Müşteri Hizmetleri

Conax Su Arıtma Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Conax Su Arıtma çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Conax Su Arıtma müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Conax Su Arıtma yakınma hattına erişebilirsiniz. Conax Su Arıtma müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Conax Su Arıtma Çağrı Merkezi 

Conax, ev ve iş yerlerinde kullanılması için her ihtiyaca uygun olan su arıtma cihazlarının üretimini ve satışını icra eden bir firmadır. Şirket ilk kez 2004 senesinde faaliyetlerine adım atmıştır. Firmanın en ehemmiyet verdiği nokta ürünlerinin yüksek kalitede olmasıdır.

Şirket ile iletişime geçmek istiyorsanız ya da şikayetinizi dile getirmek istiyorsanız 444 78 46 numaralı telefon vasıtasıyla bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bu numara haftanın 7 günü ve her gün 24 saat süresince ulaşılabilirdir. Ek olarak firmanın whatsapp iletişim hattı da bulunmaktadır. +90 507 014 72 12 numaralı telefon aracılığı ile firmaya whatsapp üstünden de ulaşabilirsiniz. Şirket ile mail kanalıyla iletişim oluşturmak isterseniz info@conax.com.tr mail adresine mesajınızı iletebilirsiniz. Bunlara ek olarak firmanın internet sayfasında canlı desteğin sunmuş olduğu söyleşi seçeneği de bulunmaktadır.

Conax Su Arıtma çağrı merkezi numarası 444 78 46 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Conax Su Arıtma Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın ülke genelinde 130 tane satış noktası bulunmaktadır. Ek olarak 81 ilde teknik servis hizmetini de kıymetli müşterilerine sunmaktadır. Şirket kuruluşunun arkasından 9 yıl şeklinde kısa bir süre sonrasında marka kıymetini sektörde ilk üç kıymet arasına sokabilmiştir.

Minimum ürünlerinin kaliteli olması kadar ehemmiyet verdikleri bir öteki mevzu da müşteri memnuniyetidir. Bu bağlamda şirket müşterilerinin bir sorunla karşılaşmaları durumunda kendileri ile iletişime geçebilmeleri için birçok iletişim kanalı sunmuştur. Firmaya şikayetlerinizi iletebilmek yada iletişime geçebilmek için 444 78 46 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Bu numara haftanın 7 günü, 24 saati müşteriler için hizmet vermektedir. Ek olarak +90 507 014 72 12 telefon numarasına whatsapp üstünden ulaşabilirsiniz. Telefon ile ulaşmak istemediğinizde info@conax.com.tr mail adresini de kullanabilmeniz mümkün. Ek olarak firmanın internet sayfasında bulunan canlı destek söyleşi kutusunu kullanarak da şirket ile iletişime geçebilirsiniz.

Conax Su Arıtma müşteri hizmetleri numarası 444 78 46 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Conax Su Arıtma Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Şirket 2013 yılından beri Koçtaş Yapı Marketleri ile ortaklaşa iş içerisindedir. Bu ortaklaşa iş kapsamında firmanın ürünlerini Koçtaş marketlerinde bulabilmeniz mümkün. Şirket ürünlerini kendisi üretmektedir. Üretim yeri Manisa’da bulunmaktadır. Manisa’da bulunan 10.000 m2 kapalı üretim alanında dışa bağımlı olmadan üretimlerini gerçekleştirmektedirler. Firmanın ürünleri %100 yerli ve ulusal kaynaklardan elde edilmektedir. Bu sayede şirket ülke ekonomisine de büyük seviyede katkıda bulunmaktadır. Sağladıkları bu katkıyı da her geçen yıl arttırmayı hedeflemektedirler.

Firmadan aldığınız bir üründe problem yaşamanız durumunda ya da ürünler hakkında informasyon almak istediğinizde müşteri hizmetleri numarasından firmaya ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarası haftanın her günü ve her saati firmanın kıymetli müşterileri için hizmet vermektedir. Ek olarak whatsapp destek hattını kullanabilirsiniz ya da firmanın internet sayfasında bulunan canlı destek söyleşi kutusu aracılığı ile istediğiniz zaman şirket ile iletişime geçebilirsiniz. Bu kanallar vasıtasıyla yapacağınız iletişimlerinize süratli bir halde karşılık verilmektedir.

Conax Su Arıtma müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 78 46 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Conax Su Arıtma Yakınma Hattı

Şirket yerli ve ulusal kaynaklarla üretilen ürünlerinin her daim kaliteli ürünler olmasına ehemmiyet vermektedir. Ek olarak yenilikçi özelliği yardımıyla de mevcut ürünlerini geliştirmeye devam etmektedir. Ürünlerin daha iyi, daha konforlu ve daha ekonomik olması için çabalamaktadırlar.

Tüm bu tarz şeyleri yaparken de çevreyi düşünen şirket üretim aşamalarında çevreye zarar vermemek için de çabalamaktadır. Tabiat dostu bir anlayışı benimsemiştir. Şirket bu doğrultuda altyapısını, makine parkurunu, üretim bandını ve ekipmanlarını devamlı olarak güncel tutmaktadır. Ek olarak personellerini de bu kapsamda bilinçlendirmektedir.

130 tane satış noktası bulunan firmanın ürünlerine Türkiye’nin her yerinden erişebilmek mümkün. Ek olarak ürünle ilgili herhangi bir problem yaşamanız durumunda da ülkenin her ilinde bulunan teknik servis desteğine ulaşabilirsiniz. Ek olarak sorunlarınızı müşteri hizmetleri numarası vasıtasıyla ya da öteki iletişim kaynakları aracılığı ile de firmaya iletebilirsiniz.

Conax Su Arıtma yakınma hattı 444 78 46 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Conax Su Arıtma müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Conax Su Arıtma yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Conax Su Arıtma Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

444 78 46

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Conax Su Arıtma çağrı merkezi numarasına 444 78 46 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : FRT Su Arıtma San. Tic. Ltd. Şti.
Adres : 15 Temmuz Mahallesi 1439 Sokak No: 40-42 Bağcılar – İstanbul
E-Posta : info@conax.com.tr
Telefon : 444 78 46

Arama Terimleri: Conax Su Arıtma iletişim detayları, Conax Su Arıtma telefon no, Conax Su Arıtma bağlantı tel, Conax Su Arıtma canlı destek, Conax Su Arıtma müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir