Müşteri Hizmetleri

Boğaziçi Enstitüsü Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Boğaziçi Enstitüsü çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Boğaziçi Enstitüsü müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Boğaziçi Enstitüsü yakınma hattına erişebilirsiniz. Boğaziçi Enstitüsü müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Boğaziçi Enstitüsü Çağrı Merkezi Numarası

Boğaziçi Enstitüsü, web üstünden çeşitli kurslar sunan bir platformdur. Bu platformun temel amacı eğitimi hepimiz tarafınca erişilebilir kılmaktır. Alanında uzman eğitmenler tarafınca çekilen videolar bu platform vesilesiyle yayınlanmaktadır. Eğitim sonunda da üç değişik sertifika alma imkanınız bulunmaktadır. Bunlar sırayla üniversite onaylı, internasyonal geçerli ve enstitü onaylı sertifikalardır.

Çevrimiçi derslerin kaliteliden taviz vermeden öğrencilere sunulması kurumun birincil hedefleri içinde bulunmaktadır. Sadece en mühim hedefleri ve çarpıcı sözleri “nitelikli eğitimi tabana yayma” sözüdür. Kurum ile iletişime geçmek ve çevrimiçi eğitim olanakları hakkında daha çok data almak isterseniz 0850 840 54 37 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Şikayetiniz olması durumunda da bu numara aracılığı ile kurumla iletişime geçebilirsiniz. Ek olarak kurumun internet sayfasında bulunan iletişim formu aracılığı ile de kurumla iletişime geçebilirsiniz. Kurum ile iletişime geçebileceğiniz bir başka kanal ise info@istanbulbogazicienstitu.com mail adresidir.

Boğaziçi Enstitüsü çağrı merkezi numarası 0850 840 54 37 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Boğaziçi Enstitüsü Müşteri Hizmetleri Numarası

Kurum 2013 senesinde faaliyetlerini sürdürmeye adım atmıştır. O zamandan bu zamana birçok alanda canlı dersleri ve eğitim videolarını öğrencileri için sunmaktadır. Ek olarak Türkiye’nin en kapsamlı MOOC ( Massive Open Online Courses) organizasyonu olmak için çabalamaktadır. Kurum ile alacağınız eğitimler için hem yurtiçinde hem de yurtdışında geçerli olmak suretiyle çeşitli sertifikalara da haiz olabilirsiniz.

Kurum ile ilgili şikayetiniz olması durumunda ya da bir tek iletişime geçmek istediğinizde birçok iletişim kanalı sunulmuştur. İlk olarak 0850 840 54 37 numaralı telefonu arayarak Enstitü Destek hattı ile görüşmelerinizi yapabilirsiniz. İkinci bir seçenek ise mail yöntemiyle iletişim kurmaktır. Bunun için info@istanbulbogazicienstitu.com mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz. Bir başka seçenek de kurumun internet sayfasında bulunan iletişim formudur. Arzu ettiğiniz yöntemi kullanarak kurum ile iletişime geçebilirsiniz. Informasyon almak istediğinizde ya da kurumla ilgili şikayetinizi dile getirmek istediğinizde bu iletişim yayınlarını kullanabilirsiniz.

Boğaziçi Enstitüsü müşteri hizmetleri numarası 0850 840 54 37 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Boğaziçi Enstitüsü Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kurum “TÜBİTAK Toplumsal Girişimcilik Projesi” olarak yolculuğuna adım atmıştır. 2013 senesinde başladıkları bu yolculukta şu an on binlerce kişiye kaliteli eğitim hizmeti sunmaktadırlar. Eğitimlerin online olması yardımıyla bir tek ülkemizle sınırı olan kalmadan dünyanın her yerine eğitimlerini ulaştırıyorlar. Bilgili, data düzeyi yüksek bir cemiyet oluşturmayı hedefleyen kurum bu doğrultuda fazlaca sayıda eğitim olanağı sunmaktadır.

Aklınıza gelebilecek her alanda uzman kişiler tarafınca hazırlanmış eğitim videolarını bulabilmeniz mümkün. Eğitimlerin kalitesi kadar öğrencilerin memnuniyeti de kurum için önemlidir. Bir sorunla karşılaştığınız vakit Enstitü Destek hattı aracılığı ile haftanın yedi günü kurumla iletişime geçebilirsiniz. Eğitimler hakkında daha detaylı data almak için de aynı hattan iletişim kurabilirsiniz. Ek olarak öteki iletişim yayınlarını da kullanabilirsiniz.

Boğaziçi Enstitüsü müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 840 54 37 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Boğaziçi Enstitüsü Yakınma Hattı

Kurum neredeyse her alanda topluma yarar sağlayacak birçok eğitimi bünyesinde bulundurmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu olmak suretiyle toplamda 7 gün süresince 09.00-18.00 saatleri içinde hizmet vermektedirler. Bu saatler içinde kurumla ilgili şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

2013 yılından bu yana kurum bir tek kaliteli eğitim vermeyi amaçlamamaktadır. Hem de bu eğitimlerin hepimiz tarafınca ulaşılabilir olmasını amaçlamaktadırlar. Bu sayede toplumun her kesimi kendini geliştirebilmek için bir fırsat bulabilir. Kurum bu kapsamda da çeşitli üniversiteler ile çalışmakta ve internasyonal iş birlikleri kurmaktadır. Çarpıcı sözleri olan “nitelikli eğitimi tabana yayma” sözü doğrultusunda eylemlerini gerçekleştirmektedirler.

Ek olarak kurum kendisini saydam, eleştiriye açık ve toplumsal girişimci olarak tanıtmaktadır. Bu özellikleri de onları öteki eğitim kurumlardan değişik kılmaktadır. Öteki eğitim kurumlarının önüne geçmesini sağlamaktadır. Yenilikçi yönleri yardımıyla de mevcut koşullarını iyileştirmek için her daim bir çaba içinde bulunmaktadırlar.

Boğaziçi Enstitüsü yakınma hattı 0850 840 54 37 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Boğaziçi Enstitüsü müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Boğaziçi Enstitüsü yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Boğaziçi Enstitüsü Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Boğaziçi Enstitüsü çağrı merkezi numarasına 0850 840 54 37 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

E-Posta : info@istanbulbogazicienstitu.com
Telefon : 0850 840 54 37

Arama Terimleri: Boğaziçi Enstitüsü iletişim detayları, Boğaziçi Enstitüsü telefon no, Boğaziçi Enstitüsü bağlantı tel, Boğaziçi Enstitüsü canlı destek, Boğaziçi Enstitüsü müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir