Müşteri Hizmetleri

Bosch Müşteri Hizmetleri | Müşteri Hizmetleri Rehberleri

bosch-musteri-hizmetleri
bosch müşteri hizmetleri

Bosch Müşteri Hizmetleri ile görüşmeniz ihtiyaç duyulan durumlarda hangi numarayı arayacağınızı bilmiyorsanız, yazının devamında ihtiyacınız olacak tüm Bosch yazışma bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bosch Müşteri Hizmetleri Türkiye genelinde geniş bir kapsama alanında hizmet verir. Bulunduğunuz kent hangisi olursa olsun Bosch Müşteri Hizmetleri yazışma numarası aracılığı ile davet merkezi çalışanları ile yazışma kurabilirsiniz. Bosch hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek ve marka hakkında daha geniş data edinmek için paylaşılan öteki bilgilere göz atabilir ve aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.

Bosch İletişim Numaraları

Bosch servis müşteri hizmetleri numarası 444 6 333 olarak bilinmektedir. İnternet üstünden ulaşacağınız bu numarayı istediğiniz daima çevirebilir ve servis hizmeti alabilirsiniz. Bosch servis müşteri hizmetlerinin hizmet saatleri aşağıdaki gibidir;

 • Pazartesi: 00.00-23.59
 • Salı: 00.00-23.59
 • Çarşamba: 00.00-23.59
 • Perşembe: 00.00-23.59
 • Cuma: 00.00-23.59
 • Cumartesi: 00.00-23.59
 • Pazar: 00.00-23.59

Bosch Davet Merkezi

Bosch davet merkezi numarası ile 7/24 iletişime geçebilir ve marka hakkında ihtiyacınız olacak her türlü teknik desteği alabilirsiniz. Ürün tanıtımı, ürün satışı, teslimat ve sevkiyat şeklinde mevzularda Bosch Müşteri Hizmetleri müşterilerini memnun edici hizmetler sunar.

Bosch Kombi Müşteri Hizmetleri yazışma numarası 444 2 474’tür.Durağan(durgun) hat telefonlar ile iletişime geçerek parasız şekilde Bosch kombi servis hizmeti alabilirsiniz.

Bosch Toplumsal Medya İletişim

Bosch toplumsal medya hesapları şu şekildedir;

Bosch Öteki İletişim Detayları

Bosch markasına ilişik öteki şirket detayları aşağıdaki gibidir;

 • Bosch Genel Müdürlük Adresi: Aydınevler İnönü Caddesi No:20 Maltepe/ İSTANBUL
 • Bosch Genel Müdürlük Telefon: 0216 432 00 00
 • Bosch Müşteri Hizmetleri e-mail: [email protected]
 • Bosch Elektrikli Ev Aletleri İletişim: 0216 432 04 32

Bosch Hakkında

Bosch, Almanya merkezli bir ve firmadır ve günümüzde ürettiği beyaz eşyaları tüm dünya genelinde müşterilere ulaştırır. Dünya genelinde hem üretim hem de tedarik ve satış alanında geniş bir deneyime haiz olmuştur.

Bosch, aynı vakit Siemens markasının da kurucusudur. Dünyanın en büyük otomotiv parça sağlayıcısı olan marka, Türkiye genelinde Profilo markası ile de hizmetlerini sunar. BSH Group adı ile malum dünya markası dünya genelinde 10’ü aşkın ülkede hizmet vermektedir.

Bosch, Türkiye genelinde beyaz eşya üretici şirketi olarak ön plana çıksa da şirket bunun yanında otomotiv sektöründe de oldukça geniş bir üretim ağına haizdir. Markanın üretim alanları şu şekilde özetlenebilir;

Birçok değişik sektörde hem üretim hem de satış hizmeti sunan marka, kullanıcılarından almış olduğu sevinç le her geçen gün daha büyük bir müşteri kitlesine haiz olmuştur. Bosch Müşteri Hizmetleri numarası ile iletişime geçtiğinizde markanın hangi hizmet alanı ile ilgili görüşme sağlayacaksanız, sesli menüden ilgili numarayı tuşlayarak yönlendirilebilirsiniz.

En Yakın Bosch Mağazası Nerede?

Bosch Türkiye genelinde 81 il genelinde haiz olduğu şubeler ile ürün tanıtımı ve satışını gerçekleştirir. Markanın büyükşehirlerin yanı sıya öteki şehirlerde de değişik adreslerde hem mağazası hem de servis firmaları bulunur. Haritaya göz atarak size en yakın Bosch mağazasının nerede bulunduğunu öğrenebilir ve kaliteli hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bosch markası ve Bosch Müşteri Hizmetleri hakkında öteki merak ettiğiniz sorulara cevap bulmak için Sık Sorulan Sorular bölümünü gözden geçirebilirsiniz.

S.S.S.

Bosch Davet Merkezi Nerede?

Bosch davet merkezi Türkiye genelinde her yerden hizmet verir. Personeller gelen çağrılara kısa süre içinde yanıt vererek, müşterilerin mağduriyetlerini gidermeye çalışır. Bosch Müşteri Hizmetlerine 44 6 333 numaralı hat üstünden ulaşabilir ve istediğiniz zaman görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bosch’u Nereye Şikâyet Edebilirim?

Bosch şikayetleri için firmanın resmi müşteri hizmetleri numarasını kullanabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri her anlamda müşterilerin sorunlarını çözmek için hizmet verir. 7/24 Bosch Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek davet personellerine ürünler ile ilgili her türlü şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Teknik Servisi Nereye Şikâyet Edebilirim?

Bosch teknik servis ile ilgili herhangi bir şikâyetiniz olduğunda, Bosch Davet Merkezi ile iletişime geçerek şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Davet merkezi görüşmeleri kayıt altına alınmaktadır. Yaptığınız bildirimler kayıt altına alınır ve ilgili bölgelere kısa süre içinde ulaştırılır.

444 6 333 Numara Kime Ilişik?

444 6 333 numara Bosch Müşteri Hizmetleri yazışma numarasıdır. Markanın satmış olduğu ürünler hakkında data talep etmenin yanı sıra her türlü güvence, servis ve kurulum şeklinde mevzularda müşterilere teknik destek sağlanmaktadır.

Bosch Müşteri Hizmetleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyarız. daha çok bu biçim yazı için https://telnobul.com/ sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir