Müşteri Hizmetleri

Ak Aksu Gezim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ak Aksu Gezim çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ak Aksu Gezim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Ak Aksu Gezim yakınma hattına erişebilirsiniz. Ak Aksu Gezim müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ak Aksu Gezim Çağrı Merkezi Numarası

Güvenli ve rahat bir seyahat için tercih edeceğiniz adres Ak Aksu Gezim firmasıdır. Firmanın otobüsleri lüks kalite standartlarındadır. Dolayısıyla yolculuklarınız rahat ve konforlu bir şekilde gerçekleşmiş oluyor. Firmanın otobüslerinde sınırsız WİFİ hizmeti bulunuyor. Deneyimli vasıta kaptanlarıyla şirket sizlere muhteşem bir ulaşım konforu sunuyor. Güler yüzlü muavinler en iyi hizmeti sizlere sağlıyor.

Kahramanmaraş’ın en süratli ve kurumsal şirketi olan ilgili firmanın çağrı merkezi numarası + 90 212 586 97 37 telefon numaralarından oluşuyor. Şirket hafta içi ve hafta sonu olmak suretiyle sabah 08.00 ile 00.00 saatleri içinde hizmet veriyor. Bu saatler arasından firmayla iletişime geçerek, bilet rezervasyonlarınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Firmanın günümüzde 46 tane sefer yapmış olduğu bölge bulunuyor. Bu bölgeler içinde İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa benzer biçimde bölgeler de yer ediniyor. Firmanın İstanbul Yenikapı ilçesinde veznesi bulunuyor. Bu vezneye giderek kolaylıkla rezervasyon işlemlerinizi yönetebilirsiniz.

Hem de firmanın online sitesi üstünden de kolaylıkla 7/24 online bilet alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız online bilet işlemleri e-posta adresinize ve SMS kanalıyla telefonunuza gelecektir. Şirket bu zamana kadar ulaşım sektöründe 13 tane değişik ödül almıştır. Ödüllü bir şirket vasıtasıyla gezi etmenin deneyimini siz de yaşayabilirsiniz. Firmanın otobüs içi ikramları sınırsızdır. Arzu ettiğiniz zaman dilimi içinde otobüs içi ikram talebinde bulunabilirsiniz. Böylelikle keyifli bir yolculuğun tadını çıkarma deneyimini yaşayabilirsiniz.

Ak Aksu Gezim çağrı merkezi numarası 0344 235 11 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ak Aksu Gezim Müşteri Hizmetleri Numarası

Kahramanmaraş merkezli otobüs şirketi olan ilgili firmanın oldukca gelişmiş standartlarda müşteri destek hizmetleri hattı bulunuyor. Bu hat ile istediğiniz zaman dilimi içinde iletişime geçerek hizmetler hakkında kapsamlı bilgilere erişebilirsiniz. İlgili firmanın müşteri hizmetleri numarası + 90 212 586 97 37 telefon numarasından oluşuyor. Bu hat tamamen müşteriler için oluşturulmuş durumdadır. Müşteriler diledikleri süre dilimi içinde bu hat üstünden rezervasyon taleplerini oluşturabilirler, iptal edebilirler yada değiştirebilirler. İlgili firmanın müşteri hizmetlerinin kalitesi her alanda adından çoğunlukla söz ettiriyor.

Diksiyonu muntazam, samimi tavırları iletişim birimi mensupları sizlere oldukca süratli bir hizmet deneyimini ayrıcalıklı olarak sunacaktır.

Ak Aksu Gezim müşteri hizmetleri numarası 0344 235 11 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ak Aksu Gezim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İlgili firmayla günümüzde direkt olarak iletişime geçmek oldukca kolaydır. Firmanın iletişim birimiyle direkt olarak irtibata geçmek için 0344 235 11 11 numarasını aramanız kafi olacaktır. Numarayı tuşladıktan sonrasında iletişim birimi mensupları sizlerle direkt olarak irtibata geçmiş olacaktır. Böylelikle kolay bir halde rezervasyon taleplerinizi bu numara üstünden oluşturabilirsiniz.

İlgili firmanın online bilet hizmeti de günümüzde bulunuyor. Firmanın online bilet sayfasına www.akaksuturizm.com adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Siteye girdikten sonrasında ana sayfa üstünden kolaylıkla online bilet rezervasyonlarınızı oluşturabilir, e-bilet olarak biletlerinizi alabilirsiniz. İlgili firmanın otobüsleri dijital TV kalitesine haizdir. Böylelikle seyahat esnasında hiçbir şekilde canınız sıkılmayarak rahat bir yolculuktan yararlanmış olmuş olursunuz.

Ak Aksu Gezim müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0344 235 11 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ak Aksu Gezim Yakınma Hattı

Firmaların objektifliğini ortaya koymaları firmalara olan ilgiyi artıran en mühim etmenler içinde bulunuyor. İlgili firmanın objektif olarak oluşturmuş olduğu oldukca gelişmiş ve kaliteli bir yakınma hattı hizmeti bulunuyor. İlgili firmanın hizmetlerinden rahatsız olduğunuz bir durum söz konusuysa 0344 235 11 11 telefon numarası üstünden şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Firmanın yakınma hattı santrali 24 saat devamlı olarak açıktır. Arzu ettiğiniz zaman dilimi içinde iletişime geçerek yakınma taleplerinizi iletebilirsiniz. Yakınma talepleriniz değerlendirildikten sonrasında e-posta kanalıyla size informasyon verilecektir. Hem de telefon numaranızdan hususi olarak şirket yetkilileri sizleri arayarak şikayetiniz hakkında sizleri detaylı olarak bilgilendirecektir.

Ak Aksu Gezim yakınma hattı 0344 235 11 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ak Aksu Gezim müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ak Aksu Gezim yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ak Aksu Gezim Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0344 235 11 11

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ak Aksu Gezim çağrı merkezi numarasına 0344 235 11 11 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Kahramanmaraş Otobüs Terminali Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş
E-Posta : destek@akaksuturizm.com
Telefon : 0344 235 11 11

Arama Terimleri: Ak Aksu Gezim iletişim detayları, Ak Aksu Gezim telefon no, Ak Aksu Gezim bağlantı tel, Ak Aksu Gezim canlı destek, Ak Aksu Gezim müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir