Müşteri Hizmetleri

Cizre Nuh İtimat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cizre Nuh İtimat çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Cizre Nuh İtimat müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Cizre Nuh İtimat yakınma hattına erişebilirsiniz. Cizre Nuh İtimat müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Cizre Nuh İtimat Çağrı Merkezi Numarası

Cizre Nuh İtimat, uzun senelerdir sektörün önde gelen otobüs firmalarından bir tanesidir. Yolcuların kaliteli, güvenilir, konforlu ve süratli bir halde bir yerden bir başka yere ulaştırmak için hizmet vermektedir. Cizre’de hizmet veren ve Türkiye’nin 81 iline ulaşım sağlanmasına yarayan şirket, online iletişim kanalları ile talepleri almakta, randevuları oluşturmakta ve şikayet-öneri için olanak tanımaktadır.  Otobüs ile seyahat yapmak isteyen kişiler çağrı merkezi numarası üstünden şirket ile iletişime geçebilmekte ve lüzumlu detayları kolay bir halde edinebilmektedir. Şırnak’ın Merkez’inde hizmet veren firmanın çağrı merkezi numarası şubeye gore değişiklik göstermektedir. Müşteriler bir yerden bir başka yere otobüs ile gidebilmek için bu çağrı merkezi numaraları ile iletişime geçmelidir.

  • Şırnak (Merkez), Kumçatı Şubesi, 0  549 607 99 10
  • Şırnak (Merkez), Şırnak Merkez Şubesi, 0 549 607 99 10
  • Şırnak (Merkez), Şırnak Şubesi, 0 549 607 99 10

Bu telefon numarası üstünden üç değişik şube ile iletişime geçilebilmekte ve firmanın çağrı merkezi numarası ile çeşitli işlemler gerçekleştirebilmektedir. Yer ayırtma, otobüs hakkında informasyon alma, koltuk seçimi benzer biçimde işlemler telefon numarası üstünden gerçekleştirilebilmektedir. Otobüs saatleri hakkında da çağrı merkezi numarasını arayarak informasyon alınabilmektedir.

Cizre Nuh İtimat çağrı merkezi numarası 0486 616 23 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Cizre Nuh İtimat  Müşteri Hizmetleri Numarası

Çeşitli sebeplerden dolayı otobüs firmaları ile iletişime geçilmesi gerekebilmektedir. Otobüs saatinin unutulması, otobüste yer olup olmadığını öğrenmek ya da otobüs hakkında genel bir informasyon almak için müşteriler firmanın müşteri hizmetleri numarası üstünden informasyon alınabilmektedir. Bundan dolayı müşteri hizmetleri numarasından yardım alınabilmektedir.  Yolcuların yardım alabileceği şirket müşteri hizmetleri numarası  0 850 302 73 73 olarak bilinmektedir. Bu hat üstünden şirket ile iletişim kurulabilmekte ve elde edilmek istenilen tüm bilgiler kolay bir halde alınabilmektedir.

Cizre Nuh İtimat müşteri hizmetleri numarası 0486 616 23 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Cizre Nuh İtimat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Şirket ile iletişime geçmek için süre yitirmek istemeyen ya da acil bir halde şirket ile iletişim kurması ihtiyaç duyulan kişiler direkt bağlanma hattı üstünden şirket ile iletişime geçebilmektedir. Şirket ile iletişime geçebilmek için kullanılabilecek olan direkt bağlanma hattı 0549 607 99 73 olarak bilinmektedir. Bu iletişim numarası üstünden firmanın 7/24 etken hattına direkt bağlanılabilmektedir.  Bunun yanı sıra 0 549 607 99 17  hattı üstünden de şirket ile anında iletişime geçmek mümkündür. Direkt bağlanma hattı üstünden  şirket ile iletişime geçilmesi durumunda otobüsler başta olmak suretiyle pek oldukça mevzuda detaylı informasyon sahibi olunması mümkündür.

Cizre Nuh İtimat müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0486 616 23 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Cizre Nuh İtimat Yakınma Hattı

Firmalar kimi süre pozitif yönde yorumlar alırken kimi süre ise yakınma alabilmektedir.   Herhangi bir negatif durumun yaşanması ya da negatif bir yorumu yapılmak istenmesi durumunda firmaların yakınma hattı kullanılmaktadır. Bu firmanın da yakınma hattı mevcuttur. Otobüs ile bir yerden başka bir yere seyahat yapmak istiyor sadece negatif bir durum görüyorsanız yakınma hattını kullanabilirsiniz. Yakınma hattını kullanmak isteyen kişiler 0 486 616 23 00 hattı üstünden şikayetlerini bildirebilmektedir. Bu hattın kullanılması durumunda tüm bilgiler verilebilmekte ve yakınma dile getirilebilmektedir. Sadece bunun yanı sıra sorunları öteki çağrı merkezi hatları üstünden de iletmek mümkündür.

Şirket her türlü problemde çağrı merkezi hattı, müşteri numarası üstünden destek olmaktadır. Bu hatlar üstünden şirket ile iletişime geçilmesi ve her türlü bilginin alınması mümkündür.  Sadece şikayetlerin çözüme kısa süre içinde kavuşturulması için yakınma hattının kullanılması önerilmektedir. Bu hattın kullanılması durumunda her türlü şikayetin iletilmesi ve  pozitif yönde bir halde çözüme kavuşturulması mümkün olmaktadır.  Bundan dolayı öteki hatların yakınma için oldukça sık kullanılması önerilmemektedir. Sadece zor durumda kalınması durumunda öteki hatların da yakınma hattının da yakınma için kullanılması mümkün olacaktır.

Cizre Nuh İtimat yakınma hattı 0486 616 23 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Cizre Nuh İtimat müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Cizre Nuh İtimat yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Cizre Nuh İtimat Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0486 616 23 00

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Cizre Nuh İtimat çağrı merkezi numarasına 0486 616 23 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : CİZRE NUH İTİMAT OTOBÜS İŞLETMECİLİĞİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres : Cudi Mah. Ömer Hayam Sok. 77 Cizre, Şırnak
Telefon :0486 616 23 00

Arama Terimleri: Cizre Nuh İtimat iletişim detayları, Cizre Nuh İtimat telefon no, Cizre Nuh İtimat bağlantı tel, Cizre Nuh İtimat canlı destek, Cizre Nuh İtimat müşteri temsilcisi,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir