Müşteri Hizmetleri

Ceviz Ağacı Pastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ceviz Ağacı Pastanesi çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ceviz Ağacı Pastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Ceviz Ağacı Pastanesi yakınma hattına erişebilirsiniz. Ceviz Ağacı Pastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ceviz Ağacı Pastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Pasta, kurabiye, kek ve çikolata benzer biçimde güzel lezzetler hayatımızın içinde sürekli yer verilmiştir. Hususi günler ve zamanlar haricinde kişilerin tatlı ve damak tadına uygun olan ürünleri çoğunlukla satın almış olduğu görülür. Besin sektöründe taze ve hijyenik ürünlerin tercih edilmesi mühim bir unsurdur. Ceviz Ağacı Pastanesi 2008 senesinde İstanbul ilimizin Kadıköy semtinde açılmış bir kuruluştur. Uzun senelerden beri de taze ve güzel birçok ürünü müşterileri ile buluşturmaktadır. Bir tek pasta ve tatlı çeşitleri ile değil kahvaltısı ile de meşhurdur. Güzel ve leziz bir kahvaltıyı eşi olmayan bir ortamda yapmak isterseniz firmayı tercih edebilirsiniz. 

Bazı yiyecek çeşitleri ile de damağa hitap eden lezzetlere haizdir. Güler yüzlü personeller işlerinde uzman kişilerden oluşmaktadır. Keyifli zamanları sevdiklerinizle beraber geçirmek isterseniz firmayı tercih edebilir görkemli lezzetlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Çağrı merkezlerini arayarak daha detaylı bilgilere haiz olmak mümkündür.

Ceviz Ağacı Pastanesi çağrı merkezi numarası 0216 212 08 18 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ceviz Ağacı Pastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Günümüzde pastanelerden beklentiler oldukça fazladır. Kişiler bir tek bazı ürünleri satın almak için pastaneye gitmemektedir. Değişik aktiviteler yapmak isteyenler burada keyifli zamanlar da geçirmek istemektedir. Tatlı ürünlerden hariç tuzlu atıştırmalıklar da tercih edilir. Ceviz Ağacı Pastanesi tüm bu beklentileri karşılayacak kapasiteye haizdir. Hatta günlük gazete ve dergileri okuyarak da güzel zamanlar geçirebilirsiniz. İşe giden kişiler sabahları kahvaltılarını burada yapabilir, gazetelere göz atabilir ve işine gidebilir. Gün içinde dostlarıyla ya da ailesiyle hususi zamanlar geçirmek isteyenler de pastanenin imkanlarından faydalanabilir.

Pastane ürünleri içinde yaş pasta çeşitleri, tatlılar, kurabiyeler, kekler, tartlar, turtalar, şerbetli tatlılar, kuru pastalar, sütlü tatlılar bulunmaktadır. Kişiler isterlerse devamlı sipariş oluşturabilmekte istedikleri ürünlerin kapısına kadar gelmesini sağlayabilmektedir. Müşteri hizmetlerini arayarak ya da web sitesine üye olarak sipariş verebilmeniz mümkündür. 

Ceviz Ağacı Pastanesi müşteri hizmetleri numarası 0216 212 08 18 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ceviz Ağacı Pastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hususi günlerde ve gecelerde yapılacak kutlamaları pasta ile taçlandırmak gerekir. Bu bağlamda doğum günü pastası, kız ya da adam çocuk pastaları, bebek pastaları, 1 yaş pastası, resimli pastalar, çizgi film karakterli pastalar, söz ya da nişan pastaları, sevgiliye pasta, düğün pastası, meslek gruplarına bakılırsa pastalar, rakamlı ve hususi gün pastaları tercih edilir. Ceviz Ağacı Pastanesi tüm bu isteklere karşılık verebilmektedir. Ek olarak çikolata siparişi ile kendinizi ve sevdiklerinizi şımartabilirsiniz. Armağan olarak gönderilen çikolatalar oldukça etkisi altına alan ve güzel görüntüdedir.

Bebek çikolatası, söz ve nişan çikolatası, yeni iş çikolatası, yıldönümü çikolataları, özür çikolatası ya da geçmiş olsun çikolataları değişik amaçlara hitap etmektedir. Şirket ile direkt bağlantı oluşturmak isteyenler 0216 212 08 18 telefon numarasını arayabilir. Ek olarak info@cevizagaci.com adresine mail gönderebilir. Whatsapp iletişim hattı numarası da 0 533 158 13 13 olmaktadır.

Ceviz Ağacı Pastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 212 08 18 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ceviz Ağacı Pastanesi Yakınma Hattı

Ceviz Ağacı Pastanesi hususi parti ve kutlamalarda birçok lezzetleri kişilere sunmaktadır. Armağan göndermek isteyenler derhal web sitesinden istediği kişiye gönderim yapabilir. Adrese teslim meydana getirilen alışverişlerde kredi kartı ya da kapıda ödeme avantajlarından faydalanabilirsiniz. Ürünlerden ya da teslimattan ortaya çıkan sorunları müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz. Yazılı mesajlarınız için mail gönderebilir ya da web sitesinde bulunan bizlere yazın bölümünü kullanarak sıkıntınızı dile getirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verilen önemden dolayı tüm şikayetler şirket tarafınca değerlendirilmekte ve giderilmektedir.

Hem de toplumsal medya hesapları üstünden de firmayı takip edebilir şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Firmanın ürünlerinden sipariş verenler tazelik ve hijyen bakımından memnun kalmışlardır. Her ihtimale karşı söz mevzusu olan sıkıntılı durumlar da derhal giderilecektir. İletişim numaralarını arayarak şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. 

Ceviz Ağacı Pastanesi yakınma hattı 0216 212 08 18 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ceviz Ağacı Pastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ceviz Ağacı Pastanesi yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ceviz Ağacı Pastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0216 212 08 18

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ceviz Ağacı Pastanesi çağrı merkezi numarasına 0216 212 08 18 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Koşuyolu Mahallesi, Muhittin Üstündağ Cd. No:85, 34718 Kadıköy/İstanbul
E-Posta : info@cevizagaci.com
Telefon : 0216 212 08 18

Arama Terimleri: Ceviz Ağacı Pastanesi iletişim detayları, Ceviz Ağacı Pastanesi telefon no, Ceviz Ağacı Pastanesi bağlantı tel, Ceviz Ağacı Pastanesi canlı destek, Ceviz Ağacı Pastanesi müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir