Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Alışveriş

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri **2021**

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri hizmeti bulunan Çiçek Sepeti, 2006 senesinde kurulmuş olan bir e-ticaret sitesidir. Kurulmasındaki amaç, daha hızlı ve daha kolay teslimat sağlamaktır. Çiçek Sepeti, en başta sadece çiçek ve yenilebilir çiçek demetleri satışı yaparken daha sonra ürün kategorisini genişletmiştir. Bünyesine kattığı kategoriler arasında elektronik eşyalar, ev ve yaşam ile ilgili eşyalar, kişisel bakım ürünleri, kozmetik, moda, spor ve out-door ürünleri, hobi, pet shop, takı ve aksesuarlar ve süpermarket ürünleri bulunmaktadır.

Geniş kategorileri sayesinde geniş bir müşteri portföyüne sahip olan Çiçek Sepeti, müşteri memnuniyeti için çok özverili bir şekilde çalışmaktadır. Her geçen gün daha çok gelişmeye ve yenilikleri yakından takip etmeye devam eden bir e-ticaret sitesi olarak hizmet alan müşterilerinin sorunları için Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri platformu ile yardımcı olmaktadır. 2011 senesinde Amazon.com ve HummingBird yatırımlarını alan şirket sadece Türkiye’de değil birçok ülkede hizmet vermektedir.

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri
Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden çiçek sepeti müşterileri ile kolaylıkla iletişim kurulmaktadır. Oluşturulan bu çiçek sepeti müşteri hizmetleri platformundan hizmet alan çiçek sepeti müşterileri dilediği gibi dilek, şikâyet ve isteklerini ilgili yerlere ulaştırabilmektedirler.

 • Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 00 79

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri?

Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri haftanın 7 günü boyunca çiçek sepeti müşterilerine hizmet vermektedir. Müşteriler, 07:00-01:00 mesai saatleri arasında dilek, şikâyet ve sorunlarını dilediği gibi ilgili çiçek sepeti müşteri temsilcisi ile paylaşabilmektedirler.

 • Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 07:00-01:00

Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Çiçek Sepeti çağrı merkezi aracılığıyla müşteri temsilcisi ile ilgili konu hakkında görüşme yapılabilmektedir. Çiçek Sepeti çağrı merkezi 0850 222 00 79 telefon numarası üzerinden çiçek sepeti müşterilerine hizmet vermektedir.

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Çiçek Sepeti müşteri hizmetlerine gönderilmek istenen evraklar için kargo şirketi ile göndermek istemeyen müşteriler Çiçek Sepeti faks numarası üzerinden göndermek istedikleri belgeleri şirkete ulaştırabilmektedir.

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Çiçek Sepeti genel müdürlüğü İstanbul-Zincirlikuyu şehrinde hizmet vermektedir.

 • Çiçek Sepeti Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0850 222 00 79
 • Çiçek Sepeti Genel Müdürlük Adresi:  Esentepe Mahallesi Kore Şehitleri Caddesi No.16/1 Zemin Kat Zincirlikuyu/İstanbul

Çiçek Sepeti İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Çiçek Sepeti insan kaynakları ile, şirket içinde oluşan veya oluşacak açık iş pozisyonlara ulaşım sağlamanız mümkündür. Çiçek Sepeti şirketinin çalışan kadrosunun belirlenmesinde önemli rol oynayan Çiçek Sepeti insan kaynakları birimi, şirket içinde önemli bir role sahiptir.

Çiçek Sepeti İletişim Bilgileri Nedir?

Çiçek Sepeti “Bize Ulaşın” sayfası üzerinden iletişim formuna erişim sağlanmaktadır. Çiçek Sepeti iletişim formu üzerinde yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra, ‘’Gönder’’ butonu kullanarak dilek ve şikayetler ilgili Çiçek Sepeti Müşteri Temsilcisine iletilmektedir.

 • Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri İletişim Formu: Bize Ulaşın

Çiçek Sepeti Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Çiçek Sepeti ürünleri ve hizmetlerine ilişkin bütün şikayetler Çiçek Sepeti şikâyet hattı üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Çiçek Sepeti sosyal medya hesapları üzerinden güncel duyuru ve kampanyalar çiçek sepeti müşterileri ile paylaşılmaktadır. Aynı zamanda sosyal medya üzerinden çiçek sepeti ile iletişim kurmak mümkündür.

 • Çiçek Sepeti Resmi Facebook Sayfası: Link
 • Çiçek Sepeti Resmi Twitter Sayfası: Link
 • Çiçek Sepeti Resmi Instagram Sayfası: Link

Not: Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri hakkında görüş ve önerilerinizi aşağıdaki yorum kısmında belirtebilirsiniz. Çiçek Sepeti markası hakkında yaşadığınız sorunları şikâyet etmek ve çözüm bulmak, diğer müşterilerin yorumlarını okuyarak alışveriş yapmak istiyorsanız telnobul.com sizler için hizmet vermektedir.

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri

Çiçek Sepeti’nden online sipariş vermek web sitesi ve mobil uygulama üzerinden gerçekleşmektedir. Ülkemizde en yoğun kullanılan ve trafik alan e-ticaret sitelerinden olan Çiçek Sepeti web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden online siparişleri en kısa sürede sipariş sahibine teslim etmektedir. Çiçek Sepeti müşterileri güvenilirlik için müşteri hizmetlerinden bilgi almaya daha fazla ihtiyaç duymaktadır. Ayrıca Çiçek Sepeti’nin her yaşa ve zevke hitap eden:

 • Doğum günü,
 • Sevgililer günü,
 • Anneler günü,
 • Babalar günü,
 • Yıl dönümleri,
 • Evlenme teklifleri,
 • İş tebrikleri gibi çok kapsamlı alanda hediyelik ürünleri bulunması müşterilerin aradığı ürünü bulabilmesi için bilgi almasını gerektiren ekstra bir konu olarak önümüze çıkmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir