Müşteri Hizmetleri

AGDAŞ Gaz İletişim | Müşteri Hizmetleri Rehberleri

AGDAŞ Gaz iletişim numarası üstünden direk olarak şirketle iletime geçen müşteriler işlemlerini daha süratli şekilde haletme olanağına haiz olurlar. Bununla birlikte da akıllarına takılan mevzularda daha süratli şekilde yardım alma imkanı elde ederler. Önceliği müşterilerin memnuniyetlerini sağlamak olan AGDAŞ, hizmetlerini de bu doğrultuda sürdürür. Gaz dağıtım hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştirerek müşterilerin kesintisiz şekilde enerji gereksinimlerini karşılayabilmelerini sağlar.

Doğalgaz dağıtım şirketi olarak AGDAŞ daima müşterilerinin görüş, talep ve şikayetlerine ehemmiyet verir. Bu doğrultuda sunmuş olduğu hizmetleri ile müşteri memnuniyetini kazanmaya devam eder. Müşteriler şirket ile iletişime geçmek istediklerinde değişik iletişim yayınlarını kullanabilirler. Müşteri hizmetleri telefon numarası, depo telefon numarası ya da mail üstünden iletişime geçerek sorunlarını ve isteklerini dile getirirler. Böylelikle de istedikleri benzer biçimde kesintisiz şekilde doğalgaz hizmetlerini almaya devam ederler.

agdaş gaz i̇letişim
agdaş gaz i̇letişim

AGDAŞ Gaz Açma Iyi mi Yapılır?

AGDAŞ gaz açma ve abonelik iptali yapmak isteyen müşteriler direk olarak AGDAŞ’a gidebilecekleri benzer biçimde online işlemler üstünden de işlemlerini gerçekleştirebilirler. Online olarak abonelik açma ya da kapatma işlemlerini yapmak isteyen müşteriler AGDAŞ resmi internet sayfası online işlemler bölümünden ya da mobil uygulamasından işlemlerini gerçekleştirebilirler. Böylelikle de bir tek birkaç dakikalarını ayırmalarıyla beraber oturdukları yerden işlemlerini en süratli şekilde tamamlarlar.

Doğalgaz abonelik açmak isteyen kişilerin merak ettikleri detaylardan birisi de abonelik açma ücretleri ve bu ücretlerin nereye yatırıldığıdır. Abonelik ücretlerinde güncel fiyatlar şu şekildedir;

  • Sayaç bedeli 151 lira + KDV tutarı
  • Güvence bedeli kısaca depozito 775 lira

Doğalgaz mevzusunda AGDAŞ abonelik tutarı nereye yatırılır sorusu da müşterilerin merak ettikleri detaylar arasındadır. Eğer müşteriler online işlemlerini gerçekleştirecekler ise karşılarına sırasıyla çıkan yönlendirmeler ile ücret ödemesini de kolaylıkla gerçekleştirirler. AGDAŞ’a giderek abonelik açmak isteyen kişiler de direk olarak ücret ödemeleri ihtiyaç duyulan yere ücretlerini ödeyerek abonelik işlemlerini tamamlarlar.

AGDAŞ Gaz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doğalgaz mevzusunda işlemlerini en süratli şekilde gerçekleştirmek isteyen kişiler AGDAŞ telefon numarası üstünden direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirler. Müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanmaları durumunda sorunlarını en süratli şekilde hallederler. İşlemlerini gerçekleştirmek ve sorunlarını en süratli şekilde çözmek isteyen müşteriler bu avantajlardan faydalanırlar. Böylelikle de direkt iletişim kurmaları ile beraber müşteri memnuniyetine ehemmiyet veren şirket tarafınca kendilerine en kısa sürede geri dönüş olur. En kısa süre içinde meydana getirilen geri dönüşlerde müşterilere olabilecek en etkili çözümler sunulur.

Müşteri hizmetlerine direk olarak ulaşmak isteyen müşterilerin 0264 888 2 888 numaralı hattı aramaları gerekir. Bu numarayı aramalarının peşinden en kısa süre içinde kendilerine geri dönüş gerçekleştirilir. Meydana getirilen geri dönüşlerde müşteriler en süratli şekilde işlemlerini tamamlarlar. Bununla birlikte kendilerine en etkili çözüm önerilerinin sunulması ile beraber yapacakları işlemlerde herhangi bir mesele yaşamazlar.

AGDAŞ Gaz Yakınma Hattı

AGDAŞ yakınma hattı da müşterilerin istedikleri her an kullanabilecekleri bir hattır. Müşteri memnuniyetine ve görüşlerine daima ehemmiyet veren şirket, yakınma hattı üstünden gelen tüm bildirimleri dikkate alır. Müşteriler günün istedikleri her anında yakınma hattına ulaşarak eğer var ise sorunlarını ve şikayetlerini dile getirebilirler.

Müşterilerin şikayetleri şirket tarafınca en kısa süre içinde değerlendirilir. Meydana getirilen değerlendirmeler peşinden müşterilere olabilecek en kısa süre içinde geri dönüş sağlanır. Meydana getirilen geri dönüşte müşterilerin şikayetleri için olabilecek en etkili çözümler üretilerek müşterilere sunulur. Bu sayede de müşterilerin daima için firmadan memnun kalmış olarak kesintisiz enerji gereksinimlerini karşılayabilmeleri sağlanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir