takip edebilir şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Meydana getirilen tüm şikayetler değerlendirilmekte ve derhal giderilmektedir.

Confident AVM yakınma hattı 0533 158 19 19 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Confident AVM müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Confident AVM yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Confident AVM Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0533 158 19 19

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Confident AVM çağrı merkezi numarasına 0533 158 19 19 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Whatsapp İletişim Telefon : 0533 158 19 19

Arama Terimleri: Confident AVM iletişim detayları, Confident AVM telefon no, Confident AVM bağlantı tel, Confident AVM canlı destek, Confident AVM müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir