Müşteri Hizmetleri

Arko Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Arko çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Arko müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Arko yakınma hattına erişebilirsiniz. Arko müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Arko Çağrı Merkezi Numarası

Evyap, temizlik ürünleri üreten en büyük firmalar içinde yer verilmiştir. Arko ise firmanın çeşitli kişisel bakım ürünlerine verdiği ve 1957’de oluşturulan genel bir marka ismidir. Şirket 1927 senesinde Mehmet Rıfat Evyap tarafınca kurulmuştur. O günden bu güne de devamlı olarak büyümeye devam etmiştir. Günümüzde bir tek Türkiye’de değil Malezya ve Mısır’da da fabrikaları bulunmaktadır. Şirket bugünkü başarısını kaliteli ürünler üretmesine borçludur.

Şirket bünyesinde bulunan fabrikalarda birçok ürünün üretimini ve satışını yapmaktadır. Bugünlerde marketlerde gördüğümüz birçok üründe firmanın imzası bulunmaktadır. Şampuan, duş jeli, sabun, tıraş ürünleri, cilt bakım kremleri, çeşitli kozmetik ürünleri, bebek bezi, diş macunu, temizlik ürünleri benzer biçimde birçok ürün şirket bünyesinde üretilip satışa sunulmaktadır. Günümüzde dünyanın yarısına ürettikleri bu ürünlerin ihracatı yapılmaktadır.

Yazımızda bahsettiğimiz markaya ilişkin bir ürünle mesele yaşamanız durumunda şirket ile iletişim kurabileceğiniz birçok kanal bulunmaktadır. Ilk olarak müşteri hizmetleri numarasından şirket ile iletişime geçebilirsiniz. Firmanın müşteri hizmetleri numarası 0850 211 08 10’dur. Hem de müşteri hizmetleri ile e-mail vasıtasıyla da iletişim kurabilirsiniz. Müşteri hizmetleri e-mail numarası ise tuketicidanisma@evyap.com.tr’dir. Ek olarak markanın internet sayfasındaki iletişim bölümünde bulunan formu doldurarak da müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilir ve sorununuzu dile getirebilirsiniz.

Arko çağrı merkezi numarası 0850 211 08 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Arko Müşteri Hizmetleri Numarası

Marka, cilt bakım ürünleri mevzusunda 1957 yılından beri kaliteli ürünlerle satışa sunulması hedeflenmektedir. Bu doğrultuda başlanılan yola günümüzde global çapta devam edilmektedir. Şimdilerde markanın sahibi şirket Türkiye’nin ilk yüz endüstri şirketi içinde bulunmaktadır.

Marka ile ilgili yaşadığınız tüm sorunları müşteri hizmetleri vasıtasıyla dile getirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine yetişebilmek için 0850 211 08 10 numaralı telefonu arayabilirsiniz. İsterseniz e-mail kanalıyla da müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine e-mail vasıtasıyla ulaşmak için tuketicidanisma@evyap.com.tr adresini kullanabilirsiniz. İsterseniz de markanın internet sayfasında iletişim bölümünde bulunan biçim vasıtasıyla da müşteri hizmetlerine ulaşabilmeniz mümkün.

Arko müşteri hizmetleri numarası 0850 211 08 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Arko Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Şirket 1927 senesinde ilk kez sabun üretimi ile beraber Erzurum’da kurulmuştur. 1943 senesinde ise faaliyetler İstanbul’da sürdürülmeye başlanmıştır. İlk kez yurtdışı ürün satışı 1978 senesinde Kıbrıs’a yapılmıştır. 1979 senesinde ise İran pazarına girilmiştir. Şirket bu tarihlerde dünya pazarına açılmaya başlamış.

Kuruluşunun üstünden geçen bunca vakit şirketi hep ileriye götürmüştür. Şirket bugünlerde haiz olduğu başarıyı ise ürünlerinin her daim kaliteli olmasını hedeflemelerine borçludur. Marka ile ilgili bir mesele yaşamanız durumunda müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Şirket bugünkü başarılarını elde etmelerini elde eden kaliteli ürün üretimine ek olarak müşteri memnuniyetine de büyük ehemmiyet vermektedir. Bu doğrultuda müşterilerin yaşadıkları sorunları dile getirebilmeleri ve bu sorunları kolayca çözebilmeleri için çeşitli iletişim yayınlarını müşterilerine sunmaktadır. Bu iletişim yayınlarını kullanarak yaşadığınız sorunları dile getirebilir ve sorununuza çözüm arayabilirsiniz.

Arko müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 211 08 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Arko Yakınma Hattı

Günümüzde dünyanın mühim bir bölümünde ürün satışı icra eden şirket ürettiği her ürüne ayrı bir itina göstermektedir. Gösterdiği bu özenin karşılığını da Türkiye’nin en büyük endüstri şirketleri arasına girerek geri almaktadır. Sadece bu başarının arkasında bir tek ürünlerin üretimden satışa kadar büyük bir özenle hazırlanması yatmamaktadır. Hem de müşteri memnuniyeti de oldukça mühim görülmektedir. Bu doğrultuda da müşterilerin her daim kaliteli ürün ve hizmete yetişmesi hedeflenmektedir. Müşterilerin yaşadıkları sorunları kısa sürede iletebilmeleri ve çözebilmeleri için birçok iletişim kanalı oluşturulmuştur. Siz de müşteri hizmetlerine ulaşarak yaşadığınız sorunlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine ulaşabilmeniz için karşınıza birçok seçenek çıkmaktadır. İsterseniz telefon numarası ile isterseniz de e-mail adresi ile müşteri hizmetlerine ulaşabilmeniz mümkün.

Arko yakınma hattı 0850 211 08 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Arko müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Arko yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Arko Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0850 211 08 10

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Arko çağrı merkezi numarasına 0850 211 08 10 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : Evyap Sabun Yağ Gliserin San. ve Tic. A.Ş.
Adres : İstanbul Deri Organize Endüstri Bölgesi Güderi Cad. No:1 X-1 Hususi Parsel 34957 Tuzla/İstanbul
E-Posta : tuketicidanisma@evyap.com.tr
Telefon : 0850 211 08 10

Arama Terimleri: Arko iletişim detayları, Arko telefon no, Arko bağlantı tel, Arko canlı destek, Arko müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir