Müşteri Hizmetleri

Badoo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Badoo çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Badoo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Badoo yakınma hattına erişebilirsiniz. Badoo müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Badoo Çağrı Merkezi Numarası

Badoo, kullananların yeni insanoğlu bulup iletişime geçebilmesini elde eden, ek olarak medya paylaşmasına olanak tanıyan flört odaklı bir toplumsal ağ platformudur. Şirket, 2006 yılının kasım ayında İngiltere’nin Londra şehrinde kuruldu. İngilizce, Çince, Almanca, Fransızca, Türkçe, İspanyolca ve daha birçok dilde parasız hizmet vermektedir.

Şirket ile iletişime geçmek, istek yada şikayette bulunmak için www.badoo.com web sitesine giderek sitedeki iletişim formunu doldurabilirsiniz. Firmanın yardım merkezine ulaşmak için +1(833)4090107 numarasını arayarak müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. Isterseniz mail adresi olan android.support@badoo.com ile de iletişime geçebilirsiniz. Şirket 2006 senesinde Rus bir girişimci olan Andrey Andreev tarafınca İngiltere’de kuruldu ve günümüze kadar popülaritesini kaybetmeden geldi. Flört ve dost bulmaya çabalayan insanların başvurduğu geniş bir toplumsal platform haline geldi.

Badoo çağrı merkezi numarası android.support@badoo.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Badoo Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirket, müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapmaktadır. Kullananların sorularına, dileklerine ve şikayetlerine en kısa süre içinde cevap vermeye çalışır. Genel anlamda 24 saat içinde kullanıcılarına dönüş elde eden şirket, kimi zaman yoğun olduğundan bu süre birazcık daha çok olabilmektedir. Firmanın twitter ve instagram benzer biçimde toplumsal medyaları bulunmaktadır. Isterseniz bu uygulamalardan direkt olarak ileti atabilirsiniz. Firmaya ulaşmanın birçok yolu var. Firmanın mobil uygulamasını kullanıyorsanız android.support@badoo.com mail adresine elektronik bir posta yollayarak yada müşteri hizmetleri numarasını çevirerek iletişim sağlayabilirsiniz.

Firmaya ilişkin web sitesini kullanarak yada akıllı cep telefonunuza firmanın uygulamasını indirerek dünyanın dört bir yanından insanlarla tanışmaya başlayabilirsiniz. İnsanlarla tanışmadan yada hayatınızı değiştirecek flörtü bulmak için ilk olarak bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Kayıt olduktan sonrasında yapmanız ihtiyaç duyulan bir profil oluşturmaktır. Kendinize ilişkin çekici bulduğunuz fotoğraf ve videoları yükledikten sonrasında yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Badoo müşteri hizmetleri numarası android.support@badoo.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Badoo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri memnuniyetine oldukça ehemmiyet veren bu şirket ile iletişime geçmenin en ergonomik yolu firmanın sitesi içinde yer edinen iletişim formunu doldurmaktır. Böylece müşteri hizmetlerini arayıp ulaşmak zorunda kalmazsınız, onlar size süratli bir halde dönüş yapar. Firmanın en büyük önceliği kullananların herhangi bir memnuniyetsizlik yada mağduriyet yaşamadan insanlarla tanışmalarını sağlamaktır. Bu misyon yardımıyla 2006 yılından beri, şu demek oluyor ki 16 senedir kesintisiz bir halde hizmetlerine devam etmektedirler. Bir problem yaşadığınızda yada bir öneride bulunmak istediğiniz süre firmaya çeşitli yollardan ulaşarak yardım almanız mümkün.

Şirket, kullananların konumunu otomatikman algılar ve yakın çevrenizdeki kullanıcıları keşfetmeniz için olanak sağlar. Şirket her gün binlerce insanı birbirine bağlar. Kullananların bazıları mükemmel dost olurken bazıları ise yaşamının aşkına kavuşur. Profilinizdeki detayları kullanarak karşınıza tam istediğiniz türden insanoğlu çıkaran şirket her gün yeni hikayelere imza atıyor.. Firmanın temel misyonlarından birisi de insanoğlu içinde bağ oluşturmayı sağlamaktır. İnsanları birleştirerek mutluluklarını arttırmak isteyen bu şirket yaşamı daha sempatik hale getirmek amacıyla özveriyle çalışmalarını ve hizmetlerini uzun seneler süresince sürdürmektedir.

Badoo müşteri hizmetlerine direk bağlanma android.support@badoo.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Badoo Yakınma Hattı

Şirket, 470 milyondan fazla kullanıcıya ev sahipliği yapmaktadır. Günlük olarak gönderilen 350 milyondan fazla ileti ile dünyanın en büyük arkadaşlık platformlarından biri olduğu iddia ediliyor. Firmayı öteki flört platformlarından ayıran en mühim özellik popülerliği ve kullanıcı sayısıdır. 2008 senesinde Rus bir şirket tarafınca 30 milyon dolar yatırım almıştır. Bu yıllarda Feysbuk platformu da piyasaya sunulmuş olduğu için ve popülerleştiği için şirket hizmetine Feysbuk vesilesiyle devam etmiştir.

Şirket ile ilgili bir şikayette bulunmak isteyen kullanıcılar için en kolay yol firmanın web sitesindeki yakınma formunu doldurmaktır. Firmanın müşterileriyle kurduğu hususi ilişkiler yardımıyla markayı büyütmek ve kullananların uğradıkları mağduriyetleri gidermek hedeflenir. Bu şirket arkadaşlık ve flört arayışı içinde olan kişilerin rahatça güvenebileceği geniş bir platformdur. Yaşamının anlamını bulmak istiyorsanız www.badoo.com sitesine giderek ilk adımı atabilirsiniz.

Badoo yakınma hattı android.support@badoo.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Badoo müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Badoo yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Badoo Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

android.support@badoo.com

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Badoo çağrı merkezi numarasına android.support@badoo.com numaralı e posta adresinden erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Badoo iletişim detayları, Badoo telefon no, Badoo bağlantı tel, Badoo canlı destek, Badoo müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir