Müşteri Hizmetleri

Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri | Anadolu Jet Tüm Detaylar

anadolu-jet-musteri-hizmetleri
anadolu jet müşteri hizmetleri

Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri ile havayolu şirketi ile yaşadığınız her tülü soruna kolayca çözüm bulabilirsiniz. Türk Hava Yolları bünyesinde hizmete oluşturulan Anadolu Jet bugün günümüzün en büyük hava yolu şirketleri içinde yer alır. Hava yolu ulaşımı mevzusunda gelişmiş seçeneklere haiz olan şirket Türkiye haricinde dünya ülkelerine de belirli aralıklar ile uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Toplamda 80 tane parkuru bulunan şirket parasız bagaj ve ikram şeklinde hizmetleri ile de sevinç dolu hizmetler ortaya koyar. 16 değişik ülkede hizmet veren şirket hakkında şikâyette bulunmak istiyorsanız Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri Numarası

Anadolu Jet müşteri hizmetleri numarası ile iletişime geçerek hem tarifeli hem de indirimli uçuşlar hakkında data almanız mümkündür. Eğer firmadan satın aldığını bir uçuş bileti var ise, uçuş detaylarınıza ilişkin güncel detayları de Müşteri Hizmetleri aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri emek verme saatleri şöyledir;

  • Pazartesi: 00.00- 23.59
  • Salı: 00.00- 23.59
  • Çarşamba: 00.00- 23.59
  • Perşembe: 00.00- 23.59
  • Cuma: 00.00- 23.59
  • Cumartesi: 00.00- 23.59
  • Pazar: 00.00- 23.59

Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri bağlanma seçenekleri işe 7/24 kolay ve etkili bir hizmet alabilirsiniz. Direkt bağlanma seçenekleri ile çarı personellerine ulaştıktan sonrasında canlı görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolu Jet Davet Merkezi İletişim Numarası

Anadolu Jet davet merkezi numarası 0850 333 25 38’dir. Arzu ettiğiniz zaman bu numarayı çevirerek ücretsiz bir şekilde görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Görüşmeler kayıt altına alınır ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilir.

Anadolu Jet Toplumsal Medya İletişim

Anadolu Jet firmasına toplumsal medya hesapları üstünden ulaşmak için aşağıdaki bağlantılara tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Jet müşteri Hizmetleri kısayol bağlantıları yardımıyla kısa süre içinde davet personellerine ulaşmanız mümkün olur. Toplumsal medya linklerine tıklayarak markanın hizmet detaylarına ilişkin her türlü detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Anadolu Jet Bilet Satış

Anadolu Jet firmasından bilet satın alma işlemi gerçekleştirmeniz için firmanın online web sitesini kullanabilirsiniz. www.anadolujet.com adresine arzu ettiğiniz zaman giriş yapabilir ve gezi etmek istediğiniz yere ilişkin bilgiler girdikten sonrasında ödeme adımlarına geçebilir ve bilet satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Isterseniz Anadolu Jet bilet satış noktalarına giderek de istediğiniz yere istediğiniz saatte tayyare bileti satın alabilirsiniz.

S.S.S.

Anadolu Jet Müşteri Hizmetlerine Iyi mi Bağlanırım?

Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmek için davet merkezi kontakt numarasını çevirmeniz yeterlidir. Hattın bağlanmasının peşinden müşteri hizmetleri ile canlı olarak görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolu Jet Davet Merkezi Ücretli Mi?

Anadolu Jet müşteri hizmetleri firmayı kullananlara memnun edici hizmetler sunar. Şirket ile ilgili her türlü problem ve şikayetlerinizi davet merkezi numarası aracılığı ile müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri ile yapacağınız görüşmeler parasızdır. Herhangi bir ücret ödemeden istediğiniz her yerden arama gerçekleştirebilir ve problem bildirebilirsiniz.

Anadolu Jet Nereye Şikâyet Edilir?

Anadolu Jet ile ilgili her türlü görüşünüzü paylaşmak için davet merkezi numarasını çevirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarası ile davet personellerine bağlanabilir ve firmaya dair her türlü şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Anadolu Jet Bilet İadesi Iyi mi Yapılır?

Anadolu Jet şirketi bilet satış aşamasında müşterilere iki değişik bilet satış seçeneği sunar. Bilet iptalinin mümkün olduğu bir satın alma işlemi gerçekleştirilirse bu durumda yolcular kullanmak istemedikleri biletlerin yine iadesini talep edebilir. Bilet iade talebi için yolcuların Anadolu Jet müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekir. İstek ve taleplerini müşteri hizmetlerine bildirerek biletlerinin geri ödemesini alabilir. İptal seçeneği bulunmayan biletlerin satın alınması halinde bu biletler için geri ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Kullanılmayan biletler yanar.

Türk Hava Yolları ile Anadolu Jet Aynı Mı?

Anadolu Jet bir Türk Hava Yolları firmasıdır. Türk Hava Yolları markası altında hizmet veren firmanın hizmette sunmuş olduğu kalite standartları ana firmadan farklıdır. Bu doğrultuda yolcular gene iyi hizmet alırken Türk Hava Yolları ile aynı hizmet koşullarına haiz olamayacaklarını unutmamalıdır.

Anadolu Jet Kesintili İade Ne Kadar?

Anadolu Jet kesintili iade talebinin yapılabilmesi için biletin iptal seçeneklerine uygun şekilde satın alınmış olması gerekir. Uçuşa 12-2 saat kala talep edilecek olan bilet değişim işlemlerinde 100 TL para cezası uygulanma hakkı firmaya aittir.

Anadolu Jet Bilet İptal Tutarı Ne Kadar?

Anadolu jet firmasından alınan biletlerin iptal edilmesi durumunda iptal için kesilecek olan ücret bilet toplam fiyatının %40’ı kadardır. Lüzumlu ücret kesildikten sonrasında, kalan meblağ yolculara yine iade edilir.

Anadolu Jet Bilet İptali Hesaba Ne Süre Yatar?

Anadolu Jet firmasından satın alınan biletler iptal edilmiş olduğu durumda, geri ödemeler 1-7 iş günü içinde yolcuların hesabına yatmaktadır. Bu süre resmi ve hususi dinlence günlerine bağlı olarak daha da uzayabilir. Bankanın haiz odluğu iade politikası da iade sürecini etkileyen etkenler içinde yer almıştır.

Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyarız. daha çok bu biçim yazı için https://telnobul.com/ sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir