Müşteri Hizmetleri

Ciğerci Bahattin Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ciğerci Bahattin çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ciğerci Bahattin müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Ciğerci Bahattin yakınma hattına erişebilirsiniz. Ciğerci Bahattin müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ciğerci Bahattin Çağrı Merkezi Numarası

Ciğerci Bahattin, 1995 senesinde Mersin’in Yoğurt pazarında hizmet vermeye adım atmıştır. Ardında yoğun talep üstüne Ankara’da lezzet yolculuğuna devam etmiştir. Ankara Balgat şubesi sonrasında gene ilgiye ve öğrenci bağlı olarak değişik illerde hizmetleri sunmaya devam etmektedir. Şirket, ciğer başta olmak suretiyle kendine özgü tarifleri ile bilhassa et tutkunlarının dikkatini çeker. Lokantanın değişik bir ambiyansı vardır. Bu da lezzet düşkünlerinin burayı tercih etme sebepleri içinde bulunur.

Şirket, birçok yerde hizmet verdiği için her şubenin telefon numarası farklıdır. Dolayısıyla eleştiri, sipariş ve şikayetler, şubenin iletişim numarasına verilmelidir. Ankara Balgat şubesi için 0 312 287 87 88 ya da 0 312 286 10 15 numaraları kullanılmalıdır. Ankara Podium şubesi için 0 312 503 29 72 telefon numarası aranmalıdır. Antalya Konyaaltı şubesi için 0 242 229 99 77 numarası kullanılmalıdır. Konya şubesi için 0 332 265 00 33 telefon numarası aranmalıdır. İzmir Buca şubesi için 0 232 448 45 90 numarası kullanılmalıdır. İzmir Alsancak şubesi için ise 0 232 484 40 50 telefon numarası tercih edilmelidir. Şirket, aramalara derhal dönüş sağlayacağı için taleplere derhal yanıt alınabilmektedir. Ek olarak lokanta talepler hızla devam etmiş olduğu için hizmet ağını hızla genişletmektedir. Tertipli resmi internet sayfasını takip ederek, yeni hizmet yerlerini derhal öğrenebilirsiniz.

Ciğerci Bahattin çağrı merkezi numarası 0312 287 8788 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ciğerci Bahattin Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirket, müşterilerinin taleplerine, şikayetlerine ve sorularına derhal yanıt verebilmek için birçok iletişim yöntemi sunmaktadır. Toplumsal medya hesabını takip edip, direkt bildiri atabilirsiniz. Bununla beraber firmanın internet sayfasında şubelerinin iletişim numaraları haricinde adres ve posta kodu benzer biçimde detayları de yer verilmiştir. İletişimin daha süratli olmasını isteyenler, şubelere giderek karşı karşıya destek alabilir. Bunun haricinde şubelerin telefon numaralarını arayarak kısa sürede firmayla görüme sağlayabilmektedir. Firmanın, birçok şahıs tarafınca ilgi görmesinin ve taleplerin artmasının sebebi, yemeklerinin örneksiz tarifli ve leziz olmasıdır.

Şirket, hizmet hayatına 1995 senesinde başladı. Sadece kısa süre içinde lezzetleri ile kendisinden söz ettirmeyi başardı. Şu an 4 değişik ilde, 5’den fazla şubesi bulunmaktadır. Firmanın yeni projeleri de konuşulmaya başlanmıştır. Türkiye’nin değişik noktalarında taleplere bakılırsa hizmet ağını genişletmek için durmadan iş koşturmacasındadır. Tarifleri kendisine aittir ve et ürünlerinden herhangi bir hile bulunmaz. Ciğerciye gelenler, ciğer ve öteki et ürünlerinin lezzetini derhal alır. Bu yüzden firmanın sürekli müşteri sayısı oldukça fazladır.

Ciğerci Bahattin müşteri hizmetleri numarası 0312 287 8788 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ciğerci Bahattin Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Lokantanın şubelerine hususi müşteri hizmetleri numaralarını arayarak şubeye gitmeden, anlayışlı ve kibar personeller ile görüşerek sipariş vermek mümkündür. Şirket, müşteri memnuniyetine ehemmiyet verdiği için kendini geliştirmeye itina göstermektedir. Müşterilerini memnun etmek, öncelikleri içinde yer verilmiştir. Bu yüzden lezzet çeşitlerini arttırmakta ve hizmet ağını genişletmektedir. Bir tek sipariş oluşturmak için şirket hakkında eleştiri ve önerilerinizi, şubelere özgü telefon numaralarını kullanarak iletebilirsiniz.

Ciğerci Bahattin müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0312 287 8788 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ciğerci Bahattin Yakınma Hattı

Şirket, ürünlerini kendi özgü tarifle yapmakla birlikte, malzemelerini en iyi yerden almaya dikkat etmektedir. Ciğerin yanında yürek şiş, kuzu şiş, tantuni şiş ve künefe en fazlaca tercih edilen lezzetleri içinde yer verilmiştir. Tüm hizmetlerinde kaliteden ödün vermemektedir. Dolayısıyla müşterilerin görüşlerini gelişim amaçlı değerlendirmekte ve göz ardı etmemektedir. Lokantanın şube numaraları kullanarak ya da şubelerine giderek görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Şirket; sizleri memnun etmek, var ise hatalarını telafi etmek ve daha iyi hizmetler sunabilmek için elinden geleni yapmış olacaktır. Bu yüzden menülerinde en uygun tutarları sunmaya dikkat eder. Firmanın internet sayfasını incelediğinizde menüleri hakkında data alabilirsiniz. Bununla beraber müşterilerinin izinli fotoğraflarını paylaşarak referansları göstermiş olmaktadır. Gitmeye istediğiniz şubenin adresine ve konumu da web sitesinin iletişim bölümünden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ciğerci Bahattin yakınma hattı 0312 287 8788 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ciğerci Bahattin müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ciğerci Bahattin yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ciğerci Bahattin Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0312 287 8788

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ciğerci Bahattin çağrı merkezi numarasına 0312 287 8788 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Ciğerci Bahattin iletişim detayları, Ciğerci Bahattin telefon no, Ciğerci Bahattin bağlantı tel, Ciğerci Bahattin canlı destek, Ciğerci Bahattin müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir