Müşteri Hizmetleri

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Akdeniz Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Akdeniz Üniversitesi Hastanesi yakınma hattına erişebilirsiniz. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi, hafta içi her gün hastalara hizmet veren bir hastanedir. Öteki pek oldukca hastanede olduğu şeklinde bu hastanede de bir çok poliklinikte yoğunluk yaşanmakta ve bundan dolayı hastaların hastaneye gelmeden belirli bir süre ilkin buluşma almaları gerekmektedir. Bu randevular 7 gün 24 saat süresince internetten ya da çağrı merkezlerinden alınabilmektedir.

Hastanenin çağrı merkezi numarası 0850 259 07 07’dir. Bu numara üstünden alınan randevular poliklinikler için geçerlidir. Hastanede parasız muayene olabileceğiniz şeklinde bazı hususi öğretim üyeleri tarafınca da muayene olmak isteyen hastalar olmaktadır. Hususi öğretim üyelerinde yapılacak olan muayeneler ücretlidir ve gene hastaneye ulaşmadan önce buluşma alınması gerekmektedir. Öğretim üyelerinden buluşma almak için 0242 249 68 68 numaralı hat üstünden ilgili birimlere ulaşabilir ve buluşma alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası 0850 259 07 07 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Hastanenin müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır. Aklınıza takılan her türlü suali sorabilmeniz için çağrı merkezleri sizlere hizmet vermektedir. Bu numara üstünden hastanenin adres bilgilerini detaylı bir halde sorabilir, buluşma oluşturabilir, yaptığınız tahlil ya da kontrol sonuçlarının çıkıp çıkmadığını denetim ettirebilir ve daha pek oldukca işlemi bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hastane çağrı merkezinde vazife alan çalışanlar, hastaların doktorlara süratli bir halde ulaşmaları için lüzumlu olan her türlü desteği hastalara sağlamaktadır. İnternetten buluşma alırken ya da başka işlemler yaparken karşı karşıya kaldığınız problemler için de bu iletişim numaralarını kullanarak ilgili personellere ulaşabilirsiniz.

Aklınıza takılan sorulara süratli bir halde yanıt bulabilmek adına hastanenin web sitesini kullanabilirsiniz. Bu web sitesinde aklınıza takılabilecek pek oldukca soruya verilmiş detaylı bilgiler yer verilmiştir. Hastanenin tabip ekibi, buluşma alma işlemleri, laboratuvar ya da öteki kontrol neticelerini görüntüleme ekranı, hastane iletişim detayları, hastane adres detayları, anketler, ziyaret saatleri ve daha pek oldukca bilgiye buradan ulaşabilir, pek oldukca işleminizi süratli ve kolay bir halde bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Gene de desteğe ihtiyacınızın bulunduğunu düşünüyorsanız iletişim kanalları üstünden ilgili birimlere ulaşabilirsiniz. Buluşma alma işlemleri hafta içi her gün istediğiniz saatte hem internetten hem de çağrı merkezi üstünden yapılabilmektedir.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0850 259 07 07 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kimi acil durumlarda müşteri hizmetleri ya da çağrı merkezlerinde oluşan bekleme sürelerine takılmadan direkt olarak hastaneye bağlanmak gerekebilir. Bu şeklinde durumlar için hastanenin direkt bağlanma numarası aracılığı ile hiçbir şekilde beklemeden ilgili personellere ulaşmak mümkündür. Eğer bu numaralara ulaşmanız mümkün değilse ve acil bir durum ile karşı karşıya kalırsanız bulunduğunuz konuma sıhhat ekiplerinin gönderilmesi için ambulans çağırabilirsiniz. Bunun haricinde sormak istedikleriniz için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Hastanenin web sitesi üstünden pek oldukca mevzuya dair detaylı data bulabilirsiniz. Bu site sorularınızı cevaplama mevzusunda kafi gelmez ise de sitede yer edinen iletişim bilgilerinden size en uygun olanını kullanarak hastanenin ilgili birimlerine ulaşabilir, daha detaylı bir halde lüzumlu bilgilendirmeyi hastane görevlileri tarafınca alabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 259 07 07 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Yakınma Hattı

Yakınma hatları, genel anlamda belirli bir yerden hizmet almış olan bireylerin almış oldukları hizmeti değerlendirmek için kullandıkları bir hattır. Böylece dileyen bireyler almış oldukları hizmet ile ilgili pozitif yönde ya da negatif her türlü görüşünü ilgili personeller ile paylaşma fırsatı bulmaktadır. Bu durum hastaneler için de geçerlidir. Hastane içinde karşı karşıya kalınan negatif durumlar, herhangi bir personel ile ilgili şikayetler, web sitesi üstünde yaşanmış olan problemler için bu yakınma hatları üstünden ilgili birimlere bağlanabilir ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi yakınma hattı 0850 259 07 07 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Akdeniz Üniversitesi Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Akdeniz Üniversitesi Hastanesi yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0850 259 07 07

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0850 259 07 07 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Pınarbaşı Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Akdeniz Üniversitesi Hastanesi, 07070, Kampüs, Antalya
E-Posta : hastane@akdeniz.edu.tr
Telefon : 0850 259 07 07  –  0242 249 60 00

Arama Terimleri: Akdeniz Üniversitesi Hastanesi iletişim detayları, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi telefon no, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi bağlantı tel, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi canlı destek, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir