Müşteri Hizmetleri

Avek Otomotiv Servis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avek Otomotiv Servis çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Avek Otomotiv Servis müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Avek Otomotiv Servis yakınma hattına erişebilirsiniz. Avek Otomotiv Servis müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Avek Otomotiv Servis Çağrı Merkezi Numarası

Paşalı grubu kuruluşu olan Avek Otomotiv, Doğuş otomotiv yetkili bayisi olarak 2005 tarihinden bu yana Volkswagen ticari, Volkswagen binek, SEAT, Audi, DOD, Skoda markaları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Şirket çalışmaya başladığı günden bu yana 100.000’i aşan sıfır vasıta satışı gerçekleştirerek rakip sektörlerin içinde kendini kanıtlamıştır. Temsil etmiş olduğu markaların ikinci el alım-satım, yol yardım, vasıta satışı, oto kuaför, orijinal yedek parça, aksesuar satışı ve satış sonrasında yapılması ihtiyaç duyulan kasko ve sigorta işlemlerini de yaparak müşterilerine hizmet vermektedir. Ek olarak şirket müşterilerine tesisinde bilardo salonu, çocuk oyun salonu, konuşma salonu, bay-bayan kuaförü şeklinde ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Bunun yanı sıra vale hizmeti, parasız checkup, geçici vasıta temini, parasız müşteri servis hizmeti vermektedir.

Şirket ile iletişime geçmek için 212 440 25 25 numaralı hattı arayarak yardım alabilmeniz mümkün. Sual, yakınma ve önerileriniz için info@avek.com.tr e-posta adresine bildiri yazabileceğiniz şeklinde 0212 440 25 25 no.lu WhatsApp kanalından da iletişim sağlayabilirsiniz. Isterseniz firmanın web sayfasında yer edinen iletişim formunu doldurarak bildiri gönderebilirsiniz. Firmanın İstanbul-Ümraniye, İstanbul-Tekstilkent ve Çanakkale olmak suretiyle 3 bayisi bulunmaktadır.60.000 metrekare kapalı etkinlik alanı,44.000 metrekare açık etkinlik alanı ile işinde uzman ekibiyle müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına faaliyetlerini sürdürmektedir.

Avek Otomotiv Servis çağrı merkezi numarası 0212 440 25 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Avek Otomotiv Servis Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirket müşterinin mükemmeliyeti beklediğini düşünerek bu muhteşem hizmet için müşterinin itimatını ve memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Müşteri ilişkileri yönetimi kapsamında ilke edinmiş olduğu prensipleri devamlı gözden geçirmeye, çözüm odaklı geliştirme halletmeye itina göstermekte ve bunun gayreti üstüne çalışmalarına devam etmektedir. Şirket olarak müşterilerine en iyi ve kaliteli hizmet sunmak adına birçok iletişim kanalı ile hizmet vermektedir. Firmanın web sayfasında yer edinen toplumsal medya hesaplarını takip edebilir ve güncel konulardan haberdar olabilirsiniz. Bunun yanı sıra yardım hattı için no.lu çağrı merkezi müşteri temsilcilerine ulaşmanız mümkün. Ek olarak info@avek.com.tr e-posta adresine göndereceğiniz mesajlara en kısa sürede cevap alabilir ve 0212 440 25 25 no.lu WhatsApp kanalından da şikâyet, tavsiye, sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Şirket ve marka değerlerini zirvede tutarak tüm çalışanlarının kişisel becerilerini artırmaya yönelik emek harcamalar yaparak kuvvetli ve dinamik( müşterilerine en iyi performansı ve memnuniyeti sağlayacak) bir ortam oluşturmayı hedeflemektedirler.

Avek Otomotiv Servis müşteri hizmetleri numarası 0212 440 25 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Avek Otomotiv Servis Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Şirket “En iyi hizmeti almak için en doğru adres” sloganı ile müşterilerine verdiği kıymeti ve önemi göstermektedir. Buraya her geldiğinizde sizi karşılayan güler yüzlü, kibar nazik bir ekip ile karşılanır, içtenlikle dinlenirsiniz. Sual, şikâyet, önerileriniz netice odaklı çözüme kavuşturulurken, keyifli ve güvenli hizmet almanın mutluluğunu yaşarsınız. Şirket faaliyete başladığı günden bu yana hız kesmeden azimle ve istikrarla yoluna devam etmiştir. İstanbul-tekstilkent, İstanbul-Ümraniye ve Çanakkale olmak suretiyle üç tane bayisi ile Türkiye’nin en önde gelen otomotiv firmaları arasına adını yazdırmıştır. Günümüzde sıfır vasıta, ikinci el vasıta, vasıta kiralama, servis hizmetleri ile sektörde öne çıkmakta ve devamlı gelişen, ilerleyen bir kültürle yoluna devam etmektedir.

Avek Otomotiv Servis müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 440 25 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Avek Otomotiv Servis Yakınma Hattı

Şirket sektörde gelişimini hızlandırmak ve ilerlemek için müşterilerden gelen talepleri ve bildirimleri değerlendirerek yorumlamaktadır. Bu doğrultuda müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışır. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için lüzumlu olan tüm donanım ve insan kaynağına haizdir. Amaçları işini en iyi yaparak müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Yüksek hedefler doğrultusunda ekip emek harcaması yaparak müşterilerinin gereksinimlerini takip eder ve çözüme kavuşturur.

Avek Otomotiv Servis yakınma hattı 0212 440 25 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Avek Otomotiv Servis müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Avek Otomotiv Servis yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Avek Otomotiv Servis Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0212 440 25 25

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Avek Otomotiv Servis çağrı merkezi numarasına 0212 440 25 25 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : AVEK Otomotiv Servis Endüstri ve Tecim Anonim Şirketi
Adres : Oruçreis Mah Giyimkent Cad no:2 Esenler İstanbul
E-Posta : info@avek.com.tr
Telefon : 0212 440 25 25

Arama Terimleri: Avek Otomotiv Servis iletişim detayları, Avek Otomotiv Servis telefon no, Avek Otomotiv Servis bağlantı tel, Avek Otomotiv Servis canlı destek, Avek Otomotiv Servis müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir