Müşteri Hizmetleri

Biçen Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Biçen Market çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Biçen Market müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Biçen Market yakınma hattına erişebilirsiniz. Biçen Market müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Biçen Market Çağrı Merkezi Numarası

Market alışverişlerinde bulunan besin ürünlerini taze ve kaliteli olarak almak istersiniz. Biçen Market İstanbul ilimizde Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar şubeleri ile dikkat çekmektedir. Antalya, Ankara, Bursa ve Kayseri şubelerini açmıştır. Şubelere gidemeyenler web sitesi üstünden online olarak da alışveriş yapabilirler. İndirimleri izlemek ve evinizin gereksinimlerini almak için firmayı tercih edebilir üye olabilirsiniz. Üye olanlar indirimlerden anında haberdar olmaktadır. Firmada birçok meşhur markanın ürünü bulunmaktadır. Besin ürünlerinden temizlik malzemelerine kadar değişik çeşitlikte ürünler firmada bulunur. Kasap ürünleri, meyve sebze, açık bakliyat, kuru yemiş ve şarküteri ürünleri hem taze hem de birçok markada sizlere sunulmaktadır. Zücaciye ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar en iyi markaları uygun fiyatlarla alabilmeniz mümkündür. Fırsat ürünlerini de inceleyerek ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz.

Biçen Market çağrı merkezi numarası 444 34 36 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Biçen Market Müşteri Hizmetleri Numarası

Biçen Market satmış olduğu ürünlerle ilgili garantileri de tüm müşterilerine sunmaktadır. Raflarında son kullanma zamanı geçmiş ürün kabul eden kişilere ürünün iki katı tutarı verilmektedir. Rafta ve kasada değişik fiyatlarla karşılaşırsanız sizlere düşük fiyat sunulur. İstek ve önerilerini bildirenlere 48 saat içinde dönüş yapılmazsa Biçen karta 50 lira yüklenir. Hepsi müşteri memnuniyeti ve kendilerine olan güvenden meydana gelmektedir. Firmanın broşürlerine web sitesinden ulaşabilirsiniz. Kırmızı ya da beyaz et çeşitleri, peynir ve şarküteri çeşitleri sizlere taze olarak sunulur. Okul öncesi çocuğunuzun gereksinim duyan kırtasiye ürünleri için de firmayı tercih edebilirsiniz. Defter, kalem, boya, çanta şeklinde birçok kırtasiye sürünü hem mağazalardan hem de web sitesinden satın alınabilir. Müşteri hizmetlerine bağlanarak talep, talep, arzu, tavsiye ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Müşteri temsilcileri her türlü sorununuza çözüm bulacaktır.

Biçen Market müşteri hizmetleri numarası 444 34 36 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Biçen Market Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Biçen Market ile direkt iletişime geçecek olan kişiler 444 34 36 telefon numarasını arayabilir. Uzun senelerden beri market sektöründe olan şirket daima taze olan ürünleri kişilere sunarak bugüne dek gelmiştir. Manav reyonunda günlük sebze ve meyveleri bulabilmeniz mümkündür. Taze ve günlük ürünler almak isteyenler firmayı tercih edebilir. Herhangi bir şube ve marketinde çalışmak isteyenler de iş başvurularını web sitesi üstünden yapabilmektedir. Çoğunlukla yeni şube açan kurum, kurumsal bir market olmasıyla bilinmektedir. Hem ucuz hem de kaliteli ürünleri kişilere sunmayı hedeflemektedir. Ne alırsan 5 lira ve 10 lira kampanyalarını da kaçırmamanızı önermekteyiz. Lojistik birimiyle iletişime geçecek olan kişiler 0 212 886 27 68 telefon numarasını arayabilir. Mail gönderecek olan kişiler ise bicen@bicen.com.tr adresine yazılı bildiri gönderebilir.

Biçen Market müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 34 36 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Biçen Market Yakınma Hattı

Biçen Market müşteri memnuiyetini oldukça önemsemektedir. O yüzden de taze ve kaliteli ürünleri satmayı tercih etmektedir. Besin reyonu, kasap reyonu, manav reyonu şeklinde tüm bölümlerde değişik markalara rastlayabilir ve en kaliteli olanlarını satın alabilirsiniz. Şirket haftalık çekilişlerle değişik armağanları de kişilere vermektedir. Uygulamayı Google Play ya da App Store üstünden telefonunuza indirebilmeniz mümkündür. Alışverişlerinizi kredi kartına taksitle de yapabilirisiniz. Alınan ürünlerden memnuniyetsizlik yaşayanlar ve şikayeti olanlar bunu müşteri hizmetlerine iletebilir. İnternet sitesinde bulunan formu doldurarak da şikayetçi olduğunuz mevzuyu dile getirebilirsiniz. Ek olarak Instagram, Feysbuk, Twitter, Youtube, Linkedin şeklinde toplumsal medya hesaplarınızdan firmayı takip edebilirisiniz. Şikayetçi olunan mevzular birçok yolla firmaya bildirilmektedir. Müşteri hizmetlerini aramak, mail göndermek ya da toplumsal medya üstünden yakınma beyan etmek söz mevzusudur. Meydana getirilen şikayetler değerlendirilir ve siz değerli ziyaretçilerimizin mağduriyeti de giderilir. Kurumsal bir özellikte market hizmeti almak isteyenler firmayı tercih edebilir.

Biçen Market yakınma hattı 444 34 36 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Biçen Market müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Biçen Market yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Biçen Market Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

444 34 36

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Biçen Market çağrı merkezi numarasına 444 34 36 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : BİCEN MAĞAZACILIK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Adres : Kartaltepe Mah. Belediye Cad. Saraçoğlu İş Hanı Kat:1 No:1 Sefaköy – İstanbul
E-Posta : bicen@bicen.com.tr
Telefon : 444 34 36

Arama Terimleri: Biçen Market iletişim detayları, Biçen Market telefon no, Biçen Market bağlantı tel, Biçen Market canlı destek, Biçen Market müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir