Müşteri Hizmetleri

Afyonkarahisar Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Afyonkarahisar Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Afyonkarahisar Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Afyonkarahisar Belediyesi yakınma hattına erişebilirsiniz. Afyonkarahisar Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Afyonkarahisar Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Afyonkarahisar Belediyesi ülkemizin en güzellerinden illerinden bir tanesinde bulunan kamusal bir kurum olmaktadır. Bölgede yaşayan vatandaşların il genelinde belediyeye ilişkin kamu kurum ve hizmetleri hakkında informasyon almaları ve hizmetlerden yararlanmaları mümkündür. Belediyeye ilişkin fazlaca çeşitli kamu hizmetleri ve yardımları bulunmaktadır. Vatandaşlar kendilerine en uygun olan hizmet ve yardımı tercih ederek toplumsal olanaklardan faydalanmaktadırlar. Tamamı göz önünde bulundurulduğunda vatandaşlar ve belediye yetkilileri içinde tertipli olarak iletişim kurulması gerekmektedir. Ülkemizin tüm belediye binalarında olduğu şeklinde Afyon’a ilişkin olan belediye binasının da iletişim numarası ve adresi bulunmaktadır. Vatandaşlar mesai gün ve saatleri içinde belediye binasına ilişkin resmi iletişim numarası ve adresi üstünden görüşme gerçekleştirebilmektedirler. Vatandaşlar belediye binasına ilişkin çağrı merkezi numarası üstünden yetkili kişiler ile görüşebilecekleri şeklinde direkt belediye binasına da gidebilmektedirler. Burada göz önünde bulundurulması ihtiyaç duyulan en mühim husus mevzunun ne derecede ehemmiyet arz ettiğidir. Zira eğer yalnızca bir mevzu hakkında danışılmak isteniyor ise çağrı merkezi numarası üstünden iletişime geçilmesi kafi olacaktır. Çağrı merkezi numarası üstünden yetkili kişiler ile iletişime geçmek isteyen kişilerin 0272 214 42 55 numarasını aramaları kafi olacak.

Afyonkarahisar Belediyesi çağrı merkezi numarası 444 03 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Afyonkarahisar Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Belediye binasına ilişkin çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üstünden vatandaşlar mesai gün ve saatleri içinde informasyon alabilmektedirler. Belediye’ye ilişkin emek harcama günleri hafta içi her gün saat 08:00- 17:00 şeklindedir. Vatandaşlar bu süre zarfı içinde diledikleri zaman arama işlemini gerçekleştirebilmektedirler. Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarasının yanı sıra belediyeye ilişkin açık adres üstünden direkt karşı karşıya görüşme de sağlanabilmektedir. Bunun için tek yapılması ihtiyaç duyulan; Karaman, Albay Reşat Çiğiltepe Cd. No:11, 03200 Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar buradaki adrese gidilmesi olacaktır. Vatandaşların gerek çağrı merkezi üstünden gerekse yüz yüz görüşmeler üstünden alabilecekleri pek fazlaca değişik informasyon bulunmaktadır. Bunlardan ilki belediyenin gereksinim duyan vatandaşlara sunmuş olduğu toplumsal yardımlardır. Bilhassa yardım başvurularının açık olduğu dönemlerde mevzuya dair çoğunlukla yoğunluk yaşanmaktadır. Zira vatandaşlar gerek karşı karşıya gerekse çağrı merkezi numaraları üstünden mevzu hakkında informasyon sahibi olmayı istemektedirler.

Afyonkarahisar Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 444 03 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Afyonkarahisar Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Belediye binasına ilişkin olan çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üstünden yetkili kişiler ile görüşme gerçekleştirileceği süre direkt bağlanma olanağı üstünden görüşmelerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşların yapmaları ihtiyaç duyulan kısa işlemler bulunmaktadır. Bu işlemlerden ilki vatandaşların görüşmek istedikleri mevzuya gore sınıflandırılmış ilgili arama yönlendirme tuşlarını tercih etmeleri olacaktır. Mesela bir şahıs toplumsal yardımlar hakkında informasyon sahibi olmak istiyorsa bunun için ilgili mevzuyla ilgili bir tuşlama yapması gerekmektedir. Bunun yanı sıra arama esnasında bazı vatandaşlardan bazı kişisel bilgiler de istenebilmektedir. Bu bilgilerin istenmesi durumunda vatandaşlar detayları eksiksiz ve doğru şekilde yetkili kişilere aktarmalıdırlar. Tamamı yapıldıktan kısa süre sonrasında, direkt olarak belediye yetkilisine bağlanmak mümkündür.

Afyonkarahisar Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 03 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Afyonkarahisar Belediyesi Yakınma Hattı 

Belediyeye ilişkin ayrı bir yakınma hattı numarası bulunmamakla beraber, çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üstünden ilgili şikayetin bildirilmesi mümkündür. Yakınma bildirmek isteyen vatandaşların, belediyeye ilişkin olan 0272 214 24 55 numarası üstünden ‘yakınma’ tuşlamasını seçerek ilgili alana bağlanmaları mümkündür. Yakınma hattı üstünden vatandaşlar belediyeye ilişkin kamu kurumlarında yaşamış oldukları sorunları yada kamusal alanda yaşanmış olan herhangi bir problemi bildirebilmektedirler. Yetkili kişiye şikayetin bildirilmesinden kısa süre sonrasında ilgili yakınma değerlendirmeye alınacak ve olabilecek minimum süre içinde pozitif yönde bir sonuca kavuşturulmaya çalışılacaktır. Yukarıda belirtilen numara üstünden arama meydana getirecek olan vatandaşların mesai gün ve saatleri içinde aramaları gerçekleştirmeleri gerektiği unutulmamalıdır.

Afyonkarahisar Belediyesi yakınma hattı 444 03 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Afyonkarahisar Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Afyonkarahisar Belediyesi yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Afyonkarahisar Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

444 03 83

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Afyonkarahisar Belediyesi çağrı merkezi numarasına 444 03 83 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Karaman Mahallesi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No:11 03200 Merkez/Afyonkarahisar

E-Posta : info@afyon.bel.tr

Telefon : 444 03 83

WhatsApp İletişim Hattı : 0533 911 52 52

Arama Terimleri: Afyonkarahisar Belediyesi iletişim detayları, Afyonkarahisar Belediyesi telefon no, Afyonkarahisar Belediyesi bağlantı tel, Afyonkarahisar Belediyesi canlı destek, Afyonkarahisar Belediyesi müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir