Müşteri Hizmetleri

Alanyalılar Gezim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Alanyalılar Gezim çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Alanyalılar Gezim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Alanyalılar Gezim yakınma hattına erişebilirsiniz. Alanyalılar Gezim müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Alanyalılar Gezim Çağrı Merkezi Numarası

Alanyalılar Gezim adlı şehirlerarası ulaşım ağı elde eden otobüs şirketi başarıya ulaşmış hizmetleri yardımıyla yoğun bir müşteri kitlesine haizdir. 1975 senesinde Alanya’nın merkez bölgesinde kurulan bu firmanın kurucusu ise Kerim Uysal’dır. 1975 yılından bu yana müşterilerine ulaşım ağı sunan bu şirket her sürem kendi geliştirme çabası içerisindedir. Bu kapsamda meydana getirilen çalışmalarda temel amaç, ilk olarak şirket içinde hizmet veren çalışanları geliştirmektir. Zira bu şirket, iyi yetişmiş personellerin, fazlaca daha başarıya ulaşmış işlere imza atacağı görüşünü savunmaktadır.

Hizmet içi eğitim programları kapsamında çalışanlarına tertipli olarak eğitim veren bu firmanın hedefi, nitelikli işler ortaya koymaktadır. Bunun sonucunda ise daima fazlaca daha çok müşteriye ulaşılacağı inancı bulunmaktadır. Alanında bin bir titizlikle çalışmalarını sürdüren otobüs firmasının müşteri kitlesi her sürem artmaktadır. Dolayısıyla şirket ve müşteriler içinde bir iletişim bağının sağlanması gerekmektedir.

Otobüs şirketi kısa süre içinde kendisine ilişik bir telefon numarası belirlemiştir. Belirlenen bu numara firmanın çağrı merkezi numarası olarak kullanılmaktadır. Firmaya ilişik çağrı merkezi numarası üstünden, müşteriler mesai gün ve saatleri içinde şirket yetkilileri ile iletişime geçebilmektedirler. Otobüs firmasına ilişik çağrı merkezi numarası ise şu şekildedir; 0242 511 74 03.

Alanyalılar Gezim çağrı merkezi numarası 0242 511 74 03 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Alanyalılar Gezim Müşteri Hizmetleri Numarası

Otobüs firmasına ilişik çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üstünden firmanın sunmuş olduğu hizmetler kapsamında informasyon almak mümkündür. Çağrı merkezi müşteri hizmetleri temsilcilerinden alınabilecek bilgiler; sefer gün ve saatleri, seferler için rezervasyon durumu, seferlerin kalkacağı peronlar, seferlerin yoğunluk durumu ve sefer için yolcu iptal işlemleri şeklindedir.

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri bünyesinde hizmet veren otobüs şirketi yetkilileri alanında oldukça uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Diama müşteri odaklı yaklaşan çağrı merkezi müşteri hizmetleri çözüm odaklı emek harcama sergilemektedirler. Dolayısıyla müşteri hizmetleri ile görüşülecek olan mevzu her ne olursa olsun, alanında uzman müşteri hizmetleri çalışanları kısa süre içinde yolculara destek olacaktır.

Müşteri hizmetleri çalışanlarının yanı sıra firmaya ilişik öteki personeller de alanında oldukça başarıya ulaşmış ekip çalışanlarından oluşmaktadır. Otobüsleri kullanan şoförler, üst düzey eğitimlere doğal olarak tutularak hizmetlerini gerçekleştirebilir konuma gelmişlerdir. Bu da tüm şoförlerin güvenle seferleri tamamladığını kanıtlar niteliktedir.

Çağrı merkezi yada müşteri hizmetleri yetkililer ile direkt telefon numarası üstünden müşterilerin iletişime geçebilmesi mümkün olduğu benzer biçimde https://alanyalilar.com.tr/iletisim adresinde bulunan iletişim formlarını doldurmaları da kafi olacaktır.

Alanyalılar Gezim müşteri hizmetleri numarası 0242 511 74 03 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Alanyalılar Gezim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Otobüs firmasına ilişik olan müşteri hizmetleri numarası üstünden direkt bağlanma olanağı ile iletişim kuracak olan müşterilerin yapması ihtiyaç duyulan birkaç adım bulunmaktadır. Bu adımlardan ilki, arama gerçekleştirecek olan müşterinin görüşme sebebi her ne ise o mevzuyu doğru şekilde tanımlayabilmesi gerekmektedir.

Zira ikinci adım olan, ilgili santrale yönlendirme tuşlaması yapabilmek için mevzunun açık bicide ifade edilmesi gerekir. Arama esnasında ilgili tuşlamalar yapılarak direkt müşteri hizmetlerine bağlanma işlemi sağlanmış olur.

Alanyalılar Gezim müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0242 511 74 03 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Alanyalılar Gezim Yakınma Hattı

Bu otobüs şirketi kapsamında yaşanılan herhangi bir problem direkt çağrı merkezi müşteri hizmetleri telefon numarası olan adresten bildirilebileceği benzer biçimde https://alanyalilar.com.tr/iletisim adresinde bulunan iletişim formu doldurularak da bildirilebilmektedir. Bu bağlantı adresine tıklandığında müşterilerin karşısına bir biçim çıkacaktır.

Formun en alt kısmında ‘mevzu’ kısmı bulunmaktadır. Müşteriler mevzu alanına, bildirmek istedikleri şikâyet her ne ise o durumu yazarak yetkili kişilere iletmiş olmaktadırlar. Bunun yanı sıra direkt 0242 511 74 03 numarası üstüne yakınma edilecek ola durum bildirilebilmektedir. Firmaya ilişik olan yukarıda belirtilen numara üstünden Türkiye’nin her ilinde iletişim oluşturmak mümkündür.

Alanyalılar Gezim yakınma hattı 0242 511 74 03 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Alanyalılar Gezim müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Alanyalılar Gezim yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Alanyalılar Gezim Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0242 511 74 03

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Alanyalılar Gezim çağrı merkezi numarasına 0242 511 74 03 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : ALANYALILAR TURİZM TİC. TAŞ. İNŞ. LTD. ŞTİ.
Adres : Kızlarpınarı Mh. Alidizdaroğlu Sk. Otagar içi No:5-8 Alanya / Antalya
Telefon : 0242 511 74 03

Arama Terimleri: Alanyalılar Gezim iletişim detayları, Alanyalılar Gezim telefon no, Alanyalılar Gezim bağlantı tel, Alanyalılar Gezim canlı destek, Alanyalılar Gezim müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir